Mražení obalených řízku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 08:56
Mrazeni obalených řízku

Dobrý den, mám dotaz skoušeli jste uz někdo si obalit řizky nebo syr nechat po jednom zamrazit a mit to v mrazáku. Potom jen vyndat nerozmražovat a usmažit jako rychlovku? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5425 příspěvků 31.07.19 08:58

To nevyjde

Kelsey
Hvězda diskuse 46525 příspěvků 31.07.19 08:58

Jo, mrazim. Pak rozmrazit a znovu dat do strouhanky nebo rozmletych kornflejksu tesne pred pecenim nebo smazenim.
Neni zadny problem.

Tableta
Kelišová 5425 příspěvků 31.07.19 08:59

@Kelsey ona je nechce rozmrazit, chce je hned smažit :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:01

A kdyby se to nerozmražovalo a hned na slabšim usmažilo?
Třeba v obchodě jsem se divala a maji obaleny sýr a před smažením se nerozmražuje?

Tableta
Kelišová 5425 příspěvků 31.07.19 09:02
@Anonymní píše:
A kdyby se to nerozmražovalo a hned na slabšim usmažilo?
Třeba v obchodě jsem se divala a maji obaleny sýr a před smažením se nerozmražuje?

To bys to maso musela mít tenký jak papír.

Kelsey
Hvězda diskuse 46525 příspěvků 31.07.19 09:05
@Tableta píše:
@Kelsey ona je nechce rozmrazit, chce je hned smažit :mrgreen:

Myslim si, jestli to da do fritaku, tak to pujde hned nebo proste do vetsiho mnozstvi oleje.
Smazak ten si balim cilene do zasoby a delam mrazeny, aby nevytekal a pak ho pecu v troube. Rizky nechavam teda povolit, abych znova projela strouhankou. Radeji si obalim nove, cerstve, ale obcas se nouzovka hodi v mrazaku.
My nevlastnime fritak. Kdyz jsem chodila na brigadu do bufetu do ZOO za mlada :), tam se bezne ty mrazene rizky, rolky a vse davalo do fritaku usmazit, protoze byly fofry a porad plno hladovych lidi u okna.

Jajky
Nováček 3 příspěvky 31.07.19 09:05

@Tableta hm.. škoda jsem myslela že si udělám takové ‚domácí‘ polotovary :) a to co je v obchodech už je asi předsmažené nějak? že se to nemusí rozmražovat? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:08

@Kelsey děkuji asi skusím jak budu mít čas obalit plátek rýru a plátek masa hodím do mrazáku a vyskoušim co to udělá :D

lucynka25
Extra třída :D 10031 příspěvků 31.07.19 09:22

Tak ja klidne mrazim karbanatky a smazim az po rozmrazeni, ale. nechavam to povolit. Urcite to. nehazim zmrzle na kost na panev, řízky by meli jit taky takhle udelat.
To v obchode je predsmazene.

jannina1
Závislačka 4821 příspěvků 31.07.19 09:25

Nech trochu povolit a muzes smazit.Ja to tak delam…

Příspěvek upraven 31.07.19 v 09:26

mmm.r
Povídálka 27 příspěvků 31.07.19 09:25

Ahoj, ja to delam..rizky obalim, trosku Usmazim, prolozim pecicim papirem a zamrazim..Potom klidne i zmrzle dam do trouby nebo smazim. Delala jsem i nepredsmazene, ty jsem nechala alespon trochu rozmrazit, nic jsem neobalovala a rovnou smazila. Eidam, kvetak, zampiony normalne obalit, zamrazit a potom hned zmrazene smazit..hermelin jje vysoky, tak ten jsem nechala povolit. Taky bramboraky, holandsky rizek, karbenatky, trochu predsmazit, aby drzely tvar a potom snazim zmrzle nebo trochu povolene.. Samozrejme snazim pod poklickou a pomalu, aby se to stihlo udelat :kytka:

Příspěvek upraven 31.07.19 v 09:27

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:26

@lucynka25 a přebalujete potom znovu ve strouhance?

lucynka25
Extra třída :D 10031 příspěvků 31.07.19 09:27

Ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:28

@mmm.r tak to je super? A kdyš ředsmažuješ tak na oleji nebo sádle?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama