Špinění po prohlídce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 15:13
Špinění po prohlídce

Ahoj holky,
včera jsem byla na preventivní prohlídce na gynde +stery a pak jsem začla špinit, ale nebyla to jasná krev, ale hnědá, je to normální? Dnes už ok a špinění fuc. Jeste jsem nikdy po prohlídce nespinila…
Díky za reakce

Reakce:
Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 03.02.18 15:17

@Marika1122
Je to normální. Mně lékař vždycky dá slipovou vložku a řekne, že ten den i druhý můžu trochu špinit.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 03.02.18 15:32

@Marika1122 Je to normalni. Tim, ze ti dela stery, tak te jakoby trosku „skrabne“ na cipku a posila to potom na rozbory.. ;) Me vzdycky rika, ze muzu potom spinit.. ;)

Lotrinka
Povídálka 37 příspěvků 03.02.18 16:55

Ano, je to normální u necitlivých doktorů, někteří to umějí opatrně, jiní v čípku bolestivě dloubou.

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 17:40

Mě spíš zaráží, že ta krev nebyla „čerstvá“,ale hnědá a jen slabě :nevim:

KarolB
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 03.02.18 20:24

@Marika1122 Je to fakt normalni.. ;) Stalo se mi to taky, jednou. A taky jsem jen malinko hnede zaspinila a zase byl klid.. ;) Ta krev ti nevytece hned a proste zhnedne.. ;)

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 20:53

Dekuju :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >