Mops

3802
30.11.07 09:45

Mops

Ahojky,
nenajde se tu nejaka tehulka, co ma doma mopsicka? Mi mame 4letou fenku Agatku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9865
30.11.07 13:11

Ahoj.Já teda těhotná nejsem, mám už doma velkou slečnu, ale Mopse mám.Osmiletého Pištu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
1.12.07 15:49

Ahoj XBublax,
to jsem rada, ze je tu nekdo s mopsickem. U nas v Koline ted pekne prsi, coz je pro Agatu ucineny utrpeni, kdyz musi jit ven. Nekdy mi pripada, ze by byla nadsena, kdybychom ji domu koupili kocici zachod. To by pak mohla jen jist, lezet na gauci a cumlat plysaky. Ja rikam, ze mops neni pes, ale novy zvireci druh. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9441
2.1.09 14:37

Ahoj, taky se přidávám. Je fakt, že těhotná už nejsem - malé byly nedávno 2 roky a mopsíkovi Maxovi budou za pár měsíců roky 3. Mopse můžu k dětem jen doporučit. Je to zlatý pes, neublížil by - dcera na něm jezdí, „mlátí“ ho vším možným, dokonce mu i čistí zuby zubním kartáčkem … a ten „tunťa“ jen sedí a zbožně na ní hledí, jestli ho za to utrpení neodmění třeba aspoň rohlíkem :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.12 13:15

Ahoj, já jsem ve 36 tt a doma máme 7 měsíčního puberťáka mopsíka :) je to šílenec, lítá kde může, se všema se vítá, tak mám strach jak se zachová po porodu. Snad vše dobře dopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30862
31.12.12 16:08

Závidím, jsou to líbezná stvoření. Pro mě nejroztomilejší rasa, rošťáci a tajtrdlíci :srdce: :srdce: :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
17.4.13 15:18

Ahoj mám dvou měsíčního mopsíka a je nějakej divnej. První dva dny byl živej běhal, blbnul a takoví ty štění věci a od úterý-co byl po prvé sám doma ( ale příjde mi, že to obstál dobře) je nějakej smutnej. Když ho postavím klepou se mu nožky ( přitom předtím běhal jako ďas), smutně kouká, moc nepapá (přitom předtím se po misce vrhnul atd. nevíte co to může být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4927
17.4.13 15:24
@Lussss píše:
Ahoj mám dvou měsíčního mopsíka a je nějakej divnej. První dva dny byl živej běhal, blbnul a takoví ty štění věci a od úterý-co byl po prvé sám doma ( ale příjde mi, že to obstál dobře) je nějakej smutnej. Když ho postavím klepou se mu nožky ( přitom předtím běhal jako ďas), smutně kouká, moc nepapá (přitom předtím se po misce vrhnul atd. nevíte co to může být?

K veterináři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
17.4.13 15:32

@Lussss Určitě bych s ním jela k veterináři. Tohle není normální…klidně tam mohl třeba i něco sežrat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
17.4.13 15:44

Mops a nechce žrát??? to je fakt divný, určitě ho nechej prohlídnout veterinářem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
17.4.13 15:49

Dobře já si to myslela tak díky snad to nic vážného nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
17.4.13 15:58

Mops je snad jedinej pes, u ktereho je jistota 99,9%, ze nikomu neublizi. I kdyby ho kousnul, tak nema sanci :roll:
Ale to prdeni a chrochtani a chrapani kady snest nemusi. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.13 16:17

Mopsíci jsou pejsi, kteří potřebují pořád být s člověkem, špatně nesou jakékoliv ať krátké odloučení. Jsou hodně fixováni na pánička. Možná proto je smutný. Byl poprvé sám doma.

• Nahlásit
  • Citovat
17.4.13 16:25
@Anonymní píše:
Mopsíci jsou pejsi, kteří potřebují pořád být s člověkem, špatně nesou jakékoliv ať krátké odloučení. Jsou hodně fixováni na pánička. Možná proto je smutný. Byl poprvé sám doma.

Je to tak! Kvůli tomu si moji rodiče pořizovali druhého Mopse, když byli v práci, aby tam měl kamaráda, sice černého, ale kamaráda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
17.4.13 17:15

Tak máme škrkavky takže prý u štěňátek běžné tak aspoň že tak…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama