Gynekolog MUDr. Chlebeček - Praha

alfie
6.6.05 14:24

MUDr. Chlebeček???

Ahojky všem,
chtěla jsem vás poprosit o vaše náměty na téma špatná zkušenost s Dr. Chlebečkem. Já sama mám na jednu stranu dobré zkušenosti, je to dobrý lékař, opravdu profík, ale na druhou stranu: chodila jsem k němu přes 3 roky, teď jsem otěhotněla a on mi řekl, že buď mu zaplatím 6.000,– 8O za nadstandartní péči, která se prý hradí klinice, nebo mě pošle jinam, že prý má těhotných už beztak dost. Tak jsem nezaplatila, a nechala se převést k jiné lékařce, kterou mi doporučila jedna známá. Jenže jsem u něj byla objednána a měl mě vyšetřit. On řekl, že ať si mě vyšetří ta nová sama a že u ní už můžu teda zůstat.
Chci se vás proto zeptat, která o tom něco ví, zdá se mi to trochu přitažené za vlasy, nezdá se vám?
Děkuji a přeji všem příjemné těhu a krásná a zdravá miminka.
Alfie

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

123
6.6.05 14:58

Ahoj, tak Dr. Chlebečka neznám, ale to co píšeš mne naprosto šokovalo.Vždyť za každé zdárně ukončené těhotenství má peníze.Hrůza co se děje. Tak si říkám, jak mám skvělého doktora, kterému jsem mohla v době jak prvního tak i druhého těhotenství zavolat kdykoliv,třeba i v noci. Držím palce. Ahoj Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.6.05 15:02

Nemám slov..... Já tohoto lékaře opustila už před mnohla lety, tehdy mu visela na dveřích cedulka, že neakutní případy, které přijdou bez objednání musí platit...... Vše bylo v pořádku a fungovalo několik let, nic mi totiž nebylo. Až do doby, kdy jsem dostala dost ošklivý a nepříjemný zánět. Tedy jsem se chtěla objednat…objednací lhůta tři týdny… tak jsem řekla sestřičce, že mám zánět, se kterým bych nevydržela tři týdny čekat a že to nechám posoudit lékaře........ Ode dveří mi bylo panem doktorem sděleno, že nejsem akutní případ a mám zaplatit !!!!! .............. Odešla jsem .......... kdyby mě alespoň prohlédl a pak nechal zaplatit poplatek tak bych to brala, ale tohle mě tenkrát dostalo........... Tak to byl můj příběh, A můj názor ? …Je to přitažené za vlasy !!!! a ne málo, argument, že těhotných má už beztak dost ? neetické ? Nenám vhodný výraz. Ty nejsi přeci nová pacientka, která prosí o jeho péči. Ty jsi byla v jeho péči tři roky a nyní jsi otěhotněla.....
jinak přeji pohodové těhu

kala 29+3

• Nahlásit
  • Citovat
473
6.6.05 16:36

Co třeba poslat stížnost na lékařskou komoru, nebo vedení nemocnice, pokud to není soukromý lékař. At je to jak chce veškeré standartní úkony hradí pojištovna a on nemá nárok si účtovat něco navíc. standartní vyšetření platí v těhotenství pojištovna. Já chodím k soukromé gynekoložce asi 10 let a nikdy ani v těhotenství jsem neplatila za nic ani korunu. A to musím říct, že mám perfektní péči. (např. ultrazvuk v těhotenství mi dělala snad každou návštěvu, přestože pojištovna platí jen tři a nikdy jsem nic nedoplácela). Rozhodně bych k němu přestala docházet a někam bych podala stížnost. Navíc podle mně tě jako pacijentku nemůže odmítnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
6.6.05 17:50

Mudr. Chlebeček Jan ????

Tento Jan Chlebeček ???

http://www.gynekologie-porodnictvi.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
6.6.05 18:59

Ahoj, pokud se jedná o pana doktora Jana Chlebečka z GynCentra, tak já tedy mám s ním zkušenost velmi dobrou. Chodila jsem k němu celou druhou polovinu těhotenství a byl vždy velice ochotný a žádné peníze nechtěl. Chodím do soukromé ordinace, kde se za nadstandard paušálně platí 1000,–/rok (tehdy to bylo jen 500,–). Když jsem otěhotněla, nic jsem si nepřiplácela. Jednou jsem u něj byla na ultrazvuku na Chodově, kde se mi věnoval ještě před pracovní dobou, natočil mi jinak placené video a nic za to nechtěl. Tak je to asi Doktor Jekyll / Mistr Hyde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
6.6.05 19:32

Holky, nedavno říkalali v TV, že je placení u gynekologa nelegální. Vše mají proplaceno pojišťovnou. Je to nesmysl a už se po nich jde. Já osobně chodila do soukromého sanatoria a nikdy po mě nic nechtěli a dokonce mi potvrdili, že žádat peníze za vyšetření je nelegální. Vše je proplácenou pojišťovnou. takže BACHA!!!!!!! :! :! :! :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
6.6.05 20:03

MUDr.Chlebeček

Pana doktora jsem měla tu čest zažít před 7 lety v Neratovicích,kde tehdy pracoval.Ležela jsem tam s rizikovým těhotenstvím,krvácela jsem kvůli špatně uložené placentě.Vážně se uvažovalo,že mě převezou včas do Prahy,protože Neratovice nejsou vybaveny pro předčasné porody.Primář byl mimo a pan doktor Chlebeček rozhodl,že krvácení se zase zastavilo,tudíž netřeba jednat. Opak byl pravdou.Placenta se utrhla a převoz se konal,ale za jiných podmínek.Ve 2.00 ráno a převážela mě rychlá sanita.V Praze jsem šla rovnou sál.Následoval císařský řez a dítě několik týdnů na JIPce.Nešlo tenkrát jen o chybu pana doktora,tam pravá ruka nevěděla, co dělá levá Byla jsem tam střídavě několik týdnů a určitě na ně nezapomenu.Ty jejich „přehmaty“ mě stály pěkné nervy.
Nedávno běžel v naší (nevím,zda NOVA,či ČT)televizi pořad,kde se přímo zaměřili na pana doktora Chlebečka a jeho prapodivné metody v soukromé ordinaci.Určitě bych si stěžovala na lékařské komoře,či věc trošku popitvala v médiích.Ale asi bych neměla žaludek jako těhotná se někde veřejně prezentovat,takže asi ta lékařská komora.Petruna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
7.6.05 10:02

Ja bych taky okamzite menila gynekologa. Muj doktor je nastesti presny opak. Jak tady uz nekdo psal, delal mi UTZ skoro pokazde a neplatila jsem ani korunu (i kdyz ve vetsine ordinaci je to tusim za 50 kc). Tehulky u nej maji vzdycky prednost a hlavne se k nastavajicim maminkam chova jakoby v brisku nosily krale. Bohuzel, ne vsichni jsou takovi. Jednou jsem musela k jinemu a ten na me zacal rvat, jak si dovoluju mit v 21 letech dite, kdyz nemam jeste zadnou karieru!!! Uz ted se desim toho, ze muj doktor behem par let pujde do duchodu a ja u nej nebudu vsechna sva tehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.6.05 10:20

Teď jste mě pěkně vyděsily :( Přestoupila jsem k doktoru Chlebečkovi před 3 měsíci. Hledala jsem naslepo, zaujala mě jeho int. stránka zmíněná výše, a např. to, že má UTZ v ordinaci. Jeden z důvodů byt ten, že cca do roka plánuji otěhotnět a zdálo se mi mimo jiné fajn, že spolupracuje s Neratovicemi. Platila jsem 600,–Kč / rok, v čemž jsou zahrnuté zrcadla (ty jsem všude jinde stejně platila při každé návštěvě) a možnost kdykoli )volat pro konzultaci - zatím jsem nevyužila.
O tom, že plánuji těhotenství a i kvůli tomu jsem k němu přešla jsem mu řekla hned na začátku a o žádných extra platbách se nezmínil. To jsem tedy zvědavá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
7.6.05 13:06

Anio, platila zrcadla? Jednorázová stojí asi dvacku kus, kovová - máš snad na na nich jmenovku? Nevyvaří a nepoužije pro jinou pacientku? Nějak to celé nechápu, jsem z jiného kraje, možná tu žijem v jiných časech, dr si váží každého pacienta.
Jak už jsem psala do jiné diskuze, bydlím na vesnici a mám kartičku na dr kde je mobil = možnost kdykoli zavolat a konzultovat. Nikdy jsem neplatila ani korunu navíc. UTZ bylo podle potřeby. Opravdu nevím, proč a za co platit, když je péče hrazená VZP. Neříkám, kdybych si přála UTZ při každé návštěvě.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.6.05 13:16

Stefinko, až kam mi pamět sahá (bude mi 30) měli všichni moji gyndr. jednorázová zrcadla. Cca 50-70 Kč. Co se placení týče: moje poslední dr. byla zdarma. (Milá starší paní, ale dobrá tak max. na předepsání antikoncepce.) Dlouho jsem hledala nového dr. - i tady jsem se ptala - a platí se snad všude :( Moje kamarádka chodí k super doktorovi, co se přístupu i péče týká, ale platí při každé návštěvě 500,–!!! To mi přijde fakt drsný, takže těch 600,–/ rok myslím že ujde. Mě se u něj hodně líbila ta provázanost s Neratovicemi, pokud by jednou vše šlo dobře, tak bych tam ráda rodila. Ale to je zatím hudba budoucnosti :wink: Měj se krásně!

• Nahlásit
  • Citovat
2304
7.6.05 13:23

Asi fakt fenomén velkých měst. Jednorázová, to chápu, pojišťovna určitě neproplácí.
Koketuju s přechodem do Brna, tak uvidím jaké to bude tam. Moje stará dr pustila náš obvod a nová mi nesedí.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.6.05 13:32

Ono mě to odhlásilo… To jsem byla já, Ania :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.6.05 13:37

moje byvala gynekolezka dr. Jedlickova z Barrandova v Praze chtela napr. za vystaveni tehotenske prukazky 250 Kc, sila co? tenkrat jsem to dala, ted chodim k dr. Frydovi na Nove Butovice, je skvely, krome zrcatka se u nej nic neplati, fotku a video z ultrazvuku mi udelal zdarma, a je porodnikem v Neratovicich, kdybych to nemela tak z ruky, hned bych tam kvuli nemu sla, Janca

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama