MS a těhotenství

14.12.06 12:39

MS a těhotenství

Ahoj holky.

Jsem teď docela zmatená. Včera jsme měla termín MS. Ráno, když jsem si měřila BT tak jsem měla 37,0..ale odpoledne jsem jakoby dostala menses. Ale bylo to spíše jen takové mírné špinění. Čekala jsem, že se torozjede, ale ještě teď se nic moc neděje. Bolesti v podřišku mám, ale jsem už z toho tak zmatená :oops: , že nevím, jsetli jsou stejně jako u normální menses.

Ono je to asi tak trochu zmantené, ale snad mi některá z vás poradí. Možná se vám totaké stalo!!! :)

Děkuji za rady a názory!

Kasnicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6909
14.12.06 12:47

Ahoj Kasnicko,
měla jsem ten stejný problém..........Já jsem špinila asi jen 3 hodiny,pak to přestalo. Takže jsem čekala až se mi menzes rozjede,ale nic.Po 3 dnech jsem si udělala test a byly tam // tlusté jako dálnice.
Jinak jsem jiné příznaky těhotenství neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
14.12.06 12:52

Ahoj, tak já jsem špinila asi týden. Taky jsem čekala, že se to rozjede. Chvílema to tak i vypadalo. No a po týdnu jsem si dělala test, a byly tam // :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.06 16:12

Takže pořád nic! Ale já mám stále pocit, že bych to měla kždou chvilkou dostat…zejména kvůli bolestem v zádech, které mám při MS charakteristické. Tak opravdu nevím :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
14.12.06 16:15

Kasnicko,
tak uvidíš do zítřka.Buď se to rozjede a když ne,tak si kup těhotenský test,není nic jednoduššího........
tak ať to dopadne jak si přeješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.16 21:31

@kasnicka Ze by uhnizdovani? :potlesk: jak rika rendule, pockej do zitra a kdyztak kup test :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama