Divné příznaky? Hubnutí, MS, chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kz198
Povídálka 18 příspěvků 03.02.18 21:09
Divné příznaky? Hubnutí, MS, chřipka

Ahoj,
Mám takový neobvyklý dotaz.
Na začatku ledna po silvestru jsem měla silnou chripku, ktera mi slezla na prudusky a mela jsem bronchitidu a uzivala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálne, jeden den zpozdeni prikladam za vinu nemoci, drive kdyz jsem nebrala anti tak se mi na cyklu podilela i obycejna ryma. S pritelem jsme meli po dobu uzivani atb jednou nechraneny sex, ale pritel dovnitr me nevyvrcholil. Po 14 dnech kdy uz jsem atb nebrala jsme spolu spali znovu a ja zacala slabe spinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od te doby bylo vse v poradku az do ted, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetarianka 10 let a kvuli zmene stravy a cili zhubnout jsem do sveho jidelnicku zaradila cca 2× vice bilkovin nez jsem do te doby jedla. Dietu drzim tyden. Dnes krvacim (opet jsem cvicila nejake cviky na bricho) Ms mam dostat za 11dni. Delala jsem si 2× tehotensky test a oba dva byly negativni. Chci se zeptat, jestli muzu me aktualni obtize se spinenim prikladat tomu, ze jsem cvicila bricho, ktere do te doby nebylo snad pul roku cviceni a nevolnost z jidla nebo celkovou z toho ze mam najednou tech bilkovin moc? Nebo celkove te zmene rezimu (pravidelna strava, mensi porce) a zarazeni vice bilkovin? Nebo bych snad mohla byt tehotna? Napada vas neco? :( :think:

Příspěvek upraven 03.02.18 v 21:41

Reakce:
mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 03.02.18 21:36

@Kz198 Vsázela bych na těhotenství. Kdy máš mít další termín MS?

Kz198
Povídálka 18 příspěvků 03.02.18 21:40

@mgdln za 11 dni. Tehotensky twst jsem si delala 2× a negativni. S pritelem si davame opravdu extra pozor.

Kz198
Povídálka 18 příspěvků 03.02.18 21:42

@mgdln jako uz parkrat se mi stalo ze jsem treba tyden pred Ms zacala hnede spinit a tehotna jsem nebyla

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 03.02.18 21:47

@Kz198 Pokud jsi otěhotněla teď po lednové menzes, s testy počkej těch 11 a více dní.
Třeba je to tou antikoncepcí.
Počkala bych 14 dní, pak bych něco řešila, podle toho, co nastane.

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 03.02.18 22:18

@Kz198 Je toho moc naráz. Antibiotika - ty mě samy o sobě dost rozhodí žaludek (a Paralen totálně, nebrala jsi ho na teplotu?), následná změna jídelníčku, cvičení… Ms může být rozhozená antibiotiky.
Počkej těch 11 dní a zatím se dej do klidu. Tělo možná ještě není v pohodě po nemoci, tak se nepřepínej.

Kz198
Povídálka 18 příspěvků 03.02.18 22:25

@Aries6 paralenu jsem snedla spoustu a s zaludkem to co rikas. Proto jsem misto klacidu dostala penbene ktery nedrazdi udajne tolik zaludek…

Kz198
Povídálka 18 příspěvků 03.02.18 22:36

@Aries6 ja jsem ted navic zacala doplnovat vitamin C 750 mg s postupnym uvolnovanim a Hořčík. Myslim si ze to na to taky muze mit vliv ne?

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 09:16
@Kz198 píše:
@Aries6 paralenu jsem snedla spoustu a s zaludkem to co rikas. Proto jsem misto klacidu dostala penbene ktery nedrazdi udajne tolik zaludek…

Já mám žaludek pak ještě klidně týden podrážděnej. Jo a teď jsme třeba doma měly cosi střevního. Nic velkého, normálně jsme fungovaly, ale bylo nám všem blbě a všichni mírný průjem. Já se cítila přesně jak když jsem byla těhotná. Trvalo to týden.

Kz198
Povídálka 18 příspěvků 04.02.18 09:36

@Aries6 ja dnes dostala nejspis MS, jako spineni uz to nevypada, uvidime jak to bude pokracovat, kazdopadne muzu mit klidne 6 dni do MS podle kalendare, mam anti 24+4 a nedostavam pravidelne po nejakem urcitem placebu, klidne 1. Den placeba nebo az 4. Den. V lednu jsem dostala vlastne az kdyz jsem brala aktivni pilule, takze si myslim ze mi to rozhazelo.. kazdopadne si koupim test a udelam ho zitra rano. Myslim ale ze bude zas negativni, rekla bych ze kdybych byla tehotna tak bych to na sobe nejak poznala.. co myslis?

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 10:46

@Kz198 Tak test už by mohl něco ukázat. Hlavně, ať se dáš dokupy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >