MP3 - otravná hláška o ochraně sluchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 14050 příspěvků 14.03.19 18:04
MP3 - otravná hláška

Ahoj všem, prosím o radu. Koupila jsem si MP3 SanDisk MP3 Sansa Clip Sports a pokaždé, když ji zapnu a chci dát hlasitějí, tak otravuje hláškou, že hluk poškozuje zdraví. Já to musím odklikat, že beru na vědomí. Měla jsem ji i doteď (odešla do věčných lovišť) a tehdy to stačilo odkliknout jednou a pak už mě to neobtěžovalo. Teď zřejmě inovovali a prudí pořád. Nevíte, jak to zrušit? Díky.

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 18:49

Nepoustet si to tak, abys z toho ohluchla? Taky mám Sandisk a taky mi tu hlášku hází, ale až při takové hlasitosti, kterou bych si nikdy nepustila, opravdu bych ohluchla. Jen jsem to chtěla zkusit, protože mě fascinuje, že to poslouchám na 10 a rozsah hlasitosti je až do 30. Což je opravdu tak nahlas, že by to slyšeli i sousedi.

Extra třída :D 14050 příspěvků 14.03.19 20:36
@chaela píše:
Nepoustet si to tak, abys z toho ohluchla? Taky mám Sandisk a taky mi tu hlášku hází, ale až při takové hlasitosti, kterou bych si nikdy nepustila, opravdu bych ohluchla. Jen jsem to chtěla zkusit, protože mě fascinuje, že to poslouchám na 10 a rozsah hlasitosti je až do 30. Což je opravdu tak nahlas, že by to slyšeli i sousedi.

tak to mám asi nějakou divnou mp3, ale po mě to chce odsouhlasit v hlasitosti, kdy to neslyším v autobuse.

chaela
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 20:48

@vokishka A nemáš nějaký špatný sluchátka? Jednou se mi stalo, že sem to musela zesílit víc, než jsem byla zvyklá a pak za pár dní sluchátka úplné odešly.

Extra třída :D 14050 příspěvků 14.03.19 20:51
@chaela píše:
@vokishka A nemáš nějaký špatný sluchátka? Jednou se mi stalo, že sem to musela zesílit víc, než jsem byla zvyklá a pak za pár dní sluchátka úplné odešly.

spíš mám nekvalitní nahrávky :mrgreen: . Ona má každá písnička i jinou kvalitu. Ale u té minulé ´úplně stejné to šlo vypnout, teď ne.

chaela
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 20:59

@vokishka Jo tak pokud to nemáš stažené v nějaké odpovídající kvalitě, ale nahrané, tak to je pak jasný. U nahraných písniček si to taky musím dát hlasitěji, abych z toho něco měla. Tak to pak neporadím.

Váš příspěvek
Reklama