Špinění po prohlídce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 15:13
Špinění po prohlídce

Ahoj holky,
včera jsem byla na preventivní prohlídce na gynde +stery a pak jsem začla špinit, ale nebyla to jasná krev, ale hnědá, je to normální? Dnes už ok a špinění fuc. Jeste jsem nikdy po prohlídce nespinila…
Díky za reakce

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 03.02.18 15:17

@Marika1122
Je to normální. Mně lékař vždycky dá slipovou vložku a řekne, že ten den i druhý můžu trochu špinit.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 03.02.18 15:32

@Marika1122 Je to normalni. Tim, ze ti dela stery, tak te jakoby trosku „skrabne“ na cipku a posila to potom na rozbory.. ;) Me vzdycky rika, ze muzu potom spinit.. ;)

Lotrinka
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 16:55

Ano, je to normální u necitlivých doktorů, někteří to umějí opatrně, jiní v čípku bolestivě dloubou.

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 17:40

Mě spíš zaráží, že ta krev nebyla „čerstvá“,ale hnědá a jen slabě :nevim:

KarolB
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 03.02.18 20:24

@Marika1122 Je to fakt normalni.. ;) Stalo se mi to taky, jednou. A taky jsem jen malinko hnede zaspinila a zase byl klid.. ;) Ta krev ti nevytece hned a proste zhnedne.. ;)

Marika1122
Nováček 8 příspěvků 03.02.18 20:53

Dekuju :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >