Mohu zamrazit dýni s bramborem a vepřovým ?

72
12.1.20 09:04

Mohu zamrazit dyni s bramborem a veprovym ?

Dobry den asi blby dotaz ale nekde jďsem četla te by se brambory zaměstnávat nemely, udelala jswm tři skleničky a ted koukám ze kdyz začínáme masicko tak stačí jednou týdne? Moc diky ta info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47809
12.1.20 09:07

Nejde. Brambory zdrcnou a vodnati.
Je to pak fujtajbl nechutny.
Vlastnim detem bych to nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
12.1.20 09:08

Když se zmrazí brambora tak je pak nasládlá a divná. Spíš bych to zavarila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
12.1.20 09:15

Maso s dyni do mrazaku ok, ale bramboru k tomu radsi pokazdy uvar cerstvou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16933
12.1.20 09:18

Brambor do mrazáku ne… vždy vařím čerstvý.

proč jednou týdně? normálně to dej dva dny, pokud máš teda tři, tak tři dny a uchovej to v lednici… Jinak ale vařím max na dva dny… nebo zavař

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
12.1.20 09:25

Ja neumim zavarovat? :roll: :D jak na to prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16933
12.1.20 09:33

@Migelie ted mi to nedá, ty teprve začínáš s příkrmy, kolik je dítku? že už dáváš vepřové?
návodů na zavařování je spoustu,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
12.1.20 09:34

Já jsem to do mrazáku pár krát dala a po zahřátí se to dalo normálně jíst a tvářilo se to jak po uvaření, i chuťově jsem to určitě zkoušela že ok, takže pokud už to máš ve skleničkách, tak bych to pro jednou do mrazáku dala a příště už si na to myslet, že s bramborem nedávat zamrazit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
12.1.20 09:35

@Káťa19 je alergik nepribira je mu 8 měsíců ale ma 6 kg kruti kuřecí zvraci a jehneci teleci a králíci u nás nemají :( davam panenku snáší ji jako jednu z mala dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16933
12.1.20 09:38

@Migelie aha, tak to chápu :-( taky mám alergika… přeji, at hezky přibírá :hug:
a masozeleninu papá dobře?
Já bych mu v tvém případě dávala teda maso normálně třeba 5-6× týdně nebo i denně a k večeři zeleninu bez masa… Nebo kde jsi četla, že maso jen jednou týdně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
12.1.20 10:14

@Káťa19 no prý to zatěžuje játra a ledviny kdyz začínají prave.. 1-2× do týdne a potom zvyšovat.. tak ja uz radsi te vsim opatrně mam strach uz dat cokoliv.. jinak ja prave potrebuji aby nabral k večeru uz davam jen mléko tam je aspon tuk v te zelenině neni prave :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
12.1.20 10:16

@alialiali diky asi pro jednou zkusim nechci mu to dávat trci dny za sebou no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
12.1.20 10:18

Jinak ma chronickou zacpu abkm a chci vyzkoušet lepek je to těžší cokoliv ho ucpe treba špenát lžička po tom nemohl vubec kakat nejhorsi je ze neprdi pak zvraci prave.. takze u nás denně svestky brambor dýně nekdy dam repu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16933
12.1.20 14:04

@Migelie aha,to jsem prave neslysela :think: no my mame taky abkm, vejce, soju, kureci, ryze, cuketa :roll: je to tezky, ale nastesti aspon pribira az dost. Vy si teda uzivate :,(
Jasne, s prikrmy vubec nespechej a davej radsi mliko. Kojis nebo je na neocate? Do prikrmu olej davas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama