Už více než týden jsem neviděla dceru

672
27.3.20 11:56

Už více než týden jsem neviděla dceru

Moje mladší nezletilá dcera je už od minulé neděle nasáčkovaná u chlapa od starší dcery, které je dvacet a taky ještě bydlí s námi. Její výmluva, proč k nám odmítá přijet, je, že přece dodržuje karanténu. Je jí teprve sedmnáct, je poměrně nezodpovědná, a upřímně pochybuji, že by zrovna starší dcera s jejím chlapem dokázali dohlédnout na to, zda-li si plní své školní povinnosti… jsem z toho vážně zoufalá. Chci svou dcerku zpátky, ale zatím ona se nehodlá vracet. A já ani přesně nevím, kde vlastně je. Mám o ni strach, i když mi říká, že je v pohodě.
Chci zpátky i starší dceru, která mi odsekává a chabě argumentuje tím, že nechce ohrozit babičku, protože teď vykonává poměrně náročnou dobrovolnickou práci a přichází do kontaktu se spoustou lidí. Tak ať mi alespoň vrátí svou mladší sestru! Dokonce jí je jedno, že jí vyhrožujeme policií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2129
27.3.20 11:59

Ježíši zdaaar, už jsem si říkala že jsi tu dlouho nebyla, to je o srandu postaráno, kam poletíte s manzou na dovcu? :mrgreen: dcerka šikula, karanténa tak karanténa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
27.3.20 12:00

Hele nevím ale v 17 letech asi ví ke chce být ne? Na školu by si také mohla dohlédnou, vždyť je skoro dospělá. Nevím no. Sedmnáctileté dceři vyhrožovat policií. Asi moc kamarádský vztah nemáte co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 12:01
J
@me57h píše:
Moje mladší nezletilá dcera je už od minulé neděle nasáčkovaná u chlapa od starší dcery, které je dvacet a taky ještě bydlí s námi. Její výmluva, proč k nám odmítá přijet, je, že přece dodržuje karanténu. Je jí teprve sedmnáct, je poměrně nezodpovědná, a upřímně pochybuji, že by zrovna starší dcera s jejím chlapem dokázali dohlédnout na to, zda-li si plní své školní povinnosti… jsem z toho vážně zoufalá. Chci svou dcerku zpátky, ale zatím ona se nehodlá vracet. A já ani přesně nevím, kde vlastně je. Mám o ni strach, i když mi říká, že je v pohodě.
Chci zpátky i starší dceru, která mi odsekává a chabě argumentuje tím, že nechce ohrozit babičku, protože teď vykonává poměrně náročnou dobrovolnickou práci a přichází do kontaktu se spoustou lidí. Tak ať mi alespoň vrátí svou mladší sestru! Dokonce jí je jedno, že jí vyhrožujeme policií.

Nezvladas to doma bez sluzek, co? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445

Dcerka jen využila příležitosti, jak nebýt s nesnesitelnou matkou. Já jí tleskám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
@AndreaNova píše:
Hele nevím ale v 17 letech asi ví ke chce být ne? Na školu by si také mohla dohlédnou, vždyť je skoro dospělá. Nevím no. Sedmnáctileté dceři vyhrožovat policií. Asi moc kamarádský vztah nemáte co?

Přečti si tady paní diskuze, hned budeš vědět proč a o co jde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
27.3.20 12:02

Asi budu na tebe tvrdá, ale chci svou dcerku zpátky? :lol: každý ti tady psal, že je to jen otázka času kdy od tebe odejdou obě a teď se Diviš? Za mě jen konečně i mladší dostala rozum a šla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
27.3.20 12:03
@onajeblond píše:
Přečti si tady paní diskuze, hned budeš vědět proč a o co jde :)

Aha :mrgreen: :mrgreen: Sem si říkala co to je za přístup :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
27.3.20 12:04

Já si říkala co to jsou za bláboly… a pak vidím kdo to píše a je mi jasné… uffff

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
27.3.20 12:04

Kdyz je lepsi byt se segrou, ktera je denne ve styku s mnozstvim lidi v dobe pandemie, nez s vlastni matkou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
27.3.20 12:05
@AndreaNova píše:
Aha :mrgreen: :mrgreen: Sem si říkala co to je za přístup :mrgreen:

Jo, normálně bych politovala, ale tady je situace spíš k zbliti a pláči, vzhledem k tomu, že jsem věkove cca jak starší dcera zakladatelky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9470

Holkám ta karanténa byla seslaná z nebe. Kolik let ti tu 99% všech matek píše, že holky jakmile budou moct, tak od vás utečou a budeš ráda, když uvidíš jednou ročně vnoučata na povinné návštěvě?
Sorry, ale sklízíš, co jsi zasela (resp. já pořád doufám, že jsi troll a tvor jako ty neexistuje).
Užívej si malého Jiřího (nebo jak se jmenuje) a holkám dej pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71

Aha, tak jsem trošku v obraze :-D achjo, to je škoda komentovat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
27.3.20 12:06
@bobulka88 píše:
Kdyz je lepsi byt se segrou, ktera je denne ve styku s mnozstvim lidi v dobe pandemie, nez s vlastni matkou :think:

Asi je vir méně toxičtějsi než meh :mrgreen: ale já ji chápu ti dceru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7196
27.3.20 12:06

Jn je jim oběma líp bez tebe. Pořád nevím, zda nejsi jen hodně ujetý dlouhodobý troll, ale pokud jsi skutečná, tak je mi obou holek fakt líto, do jak hrozné rodiny se to narodily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama