Špinění po prohlídce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 15:13
Špinění po prohlídce

Ahoj holky,
včera jsem byla na preventivní prohlídce na gynde +stery a pak jsem začla špinit, ale nebyla to jasná krev, ale hnědá, je to normální? Dnes už ok a špinění fuc. Jeste jsem nikdy po prohlídce nespinila…
Díky za reakce

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.02.18 15:17

@Marika1122
Je to normální. Mně lékař vždycky dá slipovou vložku a řekne, že ten den i druhý můžu trochu špinit.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 03.02.18 15:32

@Marika1122 Je to normalni. Tim, ze ti dela stery, tak te jakoby trosku „skrabne“ na cipku a posila to potom na rozbory.. ;) Me vzdycky rika, ze muzu potom spinit.. ;)

Lotrinka
Povídálka 14 příspěvků 03.02.18 16:55

Ano, je to normální u necitlivých doktorů, někteří to umějí opatrně, jiní v čípku bolestivě dloubou.

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 17:40

Mě spíš zaráží, že ta krev nebyla „čerstvá“,ale hnědá a jen slabě :nevim:

KarolB
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 03.02.18 20:24

@Marika1122 Je to fakt normalni.. ;) Stalo se mi to taky, jednou. A taky jsem jen malinko hnede zaspinila a zase byl klid.. ;) Ta krev ti nevytece hned a proste zhnedne.. ;)

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 20:53

Dekuju :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama