těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romik
Nováček 3 příspěvky 26.02.09 10:33
těhotná?

ahoj holky, potřebuju radu od zkušených. chtěla bych vědět jaké máte zkušenosti s těhotenskými testy, respektive, za jak dlouho po očekávané menstruaci trvalo, než se vám objevila druhá čárka. měl někdo z vás negativní domácí testy a krevní pozitivní?

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 26.02.09 10:41

V den očekávané menstruace by se měla čárka objevit, ale testy nejsou 100%. Nejlepší je dojít k doktorovi na krev.

Teruška
Kelišová 7235 příspěvků 26.02.09 10:48

ja mela pozivitni test uz druhy den po vynechani… a pak mi to i potvrdily z krve, spis zahlasi falesne negativni, nez falesne pozitivni..:)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 26.02.09 11:59

Ahoj, já měla na testu dvě čárky dva - tři dny před MS. A to u obou těhu. Akorát jen u toho levnýho (best test) jsem po třech týdnech vynechání MS měla jednu čárku a těhu jsem byla (ale potratila jsem).

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 26.02.09 12:39

no,já byla na kvi 27 DC a měla hsem výsledek slabě pozitivní(27 HCG) a 28 DC jsem si ráno dělala test z moči a byl negativní

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 26.02.09 19:37

Pozitivní First Response poprvé dva dny před vynechanou menstruací, podruhé v den vynechané menstruace.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 28.02.09 22:34

Já měla u obou dětí negativní testy až asi do dvanáctého týdne na krvi jsem nebyla vždy se to poznalo až na ultrazvuku.
Ahoj ZUZAN

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >