Moje dcera smrdí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 22:32
Moje dcera smrdí

Dobrý večer,
jdu na tohle anonymně, protože mi to je nepříjemné. Dceři je 12 let. Koupe se, tak 2× týdně, ale i když se koupe kazdy den, tak pořád smrdí. Už jsem jí koupila voňavku i deodorant (Né tuhý), ale i když si to nastříká, tak jde cítit smrad a pot. S dcerou jsem s tím mluvila a zjistila jsem, že ne jen jednou ji děti oznámili, že zapáchá. Nemáte nějakou radu jak se zbavit smradu?

Opravdu potřebuje pomoct, děkuji Anonym :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 22.03.18 22:35

Puberťáci vězšinou smrdí, no.nebo aspoň mi to tak přijde. Stoprocentně bych trvala na každodenní koupeli, vydrhnout se mýdlem/gelem, použít deodorant, každý den čisté prádlo, ještě ráno před odchodem do školy umýt minimálně podpaží,…Jako jestli jí to říkají i jiné děti, tak je to drsné.

Verunka1309
Kecalka 184 příspěvků 22.03.18 22:37

Navstivte lekare.me tohle delala stitna zlaza nez mi nasadilki letrox.mam snizenou funkci. At ji pediatr udela naber

Uživatel je onlinepodaji
Kecalka 344 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 22:39

No hlavně se zaměřit na pořádné bavlněné prádlo ne nic umělého. Kosmetiku bych používala deodoracni ne ty gely a sprchové gely z drogerie. Ty akorát hezký voní a nic. Zaměřit se i na jídelníček…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 22.03.18 22:39

8o 2× tydne? To snad ne. My se jako decka museli mejt kazdej den. Ted se taky semtam vecer nevykoupu, ale rano jo, 2× tydne to je sila, to je fakt malo. V lete se koupu rano i vecer, nesnasim ten pocit, kdyz vstanu ulepena z postele a mam se obliknout do cistyho obleceni, brr.

Cim smrdi, potem? Nebo necim jinym? Ji aromaticky veci, nemuze to mit zdravotni puvod?

Uživatel je onlinepodaji
Kecalka 344 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 22:39
@Verunka1309 píše:
Navstivte lekare.me tohle delala stitna zlaza nez mi nasadilki letrox.mam snizenou funkci. At ji pediatr udela naber

Jj tj pravda taktéž doporučuji vyšetření

Moravankaa  22.03.18 22:40

Pokud to je opravdu tak nesnesitelné, tak to není normální. Může jít o nerovnováhu organizmu, nějakou hormonální nestabilitu. Určitě bych zašla k lékaři, pravděpodobně odešle pediatr na endokrinologii, gynekologii apod. Ještě mne napadá…jak se dcera stravuje? Taky to má vliv, dokonce předávkování selenem (nadměrná konzumace ořechů) se projevuje silným zápachem.

Ivettk
Povídálka 30 příspěvků 22.03.18 22:42

Nezlob se, ale zkus pro SVOU dceru příště užít jiné slova - například „jde cítit“, „zapáchá“, „nevoní“. To je fakt šíleně napsané, je dobře že ses schovala za anonym…Jinak k tématu, začíná u ní hormonální bouře, doporučuji abys na dceru dohlédla, aby se myla denně, zkusila začít užívat i ten deodorant a pokud i přesto bude problém přetrvávat, tak se nebát svěřit lékaři a ten jistě poradí…ale voňavkou bych zápach rozhodně nemaskovala.

bigl
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 22.03.18 22:44

@Azeretereza I když se dítě koupe jen 2× týdně, tak nemůže smrdět. Pokud si mění pravidelně denně prádlo a myje vlasy aspoň jednou týdně. A pokud chodí v čistém vypraném oblečení.
Ten problém musí být asi jinde. Ale každopádně pokud toto všecko dělá, tak bych ji nutila koupat se aspoň ob den.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26981 příspěvků 9 inzerátů 22.03.18 22:49
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
jdu na tohle anonymně, protože mi to je nepříjemné. Dceři je 12 let. Koupe se, tak 2× týdně, ale i když se koupe kazdy den, tak pořád smrdí. Už jsem jí koupila voňavku i deodorant (Né tuhý), ale i když si to nastříká, tak jde cítit smrad a pot. S dcerou jsem s tím mluvila a zjistila jsem, že ne jen jednou ji děti oznámili, že zapáchá. Nemáte nějakou radu jak se zbavit smradu?Opravdu potřebuje pomoct, děkuji Anonym :(

tak deodorant jen voní, a když si ho nastříká na neumyté podpaží, tak to nemá cenu… proti pocení a následnému zápachu je antiperspirant… pokud bych chtěla něco dávat dítěti, asi bych jí koupila krystal z Tian De, ten proti tomu rozkládání potu působí, u dítěte by to mělo v pohodě stačit… a když se tedy víc potí, tak se bude muset mýt častěji… ne dvakrát týdně, ale třeba každý den…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 22.03.18 22:50
@bigl píše:
@Azeretereza I když se dítě koupe jen 2× týdně, tak nemůže smrdět. Pokud si mění pravidelně denně prádlo a myje vlasy aspoň jednou týdně. A pokud chodí v čistém vypraném oblečení.
Ten problém musí být asi jinde. Ale každopádně pokud toto všecko dělá, tak bych ji nutila koupat se aspoň ob den.

Hele nevim, jde o pubertaka. Nejenom ze muze smrdet potem, ale hlavne i hygienicka stranka veci - chodi do skoly, je venku, jen ty necistoty co se na cloveka za den nachytaj.. Ja to uplne neprehanim, vlasy si nemyju klidne tyden a neni to poznat, ale sprcha a umyti celyho tela denne je snad zaklad. Nereknu obden, ale dvakrat tydne? Ja si pripadam ze smrdim uz rano kdyz jsem se den predem nevykoupala, a to neprochazim pubertalni hormonalni bouri.

mgdln
Závislačka 4234 příspěvků 22.03.18 22:54
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
jdu na tohle anonymně, protože mi to je nepříjemné. Dceři je 12 let. Koupe se, tak 2× týdně, ale i když se koupe kazdy den, tak pořád smrdí. Už jsem jí koupila voňavku i deodorant (Né tuhý), ale i když si to nastříká, tak jde cítit smrad a pot. S dcerou jsem s tím mluvila a zjistila jsem, že ne jen jednou ji děti oznámili, že zapáchá. Nemáte nějakou radu jak se zbavit smradu?Opravdu potřebuje pomoct, děkuji Anonym :(

Spolužák na střední měl něco podobného. Pomohlo mu, že celé léto strávil v přírodě a příležitostně se vyvaloval v popelu ze spáleného dřeva. :lol: Zní to šíleně, ale po létě načichl přírodou a už se mu to nevrátilo. Je pravda, že málo a zdravě jedl (kaše, ovozel, bilinky,… vše jak to dorůstalo). A paradoxně nepoužíval žádné hyg. prostředky - pouze čistou vodu. :nevim:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 22.03.18 22:55

Musí se mýt/sprchovat každý den a hned po mytí použít kamenec proti pocení. Voňavka na zpocené tělo jen zvýrazní zápach tzv. ruská sprcha. Samozřejmě denně měnit prádlo a dodržovat pitný režim.

růžový achát
Závislačka 3437 příspěvků 22.03.18 23:04

Memu synovi zapacha hlava :roll:,myje se a sprchuje kazdy den po sportu ( musi) a ted kdyz byl u kadernice, tak se ho ptala jaky pouziva sampon, tak na ni vykvak Hand and shoulders a paní se zhrozila, ze je na to mládý a ať si padá koupit březový šampon za 20,– do pennáče :nevim:, tak jsem mu pořídila dětský heřmankový a nějake bylinky a funguje to a háro se mu nemastí :palec:. Ja si myslim taky, že je to hormonama. Klukovi se proste mastí rychle ty vlasy a pak to žlukne a chudák…no a bude hůř, čeká nás bouřlivé období- už teďje to očistec :roll:

Anonymní  22.03.18 23:07

Sprcha kazdy den, ne jen 2× do tydne. Holt zacinaji pracovat hormony, to je jasny, ze bude citit. A kazdy den ciste obleceni, hlavne triko, to je zaklad. Moje mladsi sestra ma 14, bohuzel hygienicke navyky nic moc. Je to sice hezky, ze ma nalakovany nehty kazdej den jinak, ale nesprchuje se kazdy den a malo si meni obleceni a je pak citit takovou tou smesici potu a zatuchliny. :nevim: anonym kvuli sestre prosim

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama