Možná revize dělohy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 02.12.17 18:26
mozna revize delohy

Ahojte holky chci se zeptat 18.9.17 se mi narodil krasny synacek :)
6ti nedeli probihalo v poradku po 4rech tydnech jsem se prestala cistit. presne po 6ti nedeli jsem sla na kontrolu kde mi bylo receno ze jsem ok.11listopadu prisla 1. menstruace ktera trala do 16tyho. a 26.11. zase krvaceni. a ne slabe.tak jsem si zajea na ambulanci protoze po par dnech silneho krvaceni sem mela uz strach. dostala jsem oxitocin injekci s tim ze se pujde asi na revizi delohy.rada bych se zeptala jake mate zkusenosti se stejnym problemem a jestli je revize nutna a jak to probiha. dekuji vsem za odpovedi
krasny sobotni podvecer :kytka:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10118 příspěvků 02.12.17 18:33

Já jsem byla na revizi čtyři týdny po porodu a nic hroznýho :think: zákrok trval asi dvacet minut a u nás v nemocnici pouští pět hodin po narkoze.. I když já tam musela zůstat dýl kvůli většímu krvácení :oops:

Helileli
Závislačka 2648 příspěvků 02.12.17 18:33

Tak ty první menstruace po porodu bývají masakr, navíc žena často ještě neovuluje, což může hodně zkrátit cyklus. Já osobně bych to zkusila nejdřív bylinkami, hlavně kontryhel, ten může cyklus opravdu srovnat. Revize se může udělat vždycky, ale jsou tam rizika, například protržení dělohy, zánět, takže by to mělo být krajní řešení.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 02.12.17 18:42

Revizi delohy mam za sebou a opravdu to neni nic strasneho. Zakrok na 15 minut, nic me potom nebolelo. Potom jsem necely tyden slabe krvacela.

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 02.12.17 18:50

@Lekninka91 Tak uvidime jak to bude vypadat ted se pry uvidi co a jak jestli se to bude opakovat. dekuju :)

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 02.12.17 18:51

@Helileli dekuju :) ona pani doktorka mi rekla ze mam obracnou delohu nebo co a timpadem se spatne cisti. premyslela o revizi ale sama rekla ze se jim to nelibi delat kratce po porodu. chce vyckat jestli se to bude znova opakovat. uprimne se mi na tu revizi nechce abych pravdu rekla.

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 02.12.17 18:52

@vertunka dekuju moc :) ona nastesti pani doktorka chce vyckat zda se to bude opakovat mam obracenou delohu prave takze se spatne cisti. :/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama