MŠ Boloňská

11.8.15 15:02

MŠ Boloňská

Zdravím Vás maminky. Chci se zeptat zda už náhodou neproběhla třídní schůzka v mš Boloňské? Chodí mi plno emailů které bez přečtení mažu a zapoměla jsem že bych měla koukat jestli nepsali ze školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.8.15 13:35

Ahoj, schuzka probehne 3.9. v 16:00 ;). Nastupujete poprve?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.15 13:12

Ahoj, moc děkuji :-) Ano, poprvé. Co jsem tak slyšela že jiné školky už informační schůzku měli, tak jsem se lekla že jsem jí prošvihla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.15 10:39

Taky jsem se bala, tak jsem jim psala v srpnu email pro jistotu :lol: A uz to maji i na strankach. My jdem taky poprve, tak jsem zvedava jak to zvladnem, uz ted jsem na mekko :roll: Mas holcicku nebo kluka? Ja mam Tomaska, v rijnu mu budou tri, takze tam bude asi nejmladsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.15 18:40

Už jsem jim na stránky koukala :-) Taky jsem z toho trošku na nervy a myslím že plakat budu asi jen já :D Mám Dominika a 3 už mu byli ale myslím že nejmladší nebudete jediný :-) A jak se malej těší do školky? Ten můj už se nemůže dočkat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.15 21:03

Tak jak jste zvladli prvni den? Me teda ukapla slza kdyz jsem odchazela ze skolky. Vyzvedavala jsem Tomika v 11h a byl docela nadsenej..snad mu to vydrzi. Tys uz nechavala Dominika i na obed?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.15 13:41

Tak já byla překvapivě statečná a u obou se to obešlo bez slz :-) Moc se mu tam líbí ale včera byl úplně vyřízenej že ani nemluvil a šel doma hned spát. Chodím si pro něj po obědě a v pohodě. Jsem ale zvědavá co se dozvíme zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.15 13:42

A do jaký chodíte třídy? My jsme v modrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.9.15 18:42

Ahoj, promin, ze pisu az ted, nejak jsem nestihala. My jsme v cervene tride. Zatim se Tomik drzi, ale pozoruji, ze se to u deti meni..nektere byly prvni tyden v pohode a tedka chudaci placou skoro cely den a naopak…Tak uvidim jestli taky projdeme nejakou krizi (moc doufam ze ne ;) A co vy? Jo a s tim spanim to teda mame uplne opacne, vzdycky se vratime domu po obede a Tomik je rozjetej na 110% ze mi da celkem praci ho uklidnit a dostat do postele…dneska zase nespal :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.15 16:02

Ahoj, promiň, nějak jsem nestíhala. Taky jsem si všimla že to nadšení jako bylo první týden nějak vyprchalo ale pořád se tam těší a zatím ještě neplakal :-) Už 2× ve školce spal a žádný problém s tím nemá. Spaní naštěstí odpoledne doma i ve školce zvládáme, Dominik chodí unavený takže ti nezávidím že Tomík toho má ve školce asi málo :-D Už ve školce spinkal? Taky máte ve třídě spálovou angínu? Já když to viděla tak to se mnou málem kleplo.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.15 19:53

Ahoj, teda tedka jsi me s tou anginou vystrasila 8o…ja o nicem zatim neslysela, takze se musim zitra ucitelky na to zeptat…pocitam s tim, ze nemoci zacnou radit, ale moc se na to netesim…Tomik zatim ve skolce nespi, ale chtela bych to tedka zkusit, protoze od rijna uz ho tam musim nechavat i na odpoledne kvuli praci, takze s tim budeme muset zacit…on mi vzdycky rika jak je hrozne unavenej po obede, jenze nez dojedem domu, tak se nejak probere a uz zase blbne…chodi teda spat, ale usina az nejak pred 14h…tak jsem na to zvedava.Tak drzim pesti at se Dominikovi i Tomikovi angina vyhne obloukem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.15 15:31

Ahoj, Tak jsem si byla odpol pro Dominika a jelikož spal v červené třídě tak jsem koukala že tam mají hlášený vši. No to je taky hezký.. Jedna třída lepší než druhá :? No, počítat se musí se vším ale je to děs. Já teda zatím práci hledám ale nechávám ho tam do odpoledne aby si na to rychle zvykl a nevadí mu to tak aspoň nějaký úspěch :-D Jestli Tomík říká že je po obědě unavený tak bych ho tam aspoň jeden den spát nechala, v nejhorším případě ti zavolají ať si pro něj přijdeš dřív :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.16 22:22

Dobrý den, našla jsem vaši diskuzi, třeba mi odpovíte na otázyk. Synovi jsou tři a chodí do Bolevecké, je tam spokojený vše je fajn. Ale dcera bude od září chodit do Křimické na základku, bydlíme dole v Milánské a já přemýšlím, jestli Martínka nepřehlásit nahoru k vám do Boloňské, že bychom to měli blízko školu a školku. Mopje otázka zní, zda jste v mš spokojené, jaké jsou učitelky, přístup školky k rodičům a tak. Děkuju za odpověď nikoho kdo tam chodí neznám :-( tak to zkouším takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama