Moje vidiny

Anonymní
12.1.20 10:16

Moje Vidiny

Ahoj holky :kytka:
Mám malý problém. Poslední dobou, hlavně večer mám takové jakoby vidiny. Znáte to, jak si vaše hlava něco domyslí. Z ničeho nic se bojím. Dívám se třeba několikrát na jedno místo a i tak tam to děsivé vidím. Dokonce mi přijde, že se to zhoršuje a posunuje. Většinou mám děsně strach a jakoby si říkám, co by to mohlo být a udělat mi. Potom se schovám třeba pod duchnou, ale stejně to nepomůže. Spím až někdy ráno, protože v noci to nejde. Už se mi několikrát stalo, že jsem jakoby slyšela někoho volat své jméno, i ze spánku mě to probralo. Když jdu někde sama, rychle utíkám z místa a tak… Nevím, jestli je to úplně normální a jen potřebuji zrovna teď uklidnit. Co, myslíte, je to normální, máte někdo stejný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.1.20 10:26

Nejsem si jistá, ale co bludy a halucinace?

• Nahlásit
  • Citovat
9541
12.1.20 10:33

Neprozivas ted nejaky stres?
Pokud neni zjevna pricina, proc se neceho bojis, pak bych zvazila odbornou pomoc. Pripadne nebyt sama, jestli toto prozivas v osamnelosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 10:36

Nekoukat na horory, kriminálky ani filmy typu Twilight, nečíst si o nadpřirozených jevech :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
859
12.1.20 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky :kytka:
Mám malý problém. Poslední dobou, hlavně večer mám takové jakoby vidiny. Znáte to, jak si vaše hlava něco domyslí. Z ničeho nic se bojím. Dívám se třeba několikrát na jedno místo a i tak tam to děsivé vidím. Dokonce mi přijde, že se to zhoršuje a posunuje. Většinou mám děsně strach a jakoby si říkám, co by to mohlo být a udělat mi. Potom se schovám třeba pod duchnou, ale stejně to nepomůže. Spím až někdy ráno, protože v noci to nejde. Už se mi několikrát stalo, že jsem jakoby slyšela někoho volat své jméno, i ze spánku mě to probralo. Když jdu někde sama, rychle utíkám z místa a tak… Nevím, jestli je to úplně normální a jen potřebuji zrovna teď uklidnit. Co, myslíte, je to normální, máte někdo stejný problém?

To vypadá na halucinace. Na tohle se, zcela bez legrace, běž zeptat psychiatra. Problém je i to, že to vidíš a slyšíš, i ten velký strach. Neodkládej to, prosím - ať se to nerozjede v nějaký horší průšvih. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 10:38
@cecetka píše:
Neprozivas ted nejaky stres?
Pokud neni zjevna pricina, proc se neceho bojis, pak bych zvazila odbornou pomoc. Pripadne nebyt sama, jestli toto prozivas v osamnelosti.

Právě mám nějaké psychické problémy, tak přemýšlím, že by to mohlo být příčina toho.

• Nahlásit
  • Citovat
21612
12.1.20 10:45
@Anonymní píše:
Právě mám nějaké psychické problémy, tak přemýšlím, že by to mohlo být příčina toho.

Urcite, navstiv lekare. Samozrejme vynechat alkohol a jine navykove latky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
12.1.20 11:07

Bez si pred spanim zaplavat nebo zabehat, at se unavis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
12.1.20 12:17

@Oudrey ne na každého to tak funguje :) ja i moje sestra treba po večerním sportu nemůžeme usnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 12:33
@Oudrey píše:
Bez si pred spanim zaplavat nebo zabehat, at se unavis

To já se právě snažím, není to tak, že bych nic nedělala. Snažím se sportovat, pracuji, ale stejně tyhle problémy mám

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama