Možná nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:56
Možná nevěra?

Ahoj, ja nevim jestli už z tehotenstvi blaznim a nebo se opravdu „neco“ deje… Jde o to že, ze se ke mě dostalo pár informací že můj pritel stojí v době, kdy by měl být v práci, úplně nekde jinde… Bylo mi odprisahnuto ze je to opravdu jeho auto, ale na jeho obranu tvrdí to člověk který mě moc nemusí… Takze nevim jestli nelze… Neresila jsem to nejak extra ale přítele jsem se uplne v klidu zeptala… No jeho reakce me zaskočila… Zacal rvat ze kdo to rekl, ze to neni pravda atd… Byl uplne nepricetny coz si rikam, ze člověk co nema co skrývat prece takhle nevyjede… Problem je, ze to neni poprvy… Pred asi 2 mesici mu prisla i sms od nějaky zensky, nevim co v ni bylo, az na smajlíka… Do mobilu mu nelezu, jen jak mu to piplo tak se tel. Rozvitil a sla videt část sms… Na otazku kdo to je, mi neodpověděl.. Vubec o tom nechtel mluvit.. Jediné co rekl ze je to překvapení a ze pak uvidim… Samozrejme se nic nedělo… Mam z toho uz takové smíšené pocity.. Nevim co si myslet… Může i takhle vypadat začínající nevera a nebo uz kvulu hormonům proste blaznim? Případně nějaká rada? Dekuji..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Michal1986
Kecalka 354 příspěvků 15.05.19 17:01

No a má důvod hledat jinde? Jsi na něho protivná, náladová, nespíte spolu nebo něco takového? :think:

Premek_Orac
Závislačka 4976 příspěvků 15.05.19 17:07

Ahoj,
nevím, kdo ti to o tom parkování jinde říká, ale zkus se zamyslet nad jeho motivací. Může chtít ublížit tobě? Partnerovi? Vám oběma?
Samozřejmě si procházíš hormonálně nestabilním obdobím, takže i tvoje hlava reaguje jinak, než normálně…
Narovinu bych to muži řekl, zvaž, zda i říct, kdo ti tu informaci dal, ale pokud je o tom dotyčný tak přesvědčený a myslí to s tebou dobře tak by přeci neměl mít problém si to obhájit i před partnerem, ne?
A vysvětlení bych nijak nerozporoval, ikdyby bylo vyhýbavé ve stylu,,chystám ti překvapení."
Co říká tvoje srdce?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:09
@Michal1986 píše:
No a má důvod hledat jinde? Jsi na něho protivná, náladová, nespíte spolu nebo něco takového? :think:

Tak občas mi nervy ujedou, ale že bych byla nějaká extra stíhačka si nepripadam.. Spíme spolu tak, jak nám to 9 měsíc dovolí.. Co spíš, tak ze by šel „za lepším“ ono 30kg nahoře, vypadane vlasy atd.. Asi nic moc..

Králičice
Extra třída :D 13387 příspěvků 15.05.19 17:14
@Anonymní píše:
Tak občas mi nervy ujedou, ale že bych byla nějaká extra stíhačka si nepripadam.. Spíme spolu tak, jak nám to 9 měsíc dovolí.. Co spíš, tak ze by šel „za lepším“ ono 30kg nahoře, vypadane vlasy atd.. Asi nic moc..

I kdyby jsi teď vypadala jak plešatá veleryba, pokud čekáš jeho dítě, nemá právo na to, hledat sex jinde.. Já bych věřila své intuici, ale asi bych se to pokusila vytěsnit a soustředila se na sebe a dítě.. Jen ty víš, jaký máte vztah..

xxMakyxx
Závislačka 3459 příspěvků 15.05.19 17:19

Anonymní: Hodně záleží na jeho povaze. Mně když někdo nařkne z něčeho, co není pravda, tak jsem rudá vzteky, protože mě maximálně uráží lži na mojí osobu, takže takovéto: „Když nemáš co skrývat, tak se chováš v pohodě“ to na mě absolutně neplatí teda. Takže být já na tvém místě, řekla bych muži, že jsem dostala informaci, obsah informace, kdo mi tu informaci sdělil a jestli by byl tak hodný a v případě, že ta informace je pravdivá, aby to řekl hned a pokud to pravda není, tak jedině v pořádku, že sis jen ověřovala fakta. On když nebude chtít, beztak to neřekne, ale ty buď v klidu. Víc pro to udělat nemůžeš, než to že se zeptáš. To, jak odpoví, je na něm. A ty mu buď uvěříš, nebo ne. Nic jiného teď dělat nelze. Určitě kvůli tomu teď neběsni… Zaměřuj se na malé, co má přijít. :hug:

kve-tinka
Kelišová 5015 příspěvků 3 inzeráty 15.05.19 17:38

Byla bych napozoru, protoze oboji “smrdi” :think: :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:40

@xxMakyxx si zlatá, dekuju… Rekl mi že to on nebyl, ale právě to jakým stylem to řekl me úplně rozhodilo… Strašně chtěl vědět od koho to mám a když jsem to řekla, byl odhodlaný si to s ním jít vyřídit… Řekli jsme si, ze to proberem večer, musel totiž ještě do práce.. Asi zbytečně vyvadim, kor když vim že pro nás predelava bydlení a na prcka se těší… Ale stejně me to „hloda“… Dám na tebe a pokusím se uklidnit…

Verun83
Echt Kelišová 9606 příspěvků 15.05.19 18:18

Pokud by tam nebyl, tak by se tak nevztekal… takze za me, lze… plus ta sms od zensky… no nevim. Neverila bych mu.

Meredithx
Kecalka 270 příspěvků 15.05.19 18:54

Normalní realce by podle mě byla zhruba takováto: Kde že jsem to měl být? Aha.. a kdo ti to prosimte tvrdi? Tak to ke blbost, já jsem v té době byl tam a tam…Záleží ale taky na způsobu, jakým jsi to podala. Kdybys řekla něco jako „hele mám na tebe otázku, kde jsi byl? Ty mi určitě zahybáš? Ten a ten mi to řekl.“ Pokud jsi se zeptala normálně, ta bych mu nevěřila. :nevim:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 15.05.19 19:01
@Králičice píše:
I kdyby jsi teď vypadala jak plešatá veleryba, pokud čekáš jeho dítě, nemá právo na to, hledat sex jinde…

A právě díky tomuto přístupu je tolik chlapů nevěrnejch. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 19:03

@Meredithx rekla jsem to normálně a sama jsem se tomu jeste smála… Právě ze takovou reakci bych ocekavala, ale zas je pravda ze tahle osoba už ho takhle obvinila jednou, vlastně uplne stejnym stylem jen tenkrat jsem o tom věděla, proc tam stoji… Říká to o nem člověk co me proste nemá rád a takové různé problemy ho těší… O to hůř, protože o to víc jsem zmatená…

divine woman
Extra třída :D 11595 příspěvků 15.05.19 19:03

@Verun83 Jo, jo. Pro pravdu se lidi nejvíc zlobí.

Romeon
Kecalka 202 příspěvků 1 inzerát 15.05.19 19:11

I kdyby někoho měl. Co naděláš? Má tě rád a pracuje pro rodinu. No tak si někde užije…takový jsme holt my chlapy. Kvůli tomu se vztah nekončí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 19:13

@Romeon tak na to máme asi jiný nazor…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama