Možná menstruace nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 07:12
Možná menstruace nebo

Ahoj holky, omlouvám se za blbý dotaz. Snažíme se s manželem o druhé miminko.
8.1. jsem byla na gyndě a Dr. říkal, že tam zrovna je vajíčko a že se uvolní teď nebo druhý den, tak jsme samozřejmostí pracovali.
Jenže já jsem teď přišla z práce a koukám, že trochu špiním, ale dostat to mám až 23.1…trochu mě to vykolejilo, protože to mám pravidelné. :nevim:
Někde jsem četla, že to může být součástí uhnizďování.
Jinak mě asi 4.den bolí podbřišek.

Uklidněte mě prosím, že jsem to buď „normálně dostala“ nebo uhnízdění. :(

Mám volat gynekologovi? Nevím, co by mi měl říct a stejně, jestli by se to dalo zachránit :( :?

Děkuju, Denča

Reakce:
stinga
Kelišová 5103 příspěvků 3 inzeráty 16.01.19 07:50

gynekolog nic neudělá, jestli to vůbec je těhotenství, v tomto stádiu je to hop nebo trop, pokud je to prosperující těhotenství , tak se udrží, pokud je něco špatně, tak nepomůže nic, příroda si poradí sama

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 16.01.19 08:12

Co by si chtěla zachraňovat? Vždyť ani nevíš jestli jsi nebo ne. Navíc cca 8dnu po styku to nebude vědět ani dr. Vydrž do termínu ms a pak teprve něco řeš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >