Dvě děti a třetí se nedaří

Anonymní
14.7.13 18:25

2 děti a 3 se nedaří

Ahoj všem, omlouvám se za anonymitu, ale nikdo nic netuší, zatím.
Mám dvě děti, 4 roky a 1 rok. Rádi bychom ještě jedno, co nejblíž prostřednímu, ale nějak se nám nedaří, i když se milujeme často…
První dvě děti byli na první pokud, nemuseli jsme se nijak snažit. Teď jsou to tři měsíce a stále nic.
Nijak extra na to nemyslím, s manželem se milujeme často prostě pořád, ne jen kvůli snažení.
Má někdo podobné zkušenosti? Myslíte, že to může něco znamenat? Myslím, že jako není něco v pořádku či tak?
A ještě dodám, že obě děti byli císařem.
Děkuji za zkušenosti a příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1290
14.7.13 18:29

Ahoj, neboj, ono prijde :-) u nas první dve dcery na první pokus a treti si na sebe nechala cekat pul roku…narodí se v listopadu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 18:30

My se snažíme o třetí už přes 3 roky :(… první přirozený porod, druhý císař, momentálně mám za sebou 3.IUI a pořád nic :(… 3 měsíce fakt nic neznamenají!!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 18:30

@lllucie Děkuji za povzbuzení :kytka:. Já jsem si právě přála, aby byli co nejvíc po sobě s druhým dítkem. Ale co se dá dělat, hlavně, když se zadaří a bude to zdravé mimčo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
5088
14.7.13 18:31

Jo– první trvalo 6 měsíců, 2. přes rok… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 18:32

Jj, to jsem taky chtěla… ale nějak se tomu třetímu u nás nechce :) asi pak rovnou střihneme dvojčata po IVF a bude :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 18:32

@Selfi Ahojky, tak to mě mrzí :-(. Nám se právě povedli obě hned, tak jsem z toho taková nesvá :-(

• Nahlásit
  • Citovat
32998
14.7.13 18:36

A kojíš ještě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 18:38

@smurfka Ne, už nekojím od března…

• Nahlásit
  • Citovat
25130
14.7.13 18:49

Prvního jsme měli na první pokus, druhý trval asi 4m. Po porodu se mi nadělaly cysty a jedna tomu bránila, zadařilo se, když praskla, ale na to jsme přišli až u dr., když jsem tam byla na potvrzení těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj všem, omlouvám se za anonymitu, ale nikdo nic netuší, zatím.
Mám dvě děti, 4 roky a 1 rok. Rádi bychom ještě jedno, co nejblíž prostřednímu, ale nějak se nám nedaří, i když se milujeme často…
První dvě děti byli na první pokud, nemuseli jsme se nijak snažit. Teď jsou to tři měsíce a stále nic.
Nijak extra na to nemyslím, s manželem se milujeme často prostě pořád, ne jen kvůli snažení.
Má někdo podobné zkušenosti? Myslíte, že to může něco znamenat? Myslím, že jako není něco v pořádku či tak?
A ještě dodám, že obě děti byli císařem.
Děkuji za zkušenosti a příspěvky.

ahojky. u nás byli 3 těhu taky na poprvé a ted se nedaří, po vysazení HA. u mě zjištěno, že je to následek antiny. jinak jsem taky po císařích ale děloha a vejcovody jsou ok.byla jsem nedávno na vyšetřeních. nevím jestli ti dělali ted nějaké vyšetření ale nech si vyšetřit jestli nemáš srůsty nebo problém na vaječnících. to se může po císaři stát a těhu se pak nemusí dařit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.13 18:56
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.13 18:57

Ahojky. u nás byli 3 těhu taky na poprvé a ted se nedaří, po vysazení HA. u mě zjištěno, že je to následek antiny. jinak jsem taky po císařích ale děloha a vejcovody jsou ok.byla jsem nedávno na vyšetřeních. nevím jestli ti dělali ted nějaké vyšetření ale nech si vyšetřit jestli nemáš srůsty nebo problém na vaječnících. to se může po císaři stát a těhu se pak nemusí dařit.
omlouvám se za anonym ale nikdo o našem plánu neví. leny

• Nahlásit
  • Citovat
10032
14.7.13 18:58

My se snažíme zatím o druhé, ale už 8měsíců a už doufám, že to taky příjde… první se zadařilo na 2.pokus… určitě příjde i k vám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
14.7.13 19:42

Určitě se dočkáte, my první na poprvé a na dalšího jsme čekali víc jak rok, už jsem se vzávala naděje a pak to přišlo. A teď už jsme další neplánovali, ale na jeden měsíc jsem kvůli zdr. problémům musela vysadit antiko, takže jsem si pěkně spočítala plodné a neplodné dny, milování jen dvakrát, právě v neplodných dnech a hle, čtvrté dítko si nás stejně našlo, takže podle mě, jak to má být, tak to bude. Tak zkuste netlačit na pilu (je to těžkém, znám to dobře) a povede se určitě brzy. Hlavně se tím netrapta :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama