Rok a déle - dočkáme se?

161
13.7.13 11:28

Rok a déle... Dočkáme se?

Ahoj, snažilky, nakukuju sem na emimino už více než rok, pročítám Vaše diskuse a až nyní jsem se odhodlala zařadit se k Vám i aktivně. Začínám ztrácet naději, že se nám konečně zadaří otěhotnět. Se skoro manželem se snažíme 17 cyklů, tedy od dubna 2012 (před rokem jeden samovolný potrat na začátku 6 tt). Je nás takových snažilek více? Pojďte si o tom popovídat, předat si rady, zkušenosti, vymyslet novou taktiku… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58715
13.7.13 12:05

Ahoj, už jste to řešili s doktorem? základní testy, spermio, genetika a pod? jinak samože přeju, ať se zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
13.7.13 12:08

Ahoj, s manzelem se snazime uz 14 mesicu a nic :-( zkouseli jsme vsechno mozne, ovulacni testy, pripravky, lubrikacni gely a nic. Do caru jsme se nakonec rozhodli ze nepujdem a zvazujeme adopci, ale je to tezke, smirit se s pravdepodobnou neplodnosti :-( Nemam se komu sverit, okoli to nerikame, vi to jen nejblizsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
13.7.13 12:32

@bibi2233 proc nechcete jit do caru? Treba je reseni jednoduche, ne hned hazet flintu do zita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
13.7.13 13:04

Protoze vsechny zeny v nasi rodine mely rakovinu prsu. Moje mamka ma ted potreti recidivu, tentokrat s metastazema na plicich a u ni to rozjela hormonalni lecba. Lekari mi rekli, ze mam vysokou rizikovost a nedoporucuji ani antikoncepci a radeji ani zadne hormony nebo leky, co by mi rozhodily organismus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2609
13.7.13 13:13

Pridavam se 15 mes :,( ale mam spozdeni nejakych 10 dni bricho boli, je mi zle tak uvidim, ale bojim se i doufat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
13.7.13 13:21

Snažíme se od ledna 2012, letos v únoru proběhl potrat, od té doby stále nic. Nechala jsem si udělat štítnou žlázu, ta je v pořádku, jinak hormonální profil ani nic jiného mi nikdo nedělal, jen mi dr. nasadila Utrogestan na dlouhodobé špinění před MS. Další vyšetření prdím, já už snad ani dítě nechci, je mi ten sex už i protivný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 13:33

Ahoj já byla s bývalým přítelem tři roky a neotěhotněla jsem. Ale vyšetření jsem absolvovala protože dítě jsem chtěla. Kdo ho chce tak ta vyšetření projde zas tak hrozné to není. Takže já hormonální profil, pak clostylbegit a pregnyl a pak laparka a tam mi zjistili nějaká malá ložiska endometriozy ta odstranili a stejně nic no a se současným přítelem jsem otěhotněla po měsíci snažení a teď jsem v osmém měsíci. Myslím že pomůže dát si pauzu a nechat tělo odpočinou, používat nějakou dobu třeba kondom. Také jsem pila kontryhel…

• Citovat
  • Upravit
161
13.7.13 14:24

Jéé, jsem moc ráda, že jste se zapojily :dance:
Martino, děkuji za přání :) zatím jsme žádné vyšetření nepodstoupili, můj gynekolog to se mnou chce řešit až na podzim, on rok počítá od data potratu (do karty napsal vyšetření při sterilitě v říjnu, tak mě to slovo „sterilita“ trošku vyděsilo).
Bibi, to mě mrzí, také jsme vyzkoušeli mnohé, přesně jak píšeš. Chápu Tě, ale ještě bych neztrácela naději, moje mamka čekala na těhotenství dva roky, avšak potratila, na druhé těhotenství čekala opět dva roky, dříve se to s lékaři nějak moc neřešilo. Já se tím snažím občas utěšovat. Na druhou stranu adopce už mnoha párům pomohla i s problémem otěhotnět :) protože se začali soustředit na jinou cestu k tomu mít dítě.
Hanny, :potlesk: to zní opravdu nadějně, kdy budeš testovat? Budu Ti držet palce a jistě tu všechny budeme rády, když nás budeš informovat a popřípadě nakazíš optimismem a třeba i nějakým těhu virem :lol:
Rajado, možná právě tento přístup bude úspěšný :) Až se dopracujeme k tomu, že sex bude za účelem hezkých chvil a ne plození dětí, mohlo by to jít lépe… Ale jak to kruci z té makovice dostat? :nevim:
Rigousku, moc gratuluji!!! :dance: Přeji pohodový porod a zdravé mimi :) Je povzbuzující číst, že i po takové době to jde. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
13.7.13 18:06

Tak my se snažíme přes 4 roky a nic. Nyní jsem čerstvě po SP a revizi a přemýšlím, jak dál :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 19:17

@salen taky jsem si říkala, že je to snad zázrak už jsem byla smířená s tím, že normálně mimi mít nebudem pokud vůbec a pak bum :) už se těším snad porod bude v pohodě :)

• Citovat
  • Upravit
161
14.7.13 13:27

Ahoj, Kaczule, to je mi líto, je mi jasné, že to zklamání je obrovské, když se stane něco podobného! Mně moc pomohl partner a říkala jsem si, když jsem otěhotněla jednou, jistě se to podaří znovu, ale to čekání je opravdu vysilující, už přestávám mít víru… Ale nesmíme to vzdát! Rigousek je zrovna příklad, že se zadařit může i po tak dlouhé době. Drž se! Snažíte se o první mimi? Docházíte do CARu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
14.7.13 13:29

Rigousku, budeme Vám držet palce :palec:
Těhotenství bylo v poho? Kdy jsi zjistila, že jsi těhu? (Před očekávanou MS, nebo později?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
14.7.13 13:32

@salen jj, snažíme se o první a docházíme do CARu a tohle těhotenství bylo z IVF. Loni jsem podstoupila první IVF a tam jsem potratila v 15. týdnu :,( Jinak to mám v podpisu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
14.7.13 13:44

A našli páni doktoři příčinu? Známé vyšlo až 3 IVF. Stejně je to obrovská nespravedlnost, moje sestřenka má dvě nechtěné děti, o které se nestará, je mi jich líto a zároveň mám vztek!!! (Já jsem tu nová a moc se tu nevyznám, kde dohledat další info…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama