Moje první rande

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 17:09

Moje první rande

Ahojky, jdu za vámi s radou.
Za dva týdny se mám sejít s klukem ze seznamky, zajdeme na jídlo a do kina, jenže já vůbec nevím, jak to na rande chodí, nikdy jsem na žádném nebyla (je mi 22). Jsem si tak říkala, co když mi v kině dá ruku na stehno, co já mám dělat? Nebo co když mě obejme?.. přijdu si dost trapně, že jsem ve svých letech na žádném rande nebyla. Hlavně taky nevím, o čem si povídat, co když bude trapné ticho.

Dekuju za jakékoli rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
713
20.10.21 17:12

Hlavně si nenechej dělat a nedělej nic, co ti nebude příjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
20.10.21 17:16

Nejlepší je asi nemít žádná očekávání, zbytečně nemudrovat „co by, kdyby,…“, protože realita je většinou úplně jinde. Jestli to bude mít nějakou budoucnost poznáš většinou už tak po prvních pár minutách (nějaká základní přitažlivost) a podle té se pak budeš řídit i v rámci mezí, které mu nastavíš.
Takže - klídek, zkus to přehodit z rande na poznání nového člověka, ke kterému tě neváže žádná povinnost.
Přeju ti, aby to byl fajn čas pro oba, ať to dopadne jakkoliv (nad čímž nemá v tuto chvíli smysl uvažovat). :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
20.10.21 17:20

A ještě k těm tématům, o čem si povídat - o čemkoliv, oblíbené filmy, koníčky, co dělá za práci, popřípadě co studuje, o cestování, dá se bavit opravdu o všem, záleží, zda si sednete. A když bude trapné ticho, tak bude. Já jsem taková „držka“, že si z toho dělám ještě srandu a pak upřímně řeknu, že jsem nervózní, bla bla, většinou když odhalíš nějakou slabinu nebo nejistotu, konverzace se rozproudí, protože ten druhý se cítí dost podobně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7133
20.10.21 17:35
@Anonymní píše:
Za dva týdny se mám sejít s klukem ze seznamky, zajdeme na jídlo a do kina, jenže já vůbec nevím, jak to na rande chodí, :mrgreen: nikdy jsem na žádném nebyla (je mi 22). Jsem si tak říkala, co když mi v kině dá ruku na stehno, co já mám dělat? Nebo co když mě obejme?.. přijdu si dost trapně, že jsem ve svých letech na žádném rande nebyla. Hlavně taky nevím, o čem si povídat, co když bude trapné ticho.Dekuju za jakékoli rady.

Hlavně se nesnaž všechno dohnat, abys to taky měla už za sebou. S ostatním ti neporadím, protože na rande se mnou se fakt nemlčí. Nervozita je přirozená a když to nevyjde, tak to ber jako zkoušku na to, aby to příště vyšlo.
To dáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
20.10.21 18:47

Když jdete pak do kina, tak se nabízí třeba oblíbený filmy, nebo koukni, či ten režisér ještě natočil jiného, jestli si viděla i jine jeho filmy třeba…a klidně i řekni, že si trochu nervózní, vze moc nerandíš. Aspoň na tebe bude hodnej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
20.10.21 20:39
@Anonymní píše:
Za dva týdny se mám sejít s klukem ze seznamky, zajdeme na jídlo a do kina, jenže já vůbec nevím, jak to na rande chodí, nikdy jsem na žádném nebyla (je mi 22). Jsem si tak říkala, co když mi v kině dá ruku na stehno, co já mám dělat? Nebo co když mě obejme?.. přijdu si dost trapně, že jsem ve svých letech na žádném rande nebyla. Hlavně taky nevím, o čem si povídat, co když bude trapné ticho.Dekuju za jakékoli rady.

Hlavně buď sama sebou, chovej se přirozeně a na nic si nehraj. Určitě se netrap tím, že máš ve 22 letech první rande. To není nic, za co by ses měla stydět. Když ti dá v kině ruku na stehno a tobě se to bude líbit a bude ti to v tu chvíli příjemné, tak ho nech si tě osahávat. Když to nebudeš chtít, tak mu ruku sundej a řekni mu, že tohle se ti nelíbí. To samé s objetím, s polibky… Jestli něco z toho nevydýchá, tak jeho problém, nestojí za to. Na druhou stranu, kdybys měla hned první den chuť s ním skočit do postýlky, tak se taky neupejpej :) Prostě dělej si to, co chceš, a nepřemýšlej, jestli se to zrovna takhle dělat má. Přeju pěkné rande :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16822
20.10.21 23:16

První rande je jen takové oťukávací, nemyslím si, že by tě hned někdo ošmatlával, nebo alespoň mně se to nestalo… Ale prý působím „hustě“ a odtažitě :mrgreen: Všichni moji chlapi se mě vždycky ptali, jestli mi mohou dát pusu :mrgreen:
Jinak, jestli jdete do kina, tak tam asi ani nebudete mít možnost, si povídat… Buď v klidu, třeba bude upovídaný on… A ani na chvilce mlčení, není nic hrozného. Já měla rande, kdy jsme skoro nemluvili, pač on byl Němec a já neuměla německy :mrgreen: Přesto to bylo to nejúžasnější rande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat