Reklama

těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romik
Nováček 3 příspěvky 26.02.09 10:33
těhotná?

ahoj holky, potřebuju radu od zkušených. chtěla bych vědět jaké máte zkušenosti s těhotenskými testy, respektive, za jak dlouho po očekávané menstruaci trvalo, než se vám objevila druhá čárka. měl někdo z vás negativní domácí testy a krevní pozitivní?

Reklama

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 26.02.09 10:41

V den očekávané menstruace by se měla čárka objevit, ale testy nejsou 100%. Nejlepší je dojít k doktorovi na krev.

Teruška
Kelišová 7235 příspěvků 26.02.09 10:48

ja mela pozivitni test uz druhy den po vynechani… a pak mi to i potvrdily z krve, spis zahlasi falesne negativni, nez falesne pozitivni..:)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 26.02.09 11:59

Ahoj, já měla na testu dvě čárky dva - tři dny před MS. A to u obou těhu. Akorát jen u toho levnýho (best test) jsem po třech týdnech vynechání MS měla jednu čárku a těhu jsem byla (ale potratila jsem).

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 26.02.09 12:39

no,já byla na kvi 27 DC a měla hsem výsledek slabě pozitivní(27 HCG) a 28 DC jsem si ráno dělala test z moči a byl negativní

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 26.02.09 19:37

Pozitivní First Response poprvé dva dny před vynechanou menstruací, podruhé v den vynechané menstruace.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 28.02.09 22:34

Já měla u obou dětí negativní testy až asi do dvanáctého týdne na krvi jsem nebyla vždy se to poznalo až na ultrazvuku.
Ahoj ZUZAN

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >