Deprese mé mladší sestry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mucha926
Povídálka 21 příspěvků 21.03.18 20:31
Deprese me mladší sestry

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nikdo nemáte doma 14ti letou holku abyste mi mohli poradit co se sní děje. Už od te doby co ji umřela kočka kterou měla hodně ráda tak se hádá s naší mamkou a občas i s tátou povečerech ji slisi rodiče brecet ale s nikým nechce mluvit a začala se řezat vždy když se jí zeptam co ji je tak odpoví nic a odejde do pokoje nebrali jsme to moc vážně ale ted ma zkrvavené ruce jak se řeže s kamaradkama moc nemluví a ven taky nechodí pořád sedí doma v pokoji a jediný důvod proč vychází je když de za zvířatama si s nima hrát jinak ne a taky hrozně zhubla prosím poraďte děkuji

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:34

No tak tohle uz je na psychologa..

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 21.03.18 20:37

To vypadá dost špatně. Tak evidentně má nějaký problém a myslím že smrt kočky nemohla být hlavní příčina. Co nějaká šikana ve škole, spolužáci, nebo nějaký učitel po ní jezdí… Jaký má vztah s rodiči a s tebou? Nevěří nikomu? Zkusila bych psychologa nebo psychiatra, ale zkuste najít někoho fakt dobrého, podle recenzí, doporučení a tak. Než se stane něco horšího.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:59

@Mucha926 jestli hubne a má deprese, tak co třeba anorexie?? K tomu může být i to sebepoškozování :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 21:36

Ahoj, moje mladsi sestra taky trpela ve ctrnacti anorexii i bulimii a bylo to sikanou ve skole. Prosim nenech to byt, opravdu za tim muze byt vazny problem, se kterym si ona sama neporadi. Radeji anonym, je to hodne osobni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >