Motání hlavy v sedě

Anonymní
14.10.19 04:36

Motání hlavy v sedě

Dobre rano. Pred chvili jsem se probudila ze pujdu na zachod a kdyz jsem se posadila na postel, tak se mi nesmirne zacala motat hlava. Ne ze bych mela mzitky pred ocima, ale proste jsem citila jak se to se mnou toci a musela jsem si zpatky lehnout. Ted to porad zkousim ale pokazde kdyz si sednu tak je to to same. Nevite co to muze byt? Dnes v noci jsem totiz spala na jinem polstari nez obvykle tak je mozne ze krk to snesl opravdu spatne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16378
14.10.19 05:36

Klidne tom muze yt krcni pater, ucho, cokoliv. Asi jedine pockat a chvilkama to zkouset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32538
14.10.19 06:09

To by mohlo byt benigni polohove paroxysmalni vertigo - BPPV
Ale co udelat neporadim. Je to ORL diagnoza, leci se to takovymi manevry, ale jestli to umi a delaji vsude teda dost pochybuju.
Zkus tyhle cviky - na obe strany
https://m.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1900
14.10.19 06:59

Mívám to od krční páteře. Točí se to se mnou třeba i při změně polohy v posteli, vzbudí to ze spánku. Při vstávání musíš pomalu, mě pomáhá zavřít oči a chvíli posedět, za chviličku se uleví a můžu se postavit. Jednou jsem v noci bez přípravy vyletěla z postele k dceři, která mě volala, a vzala jsem to o zeď. :roll: Každopádně když mě to chytne, tak se s tím trápím třeba i 2 až 3 týdny. Trošku pomáhá nahřívání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16378
14.10.19 16:32
@Baba píše:
To by mohlo byt benigni polohove paroxysmalni vertigo - BPPV
Ale co udelat neporadim. Je to ORL diagnoza, leci se to takovymi manevry, ale jestli to umi a delaji vsude teda dost pochybuju.
Zkus tyhle cviky - na obe strany
https://m.youtube.com/watch?…

Tady ty cviky se mají dělat půl roku, každý den. A jsou teda drsné, já po nich běžně zvracela. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama