Divné příznaky? Hubnutí, MS, chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 21:09
Divné příznaky? Hubnutí, MS, chřipka

Ahoj,
Mám takový neobvyklý dotaz.
Na začatku ledna po silvestru jsem měla silnou chripku, ktera mi slezla na prudusky a mela jsem bronchitidu a uzivala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálne, jeden den zpozdeni prikladam za vinu nemoci, drive kdyz jsem nebrala anti tak se mi na cyklu podilela i obycejna ryma. S pritelem jsme meli po dobu uzivani atb jednou nechraneny sex, ale pritel dovnitr me nevyvrcholil. Po 14 dnech kdy uz jsem atb nebrala jsme spolu spali znovu a ja zacala slabe spinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od te doby bylo vse v poradku az do ted, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetarianka 10 let a kvuli zmene stravy a cili zhubnout jsem do sveho jidelnicku zaradila cca 2× vice bilkovin nez jsem do te doby jedla. Dietu drzim tyden. Dnes krvacim (opet jsem cvicila nejake cviky na bricho) Ms mam dostat za 11dni. Delala jsem si 2× tehotensky test a oba dva byly negativni. Chci se zeptat, jestli muzu me aktualni obtize se spinenim prikladat tomu, ze jsem cvicila bricho, ktere do te doby nebylo snad pul roku cviceni a nevolnost z jidla nebo celkovou z toho ze mam najednou tech bilkovin moc? Nebo celkove te zmene rezimu (pravidelna strava, mensi porce) a zarazeni vice bilkovin? Nebo bych snad mohla byt tehotna? Napada vas neco? :( :think:

Příspěvek upraven 03.02.18 v 21:41

Reklama

Reakce:

mgdln
Závislačka 4328 příspěvků 03.02.18 21:36

@Kz198 Vsázela bych na těhotenství. Kdy máš mít další termín MS?

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 21:40

@mgdln za 11 dni. Tehotensky twst jsem si delala 2× a negativni. S pritelem si davame opravdu extra pozor.

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 21:42

@mgdln jako uz parkrat se mi stalo ze jsem treba tyden pred Ms zacala hnede spinit a tehotna jsem nebyla

mgdln
Závislačka 4328 příspěvků 03.02.18 21:47

@Kz198 Pokud jsi otěhotněla teď po lednové menzes, s testy počkej těch 11 a více dní.
Třeba je to tou antikoncepcí.
Počkala bych 14 dní, pak bych něco řešila, podle toho, co nastane.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 03.02.18 22:18

@Kz198 Je toho moc naráz. Antibiotika - ty mě samy o sobě dost rozhodí žaludek (a Paralen totálně, nebrala jsi ho na teplotu?), následná změna jídelníčku, cvičení… Ms může být rozhozená antibiotiky.
Počkej těch 11 dní a zatím se dej do klidu. Tělo možná ještě není v pohodě po nemoci, tak se nepřepínej.

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 22:25

@Aries6 paralenu jsem snedla spoustu a s zaludkem to co rikas. Proto jsem misto klacidu dostala penbene ktery nedrazdi udajne tolik zaludek…

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 22:36

@Aries6 ja jsem ted navic zacala doplnovat vitamin C 750 mg s postupnym uvolnovanim a Hořčík. Myslim si ze to na to taky muze mit vliv ne?

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 09:16
@Kz198 píše:
@Aries6 paralenu jsem snedla spoustu a s zaludkem to co rikas. Proto jsem misto klacidu dostala penbene ktery nedrazdi udajne tolik zaludek…

Já mám žaludek pak ještě klidně týden podrážděnej. Jo a teď jsme třeba doma měly cosi střevního. Nic velkého, normálně jsme fungovaly, ale bylo nám všem blbě a všichni mírný průjem. Já se cítila přesně jak když jsem byla těhotná. Trvalo to týden.

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 04.02.18 09:36

@Aries6 ja dnes dostala nejspis MS, jako spineni uz to nevypada, uvidime jak to bude pokracovat, kazdopadne muzu mit klidne 6 dni do MS podle kalendare, mam anti 24+4 a nedostavam pravidelne po nejakem urcitem placebu, klidne 1. Den placeba nebo az 4. Den. V lednu jsem dostala vlastne az kdyz jsem brala aktivni pilule, takze si myslim ze mi to rozhazelo.. kazdopadne si koupim test a udelam ho zitra rano. Myslim ale ze bude zas negativni, rekla bych ze kdybych byla tehotna tak bych to na sobe nejak poznala.. co myslis?

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 10:46

@Kz198 Tak test už by mohl něco ukázat. Hlavně, ať se dáš dokupy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama