Motání hlavy v obchodech

Anonymní
21.3.16 16:34

Motání hlavy v obchodech

Ahoj holky, potřebuju poradit ptz už jsem z toho na prášky. Je mi teprve 24 mám hrozně problémy s páteří, hlavně teda krční páteří. Několikrát už jsem měla motání hlavy, je to dost hrozný. Poslední dobou mě to přešlo, ještě ted jsem v Anglii jako aupair a začlo to znova. Měla jsem to hodně od počítače, tady u počítače sem jen vždycky na chvíli večer, nevím čim to je. Nejvíc to ale mám v krámech. Prostě já nevím jestli už jsem blázen nebo co, ale prostě vlezu do krámu a začnu se motat, to samý sem teda měla i v Londýně normálně na ulici, ptz tam byla miliarda lidí a nějak mi to vadilo. Tady v menším městě když jdu normálně venku tak to pocituju jen malinko. V ČR jsem chodila na rehabilitace, žádnej zázrak. Brala jsem Sirdalud ten mi pomohl, ještě že jsem si ho sebou vzala, takže jsem si ho včera poprvé vzala, ale zlepšení nepozoruju. Začla jsem zas cvičit na záda, koupila si magnésium, ale prostě mě to dost obtěžuje, ani nemůžu jít pořádně nakupovat :D. Jako nevím co s tím. Nějaký tipy a triky? Radši anonymně prosím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.3.16 16:42

Choď do přírody, třeba do parku… odpočívej (aktivně), vyhýbej se zářivkám, telce, počítači (vadil mi i pobyt v jedné místnosti se zapnutou telkou)… je to podivný, ale dělo se mi to stejný…

• Nahlásit
  • Citovat
59574
21.3.16 16:45

Mám to samé - nesedí mi tam ta klimoška či co.. takže úprkem tam, úprkem pryč.. nic nepomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
21.3.16 16:48

Myslim, ze je to spis forma sociofobie :) strach z velkych prostir, z hodne lidi n jednom miste :) da se to jen trenovat a trenovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
21.3.16 17:17

Přidávám se, mám to taky. Už záměrně chodím spíše do menších obchodů, kde nejsou takové fronty u kas. Jak jsem stála dlouhou frontu u kasy, už mě braly mdloby. Z tohoto důvodu jsem musela přestat chodit na brigády v supermarketech. Já bych řekla, že to je i těmi zářivkami, klimatizací a dlouhým stáním ve frontě. Mně byla teda po vyšetřeních diagnostikována lehčí forma epilepsie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 17:18

No počkat holky, ale já mám ráda nakupování, hlavně hader co si budem povídat. Mě napadlo, že mi vadí jak je v těch krámech vedro, možná to umělý světlo. V Londýně mi asi vadila ta miliarda lidí všude, ale opravdu tohle sem předtim nikdy neměla. Jsem z toho špatná, bojim se že někde zkolabuju. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
59574
21.3.16 17:19
@Anonymní píše:
No počkat holky, ale já mám ráda nakupování, hlavně hader co si budem povídat. Mě napadlo, že mi vadí jak je v těch krámech vedro, možná to umělý světlo. V Londýně mi asi vadila ta miliarda lidí všude, ale opravdu tohle sem předtim nikdy neměla. Jsem z toho špatná, bojim se že někde zkolabuju. Zakladatelka

jo, může Ti vadit klidně ta klimoška a pod.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 17:19

Jo ještě cítím, že krk mám mírně ztuhnutý, ale vyloženě to jako nebolí. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.16 17:29

Taky jsem to měla, myslela jsem že jen o krční páteře.. v obchodech taky hlavně v frontě u kasy. Jednoho dne mě přepadl panický atak (poprvé v životě, nevěděla jsem co to je) moje neuroložka/psycholožka mi to vysvětlila.. léčili jsme ten atak, snažila jsem se s tím pracovat a ono to motání hlavy opravdu přešlo! Po snad 5ti letech!! Ted mám jen to občasné motání ale jen od krční páteře.

• Nahlásit
  • Citovat
1218
21.3.16 17:36

Mám neurologický zdravotní problém a obchody mi taky nedělají dobře, myslím, že je to kombinace klimatizace, silného osvětlení a hluku, spolehlivě je mi vždy blbě a otečou ruce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 19:36

No a co s tim jako dělat? Jako mě se nezdá že bych měla nějaký panický záchvaty. Líbí se mi tu a rodina je fakt milá. Ted cítím docela zatuhlý ten krk, to bude určitě od toho.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.16 19:51

Anonym - ne zakladatelka. Holky, vy mě děsíte… ještě dodám, že já jsem měla stejné problémy i v práci - kancelář pro 30 lidí, zářivky, klimoška, PC - 3 monitory… teď už mi vadí jen ty obchody (jsem na neschopence). @tartaletka jak jsi zjistila, že se jedná o neurolgický problém? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
7118
21.3.16 20:07

Mas potize jen v obchodech? Jinde ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.3.16 20:50

Ahoj mám to taky tak. Jakmile vlezu do obchodu nebo do OC zatočí se mi hlava a rozbuší srdce je to strasne omezujici :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 21:09
@kelynka píše:
Mas potize jen v obchodech? Jinde ne?

No jako i venku se mi motá hlava, ale ne tolik. Já to už měla před nevím dvěma měsíci a pomohla trochu rehabilitace a ten Sirdalud. Ted cejtím jak mám ten krk ztuhlý, nějak se to zhorušuje bože bože. Nemůže to být i postelí? Oni tu mají strašně vysokou matraci, ale hlavně je šíleně měkká a já sem zvyklá na tvrdí. Napadlo mě, že ta postel to taky může zhoršovat. Z.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama