Moje výchova a otce výchova

Anonymní
21.5.20 22:42

Moje Výchova a otce výchova

Ahoj maminy, mám problém s výchovou. Mám syna 20 měsíců a s jeho otcem nežijeme spolu. A problém je že u mě něco nemůže ale u něj jo. Má to nějaký vliv na to jaký bude? Ne že by neposlouchal ale že to bude,,parchant,, co bude jen a zlobit a dělat naschvály atd. Abych na něj musela spíš zvyšovat hlas aby poslechl, aby seděl u jídla vždy odbiha od svýho stolecku. On je bývalý rád že ho tam má tak mu všechno dovolí a já pak než ho zase zkrotim je to hroznej kolotoč.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27641
21.5.20 23:00

Brzo pochopí, u koho co může…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2543
21.5.20 23:35

Moje děti teda mají tátu doma, ale u babičky si toho taky můžou dovolit víc, ve školce jsou taky jiná pravidla, nemyslím si, že to je na škodu…

maximálně budeš muset víc vysvětlovat a dost přemýšlet, abys otce třeba nevědomky před dítětem neshazovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30046
22.5.20 04:10

Pokud ty rozdíly budou markantní, časem se naučí manipulovat s rodiči a celou situaci využívat ve svůj prospěch. Chlap pravděpodobně časem pritvrdi, aby mu kluk neprerostl přes hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
22.5.20 18:10

Aby to pak ale nevedlo k tomu, že na něj budeš daleko autoritativnější, než kdyby neměl u otce vše dovoleno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
22.5.20 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj maminy, mám problém s výchovou. Mám syna 20 měsíců a s jeho otcem nežijeme spolu. A problém je že u mě něco nemůže ale u něj jo. Má to nějaký vliv na to jaký bude? Ne že by neposlouchal ale že to bude,,parchant,, co bude jen a zlobit a dělat naschvály atd. Abych na něj musela spíš zvyšovat hlas aby poslechl, aby seděl u jídla vždy odbiha od svýho stolecku. On je bývalý rád že ho tam má tak mu všechno dovolí a já pak než ho zase zkrotim je to hroznej kolotoč.

Budeš se muset smířit s tím, že dítě časem dá víc na otce, maminku potřebuje samozřejmě hlavně v mladším věku.
A pokud si může víc dovolit u otce… zkusil bych se dohodnout s otcem, tady to nevyřešíš. Pusu snad máš i k mluvení, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 22:34
@Karolínka86 píše:
Budeš se muset smířit s tím, že dítě časem dá víc na otce, maminku potřebuje samozřejmě hlavně v mladším věku.
A pokud si může víc dovolit u otce… zkusil bych se dohodnout s otcem, tady to nevyřešíš. Pusu snad máš i k mluvení, ne?

Díky za připomenutí, úplně bych zapoměla… :roll:
Už jsme o tom mluvili stokrát.

• Nahlásit
  • Citovat
1157
29.5.20 08:51
@Anonymní píše:
Díky za připomenutí, úplně bych zapoměla… :roll:
Už jsme o tom mluvili stokrát.
Ženské… a hysterie…kraviny. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat