Kolik máte dětí a kolik byste ještě chtěly?

2237
12.7.13 22:25

Kolik mate deti a kolik by jste ještě chtěli?

Ahoj holky mám takovou otazku kolik mate doma deti a kolik jich ještě plánujete? Máme doma dve a ještě bychom chtěli tak minimalne 2 ale spíše tři. tak snad nejsem divná :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

866
12.7.13 22:27

Máme jedno, já chci ještě aspoň dvě, nejlépe tři, ale budu ráda, když ukecám manžela aspoň na ty tři celkem. Ze zdravotních důvodů si asi ani víc než tři pořídit nebudeme moct, takže mi to bude stačit, ale kdybych nebyla omezena zdravotně, tak bych měla dětí nejradši rovnou šest :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
12.7.13 22:28

Máme jedno ale chtela bych si vyrodit basketbalový tym:) :D ok tak ted vážne mame jednu a chceme ješte jednoho mrnouse, jký bys chtela vekový rozestupy??? já nad tím pořád přemýšlím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924

Mame jedno, druhe cekame za dva mesice a chce uz ted jeste treti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2814

Já mám doma jedno, a ještě jedno bych chtěla. Kdybych mohla tak jich mám i 5 :D, ale chci jim dát vše, co budu moci. Naspořit jim do budoucna, na vysokou apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537

Mám jedno, ale ráda bych ještě 1-2 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elis_an3
12.7.13 22:29

Nejsi!!! Každý ať si má tolik dětí kolik chce, pokud se o ně dokáže postarat, narážím na určitý okruh lidí, moje kamarádka má 4 a páté na cestě a nepřijde mi to divné, když ji vidím jít po ulici s mini školičkou :-) a doma taky zvládá!!!

• Nahlásit
  • Citovat
17565
12.7.13 22:30

Máme dvě a půl. Původní plán byl ještě jedno, ale manžel se cuká :( Já bych chtěla, mohla bych jich mít třeba deset. Baví mě to nosit, rodit i vychovávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237

@dadasik tak staršímu jsou 3 a druhému 8 měsíců. A holky mozna uz je v brisku třetí a pak tak za 6 let bychom chtěli 4 a potom ještě jedno :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87

Máme dve, chtela bych urcite jeste jedno, nebranila bych se i dvoum, ale to uz je opravdu asi jen pranim. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
6266

Mam tri, chci tri, takze u nas tak akorat a hotovo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
@elis_an3 píše:
Nejsi!!! Každý ať si má tolik dětí kolik chce, pokud se o ně dokáže postarat, narážím na určitý okruh lidí, moje kamarádka má 4 a páté na cestě a nepřijde mi to divné, když ji vidím jít po ulici s mini školičkou :-) a doma taky zvládá!!!

tak tak, pokud se o ne dokážeš postarat aby byli čiste vzdělane atd tak nevidím problém rodit každy rok:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
12.7.13 22:31

@teredes :palec: tak to uz mate vyřešené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
12.7.13 22:31
@Tee34 píše:
@dadasik tak staršímu jsou 3 a druhému 8 měsíců. A holky mozna uz je v brisku třetí a pak tak za 6 let bychom chtěli 4 a potom ještě jedno :oops:

tak to gratuluju:) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22796
12.7.13 22:32

A není to jedno? Každý ať má dětí na kolik se cítí a kolik zvládne.
My jsme měli představu tak 3-4..no teď máme dvě, necelé dva roky po sobě a asi to bude stačit. Možná na stará kolena ještě zatoužíme po třetím, ale nijak na tom nebazíruju. Po těch dvou chci rozhodně pauzu (teď mají 3 a rok a čtvrt)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama