Mohu to prodat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 17:36
Mohu to prodat?

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Žila jsem cca 9 let s přítelem, cca 6 let jsme spolu bydleli než jsem zjistila, že mě skoro 3 roky podváděl (jsem blbá, neviděla jsem to). Jde o to, že se zbavuji všeho, co mi ho připomíná a chtěla bych i prodat auto, s čímž nejdřív přítel souhlasil, ale te'd zjistil, že to myslím vážně a dělá mi problémy. Auto jsem koupila za cca 100k, ale on ho dost využíval a platil si na něm opravy za údajně cca 120k. A teď chce po mě všechny peníze zpět, na což samozřejmě nemám a on tvrdí, že to jinak dá na soud, že chce ti peníze zpět. Majitelem jsem byla vždy jen já. SJM jsme neměli (nikdy nebyla svatba, díky bohu). Auto si koupit nechce, že mi nedá za něj ani korunu…

Může nějak on mi zakázat prodej, když jsou ty součástky prokazatelně jeho?

PS: Anonym, chodí sem známý

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
PaníBovaryová
Závislačka 4977 příspěvků 24.06.19 17:38

Zakázat prodej ti nemůže, ale u toho soudu si může vymoct, abys mu dala ty peníze zpátky. Celkem jsem na to hleděla, ale známá u soudu vymohla peníze za oblek, co kupovala exovi a peníze za školné, co za něj zaplatila, když byli spolu.

pannda
Kelišová 7025 příspěvků 37 inzerátů 24.06.19 17:42

Pokud by u soudu dokázal, třeba dokladem, že za opravy zaplatil, budeš mu to muset uhradit…Ať už auto máš, nebo bys ho prodala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 17:45

A je nějak ovlivnitelně, že jsem se ti opravy dělat nechtěla, že to uděláme později, že to zaplatím? Já jsem byla proti, ale stejně je udělal…

pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 17:45

No ale pokud ho on používal :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 17:46

Ale já byla majitelka…

blebleska
Nováček 9 příspěvků 24.06.19 17:47

Pokud si majitel, prodat ho můžeš. On sice platil opravy, ale kde máš amortizaci auta, žádný pronájem ti předpokládám taky neplatil… Nic bych mu nedala, auto ti ojezdil a proto byly potřeba opravy…

Do-not-touch
Závislačka 4099 příspěvků 24.06.19 17:48
@Anonymní píše:
A je nějak ovlivnitelně, že jsem se ti opravy dělat nechtěla, že to uděláme později, že to zaplatím? Já jsem byla proti, ale stejně je udělal…

jako majitelka myslim velmi tezko prokazes, ze opravy udelal proti tve vuli.

arinecka
Kelišová 6569 příspěvků 24.06.19 17:49

Tak on po tobě může vymáhat součástky, ty po něm zase za používání a opotřebení auta :nevim: Prodej ti zakázat nemůže, auto je tvoje. Auto koupit nechce, chce jen asi dělat naschvály že? Prodej ho a šmitec, pokud bude něco chtít, atˇsi to dá k soudu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 17:51

Ne, nic mi za to neplatil, já platila vždy povinné ručení

Kaci89
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 24.06.19 17:52

Auto za 100k a opravy za 120k??to trochu keca ne?

pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 17:52
@Anonymní píše:
Ale já byla majitelka…

To ano, ale že ho on opravoval právě protože ho používal. Těžko za něj dostaneš co on do něj dal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 17:52

Já nevím, tvrdí to

pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 17:57
@Anonymní píše:
Já nevím, tvrdí to

Tak ať ti doloží co on opravil

Aduš8
Kelišová 5239 příspěvků 24.06.19 18:02

Kecá, vůbec bych se o tom s ním nebavila. Navíc, proč se s ním o tom vůbec dohaduješ? Měla jsi ho prodat a říct, že si nedolila olej a zadřela motor :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama