MS dříve během antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kz198
Povídálka 18 příspěvků 04.02.18 09:43
MS drive behem antikoncepce

Ahoj, stalo se vam nektere ze jstw dostala MS o 6 dni drive v prubehu brani aktivnich pilulek?

Ja mam anti pres rok a pul a nikdy se mi to nestalo, treba tyden predem jen spineni ale nikdy ne MS. Byla jsem nemocna pred mesicem, mela atb, jedla paraleny, vitamin C. V poslednim tydnu jsem zacala cvicit a upravila zivotospravu. Spinila jsem 2 dny a ted tohle. Mate s tim nekdo zkusenost?

Reakce:
EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 04.02.18 10:28

Já to taky dostala o týden dřív. Dnes mám mít poslední tabletku a už jsem to taky dostala. Nikdy se mi to za deset let nestalo. A to jsme meli v planu si udělá Hezký týden bez deti. Ach jooo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >