Polycistické vaječníky

Anonymní
11.1.19 18:54

Polycisticke vaječníky

Dobrý den, jsem 16 letá dívka. Doktorka mi zjistila něco jako začátek polycistickych vaječníků. Říkala že by se to popřípadě řešilo hormony, máte s tím tady někdo zkušenost? Na váze si ddávám velice záležet takže je to pro mě opravdu peklo. Prosím o všechny zkušenosti a rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.1.19 19:03

ahoj, jsou to polycystické vaječníky :) no a asi takhle, až budeš fakt dítě chtít, což může bejt třeba za jednou tolik než ti je, budeš mít hodnoty nastavený trochu jinak, určitě nebudeš řešit případných pár kilo z hormonů…a s PCO se občas povede i přirozeně..good luck

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 19:16

@Sl.Kockova
Jistě ale zajímá mě jestli zy hromony budu muset brát jakoby pořád a kolik z toho zhruba přiberu teď..:sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.19 19:23

Jak dlouho je budeš muset brát ti poví gynekoložka po všech vyšetřeních a kolik přibereš neví nikdo, stejně jako po antikoncepci- někdo zhubne/udrží váhu, někdo nabere 10kg. Spíš bych se bála toho, jestli budu moct mít miminko, ne pár kil, které se budou dát shodit jídelníčkem a fitkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.19 19:31

A proč bys brala ty hormony ted? předpokládám, že bereš antikoncepci…hormony budeš brát až když budeš chtít bejt těhotná :) když nechceš PCO tě nemusí trápit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 19:48

@Sl.Kockova
Nene neberu a děti teda v plánu nemám ani do budoucna :sweat_smile: :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.19 19:49

@Sl.Kockova A děkuju moc za odpovědi :blush: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama