Trpím nepříjemným pocitem tam dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hamouzka
Kecalka 183 příspěvků 14.03.19 16:27
Už fakt nevím, měl někdo stejný problém?

Holky, chtěla bych vás poprosit o radu. Píšu přímo. Mám delší dobu nepříjemné pocity tam dole. Netuším, jestli to může souviset s mizerným pitným režimem. Necítím přímo pálení, svědění nebo tak. Ale prostě, když jdu na malou a tak, nějak celkově necítím se vůbec ok. Zkoušela jsem nosit různé spodní prádlo, jestli to třeba i není tím. Nic se nezměnilo. Trošku cítím úlevu, když si do spodního prádla dám papírový kapesník. Myslela jsem, jestli to třeba není alergie na prací prášek, ale vyměnila jsem ho a nic. Včera na noc jsem si vzala poprvé Feminella Vagi C (je to Céčko). Zatím nic extra necítím. Na gyndě mi dr. řekla, že jsem zdravá, problém nikde nevidí. Ale já poslední dobou pozoruju i suchou sliznici. Měl jste někdo podobný problém? Jak jste ho řešil? Nebo jak byste to řešili? Ve stresu nejsem, ale je fakt, že poslední dobou jím hodně sladkýho. Budu ráda za rady. Děkuju!

Reakce:
divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 14.03.19 16:32

Nejdeš do přechodu?

Hamouzka
Kecalka 183 příspěvků 14.03.19 16:37

@divine woman to by bylo sakra brzo, není mi ani 40.

Denisa56
Kelišová 6640 příspěvků 14.03.19 16:41

Omez co nejvíc to sladké, ideálně úplně vyřaď, aspoň na nějakou dobu. Může to být způsobeno tím. Kup si jogurt - bílou Activii a večer po vysprchování si ji tam napatlej, zajisti vložkou, jestli jsi doma, udělej to i ráno a nech to přes den, jinak to dej zase na noc. Mohlo by to pomoct.

Jablecnak
Kecalka 110 příspěvků 14.03.19 16:42

Ahoj mám přesně stejný problém jako popisuješ ty.Taky nevím co s tím a vyzkousela vše možné.

Hamouzka
Kecalka 183 příspěvků 14.03.19 16:44

@Denisa56 děkuju moc! Vyzkouším. Říkám si, jestli to není i tím pitným režimem a sladkým, zkusím omezit, ale bude to peklo.

Hamouzka
Kecalka 183 příspěvků 14.03.19 16:45

@Jablecnak tak uvidíme, co se z toho vyvrbí. Je to hrůza, co?

Denisa56
Kelišová 6640 příspěvků 14.03.19 16:50
@Hamouzka píše:
@Denisa56 děkuju moc! Vyzkouším. Říkám si, jestli to není i tím pitným režimem a sladkým, zkusím omezit, ale bude to peklo.

Měla jsem podobné problémy a po vyřazení sladkého se to za pár dnů srovnalo. Ten jogurt - no je to sice krapet prasárnička - ale ona pomůže obnovit tu narušenou mikroflóru, či co to je. Tak ať se i brzy uleví. :kytka:

Hankatatranka
Povídálka 16 příspěvků 14.03.19 16:57

Neco podobneho jsem resila dlouho…vyzkousela jsem mraky veci a pomohlo az vysadit antikoncepci. Jinak za me jsou super boraxglycerin cipky (cca 90kc v lekarne bez predpisu) a vyplachy clogin (cca 400kc)

Hamouzka
Kecalka 183 příspěvků 14.03.19 17:02

@Denisa56 @Hankatatranka holky, děkuju moc. Koukám, že nejsem sama, kdo s tím má ( měl) problémy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 23:50
@Hamouzka píše:
@divine woman to by bylo sakra brzo, není mi ani 40.

Přechod je možný i ve 38, já ho měla v necelých 41 letech. Prosím zachovat anonym, nemusí tu každý vědět, že jsem po přechodu.

Slavka28
Povídálka 17 příspěvků 20.03.19 23:54

@Denisa56 A to se má patlat okolo st.pysků nebo úplně vevnitř? A nemáš náhodou typ, co se suchou sliznicí? Zkouším všechno možné a nic nepomáhá. Už začínám propadat panice. Protože jsem co chvíli „oteklá“ a bolí to jak čert.

Váš příspěvek
Reklama