Moje dítě se ke mě nemá

Anonymní
29.3.20 11:17

Moje dítě se ke mě nemá

Ahoj holky, mám dotaz a doufám, ze mi někdo místo urážek poradi.. mám holčičku 9m a vůbec nejeví známky toho, ze by mě měla jako mámu rada. Pusu si dat nenechá, na mazleni není vůbec, když ji chci obejmout porad mě odstrkuje. Každý mi říká, ze se to zlepší, ze je teprve miminko. Ale kamarádka má stejně starou dceru a ta je úplně něco jiného. Je umazlena, bez mámy nedá ani ránu, pusinkuji se navzájem. Když to člověk vidí přijde mu to líto.. je pravda ze nemám zrovna nejvíc času - vaření, úklid - mame velký barak, však to znáte.. ale jsme spolu každý den 24h, jen na to hraní a blbiny tolik času není, jinak jsem 100%… měla to nějaká z vás s miminek taky tak? A zlomilo se to v nem? Jak jste to nesla? Člověk se těší na mimco ze se pomazli a všechno a pak je to takovej asocialek :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1621
29.3.20 11:29

Nech ji vydechnout, není to plyšák, abys ji furt mazlila. Třeba na to prostě není. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7013
29.3.20 11:33

Naše mladší taky nejdřív nebyla moc mazliva, spíš divoká, nevydržela chvíli na místě, když už tak chtěla spíš blbnout, ale tak od roka a půl je to naopak „svízel přítula“ :mrgreen: :lol: A ještě donedávna (je jí 2,5) spala se mnou v posteli, do 2 let se kojila, pořád by si dávala „kukinku“ - pusinku:), a to nejen mne, ale i tátovi, bráchovi, plysakum… :) Děti se mění, za rok dva na tobě třeba bude viset od rána do večera, až z toho polezes po zdi :D Nebo taky ne, a bude prostě samostatná jednotka, ale neusne bez pohádky na dobrou noc a plyšáka a neuděláš nic :think:

Dospělí taky některý potrebujou kontakt víc a někdo míň, vidí treba doma, ze si s partnerem, manželem dáte pusu, obejmete se? :think: To mě jen tak napadlo teď, že to časem okouka:)

Příspěvek upraven 29.03.20 v 11:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20143
29.3.20 11:35

Moje starší dítě bylo, je a bude spíš nekontaktní. Mazlit a chovat se jako mimino ani batole nenechal, od cca 4 let snesl vískání vlasů před usnutím. Když začal být schopen komunikovat na nějaké vyšší úrovni tak říkal, že mu nějaké objímání a pusinkování je prostě nepříjemné.
Bude mu sedm a občas se chce potulit večer v posteli, někdy sám od sebe dá pusu. Ale to je vidět, že to má spíš naučené a dělá to, protože ví, že to tomu druhému udělá radost a on má zrovna náladu tu radost dělat.
Děti se ne vždy rodí takové, jaké bychom je chtěli mít. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3193
29.3.20 11:36

Tohle přesně měla Klárka.. První pusu „samo od sebe“ jsem dostala až v nějakých 2.5 letech, mazlit se nenechala, byla tatinkova holčička, teď je to pro změnu pořád jen mamíí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
29.3.20 11:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz a doufám, ze mi někdo místo urážek poradi.. mám holčičku 9m a vůbec nejeví známky toho, ze by mě měla jako mámu rada. Pusu si dat nenechá, na mazleni není vůbec, když ji chci obejmout porad mě odstrkuje. Každý mi říká, ze se to zlepší, ze je teprve miminko. Ale kamarádka má stejně starou dceru a ta je úplně něco jiného. Je umazlena, bez mámy nedá ani ránu, pusinkuji se navzájem. Když to člověk vidí přijde mu to líto.. je pravda ze nemám zrovna nejvíc času - vaření, úklid - mame velký barak, však to znáte.. ale jsme spolu každý den 24h, jen na to hraní a blbiny tolik času není, jinak jsem 100%… měla to nějaká z vás s miminek taky tak? A zlomilo se to v nem? Jak jste to nesla? Člověk se těší na mimco ze se pomazli a všechno a pak je to takovej asocialek :(

Ahojky.. klid. Mám 2 děti. Starší ten by se mazlil od rána do večera.. mladší dcera ta už od mimina nesnášela když na ni někdo sahá. Teď je schopná v roce a půl Ti klidně plácnout ať na ni nesahas.. prostě to nesnáší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14508
29.3.20 11:42

Starší dcerka nebyla mazlivá vůbec. Pochovat se a přitulit se chtěla, jen když se jí něco stalo, takže jsme se s manželem hádali, kdo ji bude utěšovat. Částečně se to zlomilo kolem třetích narozenin. Mladší holčička je naprostý opak, ta by se mazlila nonstop.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
29.3.20 12:34

Mone nejmladsi take neni mazliva. Odstrkuje nas a rika nenene :mrgreen:. Je ji rok a pul. Jeni sestry byly a jsou pravy opak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
29.3.20 13:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz a doufám, ze mi někdo místo urážek poradi.. mám holčičku 9m a vůbec nejeví známky toho, ze by mě měla jako mámu rada. Pusu si dat nenechá, na mazleni není vůbec, když ji chci obejmout porad mě odstrkuje. Každý mi říká, ze se to zlepší, ze je teprve miminko. Ale kamarádka má stejně starou dceru a ta je úplně něco jiného. Je umazlena, bez mámy nedá ani ránu, pusinkuji se navzájem. Když to člověk vidí přijde mu to líto.. je pravda ze nemám zrovna nejvíc času - vaření, úklid - mame velký barak, však to znáte.. ale jsme spolu každý den 24h, jen na to hraní a blbiny tolik času není, jinak jsem 100%… měla to nějaká z vás s miminek taky tak? A zlomilo se to v nem? Jak jste to nesla? Člověk se těší na mimco ze se pomazli a všechno a pak je to takovej asocialek :(

A kojíš??
Segry malej se taky vůbec nemazlí, je kojenej a stačí mu prostě tento kontakt.. Moje malá se taky víc mazlila až když nebyla kojena. Oni to kojení berou jako kontakt a ňuňání s tebou ;).
A taky záleží jestli se nemazlí jenom s tebou, nebo to má všeobecně ke všem, že prostě taková není? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3162
29.3.20 14:31
@Anonymní píše:

Me taky nebavilo mazleni s mamou, pusinkovani ani nahodou..az jako dospelou s partnerem me to zacalo bavit..proc se od deti a domacich mazlicku ocekava, ze je musi bavit mazleni..na to mas mit partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
29.3.20 15:51

No a není to tak, že spis kmitas kolem baráku a malé nevenujes čas ve smyslu casu jenom s ní? Treba si pul hodiny denně vkuse hrát, věnovat ji víc pozornosti, vymyslet společně hry, vytvořit si svět, který je proste jenom vas. To, ze jste spolu furt, nemusí byt dostačující. Ale některé deti opravdu jsou min kontaktní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
29.3.20 22:17

Každé dítě je jiné, stejně jako každý dospělák. Někdo je více kontaktní, nkdo méně. nenuť ji :) má tě ráda, i když třeba se nechce v jednom kuse muchlovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.4.20 09:48

Mám doma to stejné. Syn 1,5 roku od mimina nemá rád nějaké mazlení a chování. Jeho jediný projev náklonnosti je, že mě jednou za uherák na 2s obejme. :D Ale tak aspoň něco. Nicméně to začal dělat až tak v roce, takže máš ještě čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
3.4.20 08:54
@Anonymní píše:

A nejsi nějaká divná a asociální náhodou ty? Dítě není na mazlení…
Na mazlení máš mít partnera!!!
Prober se!
Je dost pravděpodobné, že něco ve vztahu k dítěti děláš blbě, a to každé dítě velice dobře vycítí, a proto tě iodstrkuje.

Příspěvek upraven 03.04.20 v 09:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
3.4.20 08:58
@martina bl píše:
No a není to tak, že spis kmitas kolem baráku a malé nevenujes čas ve smyslu casu jenom s ní? Treba si pul hodiny denně vkuse hrát, věnovat ji víc pozornosti, vymyslet společně hry, vytvořit si svět, který je proste jenom vas. To, ze jste spolu furt, nemusí byt dostačující. Ale některé deti opravdu jsou min kontaktní :nevim:

To bude kámen úrazu. Magor ženská oběť úklidu, a pak čumí, že na ní dítě není zvědavé.
Co má chudák dítě asi tak dělat… moje máti byla taky takový pošuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama