MS a nafouklé břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:58
MS a nafouklé břicho

Prosím vás, jak se zbavit nafouklého bříška při MS? Po roce jsem dostala menses a doteď byl klid, neřešila jsem zase tyhle otravný problémy kolem toho. Chci nosit upnuté věci a v týhle situaci to fakt nepřipadá v úvahu.

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11440 příspěvků 15.01.19 13:46

dobrý den,

myslím, že nafouklé bříško při menstruaci má spousta z nás, já osobně v tom období používám více kmínu a saturejky, trochu mi to od nafouknutí pomáhá, ale snad Vám zde poradí ještě někdo další. Případně se můžete zkusit poradit v naší gynekologické poradně :-)

přeji krásný den

Diana :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 14:30

Na nafouklé břicho při MS taky trpím..Začnu se nafukovat už pár dní před ní a dokonce už i přítel si toho všiml a má podle toho vypozorované, že má dojít MS :mrgreen: . No jsem zvědavá, zda někdo napíše. Také by mě zajímalo, jak se toho zbavit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >