Streptokok agalactiae

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 17:02
Streptokok agalactiae

Ahoj :)
už si vážně nevím rady. Dříve (cca 3 roky zpět) jsem dostala první mykozu. Bylo to po braní antibiotik. Vše jsme s doktorkou přeléčili a já měla asi rok klid. Jenže poté přišlo hrozné období, které trvá až do teď. Na gynekologii jsem snad více než doma. Při stěrech mi pořád vychází streptokok agalatiae, k tomu ještě nějaké další bakterie. Vůbec netuším jak se toho zbavit. Od doktorky jsem měla už asi 5 autovakcín, ani jedna mi nezabrala. Dvoje antibiotika a také nic. Na hygienu dbám, mám stálého přítele 3,5 roku- vždy se léčíme společně a styk máme jedině s kondomem. :zed: strašně nám to omezuje intimní život. Trpím strašným svěděním, mám to nateklé (hlavně teda po sexu) a pociťuji pálení.
Přestala jsem jíst sladké, používám grepové a lichořeřišnicové kapky a k tomu chlorellu na detoxikaci.
Popravdě nás to už s přítelem nebaví ani jednoho. Máte nějaké rady, co pomohlo Vám? :nevim:

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8704 příspěvků 11.01.19 17:13
@Anonymní píše:
už si vážně nevím rady. Dříve (cca 3 roky zpět) jsem dostala první mykozu. Bylo to po braní antibiotik. Vše jsme s doktorkou přeléčili a já měla asi rok klid. Jenže poté přišlo hrozné období, které trvá až do teď. Na gynekologii jsem snad více než doma. Při stěrech mi pořád vychází streptokok agalatiae, k tomu ještě nějaké další bakterie. Vůbec netuším jak se toho zbavit. Od doktorky jsem měla už asi 5 autovakcín, ani jedna mi nezabrala. Dvoje antibiotika a také nic. Na hygienu dbám, mám stálého přítele 3,5 roku- vždy se léčíme společně a styk máme jedině s kondomem. :zed: strašně nám to omezuje intimní život. Trpím strašným svěděním, mám to nateklé (hlavně teda po sexu) a pociťuji pálení.
Přestala jsem jíst sladké, používám grepové a lichořeřišnicové kapky a k tomu chlorellu na detoxikaci.
Popravdě nás to už s přítelem nebaví ani jednoho. Máte nějaké rady, co pomohlo Vám? :nevim:

Tuhle mrchu jsem měla taky a pomohla mi dlouhodobá léčba probiotiky Fermalac

Mičule
Kelišová 5817 příspěvků 11.01.19 20:08

Co si představit pod pojmem „pět autovakcín“? Mě také dělali autovakcínu, z x breber, které se mi objevily na testech za nějakých x let a tu vakcínu jsem si nechávala píchat dvakrát týdně víc než půl roku. Měla jsi na mysli také dlouhodobé užívání?
Musím říct, že nedošlo k nějaké zázračné imunitě, ale od té doby žádné velké problémy tipu -svědění a pálení nemám. Nějaké náznaky ale přeci a kdybych si zašla na stěry, tak nepochybně mi něco stejně vyjde. Obávám se, že kdo má špatnou imunitu, lepší to nebude. :nevim: v jiných ohledech nejsem na tom s imunitou špatně, ale jak dojde na gyn.obtíže… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 15:12

Já měla autovakcíny v podobě kapek, co se užívají ráno na lačno. Pokaždé jsem dostala 4 balení, což vyjde zhruba na ty 3 měsíce a takhle jsem to měla už 5× :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 15:49
@Anonymní píše:
Popravdě nás to už s přítelem nebaví ani jednoho. Máte nějaké rady, co pomohlo Vám? :nevim:

Vím, že Ti to nepomůže, ale jsme na tom dost podobně. U mě to začalo po antibiotikách, které jsem dostávala na opakované záněty močového měchýře. Ty jsem měla cca jednou za 5 týdnů! Od dubna loňského roku jsem běz zánětu MM, ale mám problémy se stálým svěděním a pálením. Též byl u mě zjištěn streptokok, ale zatím mi gynekoložka žádnou léčbu kromě mastičky Clotrimazol, nestanovila. Jsem zoufalá a mám chuť změnit doktorku.. Sama si pomoct neumím… A pokud s přítelem máme nechráněný sex, během mých potíží on okamžitě popraská.. kondom nesneseme ani jeden, prostě se nám i za tu cenu, hnusí… :-(((

Váš příspěvek
Reklama