MS po revizi nechodí

846
15.7.13 20:08

MS PO REVIZI NECHODÍ

Ahoj všem, jsem už trochu zoufalá, proto se ptám, měla jste to nějaká také tak a jak se to řešilo? První porevizní MS dorazila 40DC, další až po injekci 43 DC a dnes jsem 37 DC a MS stále nikde. Navíc oba cykly byly anovulační :-( Od revize je to již 4 měsíce, to jsem si myslela, že už budu OK :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2616
15.7.13 20:14

Bylo mi řečeno, že to může trvat klidně i půl roku od první MS, než se cyklus upraví. Já měla první MS na konci šestinedělí, pak dvakrát bez ovulace (poznám to na sobě i bez testů a měření teplot) a třetí cyklus už s ovulací. Další MS už nedorazila, páč jsem byla těhotná :palec: Takže 2. 5. jsem měla kyretáž pro ZT ve 12.tt a v září už byl test pozitivní. Pila jsem po šestinedělí kontryhelový čaj, ale asi měsíc a jsem hrozná na takový věci, takže ani ne každý den, páč jsem zapomínala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7965
15.7.13 20:58

@Pindulina85 prosím te proč ti nenapíše utrogestan me pomohl brala jsem 18-26dc a 30dc ms dorazila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
15.7.13 21:01

…ahoj já jsem 2 měsíce od revize…a ještě jsem neměla MS…už z toho šílím :zed:… jsem 15 dní po vyvolávací injekci a taky nic…hormonální profil ok, štítná žláza ok…sliznice narostlá, ale MS nikde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
15.7.13 21:23

Ahoj, nevím jaký je tvůj zdravotní stav a nikdy jsem nebyla na revizi, ale pokud by ti MS nepřicházela dlouho tak by to mohl být ashermanův syndrom. Četla jsem tu nějaké diskuze tak si to zkus vyhledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama