ms a pozitivni tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 03.03.09 18:35
ms a pozitivni tt

ahoj snad nevadi ze vam sem tak lezu, ale uz si nevim rady!ms jsem mela dostat ve ctvrtek 26 ten den vecer jsem zacala spinit v noci jsem to dostala dva dny silnejsi ms myvam i silnejsi pak jen lehke krvaceni ale prsa mam stale natekla neboli jen me v nich porad pali ted uz jen malinko spinim ale bricho me boli porad mam i hrozne bolesti hlavy od toho ctvrtka bylo mi to divne v nedeli jsem udelala test HCG citlivost 20 do peti minut vysel slabe pozitivni dnes mamatest po limitu slabounka carecka ja si zkousela delat test den kdy mela ms prijit a byl uplne negativni zadny naznak druhe / mohla jsem otehotnet tesne pred ms a vajicko se vyplavit?nebo muze mit vliv kontryhel ktery piju jeden salek denne na test?ja uz vazne nechapu co se to deje!nemate nektera zkusenosti?dekuji moc Martina

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.09 18:43

Kontryhel na TT určitě vliv nemá!!!
Na co piješ ten kontryhel? Chceš otěhotnět nebo ho piješ jen tak?

Pokud ho piješ kvůli otěhotnění tak se pije od 1.DC do OVU dýl neee, pak by totiž mohl embryjko vypudit - není to 100% ověřené, ale na nějakém fóru jsem to vyčetla a psal to tam nějaký dr.!

Je spousta holek co měla MS a byly těhu!

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 03.03.09 18:59

ahoj Verco piju ho protoze mi chutna piju hodne bylinek napred to bylo na srovnani ms uz mimi mam ale manzel chce jeste jedno tak tomu nechavame volny průbeh uz to trva asi 6mesiců a nemůze mit ms vliv na test?ja uz tomu totiz vůbec nerozumim v den ms test negativni uplne a ted jsou slabe pozitivni pripadam si najednou jak blazen jak kdyz si to vsugerovavam moc to neresim ale ted mi to prislo opravdu divne tak mi to dost vrta hlavou

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.03.09 19:03

Martinko - být tebou, zajdi si na gyndu - možná už bude v děloze vidět něco na UTZ a vezmou ti krev na hcg - jestli těhotenství prosperuje :wink: .

Nechci tě strašit, ale raději to tady napíšu,když jsi lépe informovaná, víš, jak se zachovat :wink: . Já to měla podobně a bylo to bohužel mimoděložní těhotenství, embryjo se uchytilo ve vejcovodu, kde se mu líbilo, že vyrostlo natolik, že mi vejcovod prasknul a já šla na operativní odstranění vejcovodu i těhotenství :( .

To však neznamená, že ty to budeš mít stejné, někdo prostě menstruuje i v těhotenství :wink: :D , tak šup šup k doktorovi :wink: .

Jo a kontryhel už bych vy:,–(ila po pozitivním TT.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.09 19:11

Marti , tak // jsi si určitě nevsugerovala!!!

Zkus testnout tak za 2 dny a uvidíš jestli // sílí anebo jak říká Boriska zajdi si na gyndu ať ti udělají rozbor krve na přítomnost HCG!

Kontryhel už určitě nepij, opravdu v průbehu těhu není dobrý - měl by se pít od 1DC do OVU (na otěhotnění) a potom až někdy úplně ke konci těhu! Jinak ho nedoporučují, fakt taky jsem ho pila!

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 03.03.09 19:23

diky moc holky jen mi to prijde divny ze bych mohla byt tehu a mit normalne ms hledala jsem na netu ale moc toho neni je mi divne hlavne ta hlava to ja nemam aby me takhle trestila hlava cele dny mame zrovna noveho mudr je to takovy mlady arogantni chlap moc se mi tam nechce ale budu asi muset a kdyz uz jsem si zaplatila rocni prispevek tak toho mosim vyuzit i kdyby to byla jen nejaka hloupost :D

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 03.03.09 19:55

Martino, testy nejsou 100% - když je pozitivní - je to na 99%, ale negativní je „jen“ 84% (chytré statistiky). Zkus jiný test. Nebo pokud můžeš, nech si udělat krevní test, tak je to na 100%.

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 03.03.09 20:13

ja zkousela dva druhy v lekarne jsem koupila test s nazvem HCG citlivost 20 ten vysel pozitivni okamzite do peti minut ale slabe zadna tlusta carka ale hezky viditelna a pak mamatest citlivost 25 tam se ukazala carka az po limitu a hodne slaboucka ja zitra zkusim jeste jeden a kdyz tam zas bude slaba carka tak zavolam na gyndu at se na me radeji koukne protoze se fakt necitim dobre mam pocit ze mi ta hlava praskne a bricho mam nafoukle a je mi tezko jeste premyslim nad tim jestli to nemůze byt s toho caje takove boleni hlavy dekuju moc vsem za nazory a rady fakt se cloveku hned ulevi

Bolones
Kecalka 494 příspěvků 04.03.09 09:43

Martinko, raději si dojdi k doktorovi, pozitivní TT s krvácením může znamenat mimoděložní těhotenství…
Kontryhel pij opravdu jen do ovulace !
Na TT kontryhel vliv nemá…

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 04.03.09 09:52

ja zkocim do lekarny pro test s mensi citlivosti pro ten s nazvem HCG a uvidim co se tam ukaze pak napisu

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.09 10:18

Marti , kupuj JEN Mamatest, ten je nejspolehlivější a málokdy bývá falešně pozitivní!!!

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.09 11:13

ale vzdyt je to uplne normalni,hodne holek ma ms i pri tehotenstvi,treba prvni tri mesice,nekdo i dyl..to ze se ti // neukazali v den ms by mohlo znamenat ze mas pomaly nastup hcg,takze cim dyl tehotna,tim znatelnejsi carky:)..ty nalita prsa tomu taky svedci.

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 04.03.09 11:22

prsa mam natekle ale neboli jen v nich mam mravence obcas :D byla jsem v lekarne koupila jsem UNIMARK jiny bohuzel nemeli uz si pripadam jak blazen ukazala se tam velmi slabounka carecka taky cca do tri minut ale neznam ho tak nevim a hlavne jsem opravdu dost zmatena

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 04.03.09 11:31

tak ted jsem se sla jeste na nej podivat a carka opravdu vylezla vic je do růzova a je opravdu videt ten test je s citlivosti 25 tak ted uz jsem uplnej blazen :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >