Příkrmy a ABKM

Anonymní
5.1.20 15:54

Prikrmy a ABKM

Holky malá od narození na UM nutrilon HA, bude ji 5mesicu a pred nedavnem ji zjistili ABKM, doktorka rikala ze pomalu muzeme zacit s masozeleninovymi prikrmy. Prvne jsem davala mrkev, pak dyni a ted jsem zkousela dyni s kurecim masem, male hodne chutná dostane najist zapije to cajikem a vse je v pohode ale tak po pul hodine mi část vyblinkne. Je to normalni? Nebo ji to jidlo proste nesedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
585
5.1.20 16:20
@Anonymní píše:
Holky malá od narození na UM nutrilon HA, bude ji 5mesicu a pred nedavnem ji zjistili ABKM, doktorka rikala ze pomalu muzeme zacit s masozeleninovymi prikrmy. Prvne jsem davala mrkev, pak dyni a ted jsem zkousela dyni s kurecim masem, male hodne chutná dostane najist zapije to cajikem a vse je v pohode ale tak po pul hodine mi část vyblinkne. Je to normalni? Nebo ji to jidlo proste nesedi.

U ABKM muze byt spojena i alergie na kureci…nebo i vejce.. my mame taky ABKM, ale nastesti jenom tu. Nepridalo se nam k tomu nic jineho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 17:30

@Neuz aha to jsem nevěděla, to budeme muset zajit na alergologii s malou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 21:51

Ty alergologické testy u takto malých dětí jsou prý velmi velmi nepřesné. Vlastně nevím, proč se dělají. Zkus si o tom něco zjistit.

• Citovat
  • Nahlásit
14254
6.1.20 13:16

A nemůže být moc precpana, nedáváš jí moc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie