Můj muž má milenku

Anonymní
26.4.20 10:15

Muj muz ma milenku

Ahoj, je tady toho hodne ale potrebuji se vypsat.. kdyby zde byla nejaka ktera si to taky zazila budu rada za rady.. mame spolu pul rocni dceru a ja mam syna z prvniho manzelstvi. Partnerovi (ne manzelovi-meli jsme se brat ted v cervnu) jsem na to prisla kdyz se mala narodila. Ma sni jiz rocni vztah.Od te doby to jde z kopce. Vim ze si ji stale udrzuje. I kdyz tvrdi ze ne, vim ze jo. Je to jeho zamestnankyne..
Ja bohuzel ted nemuzu nikam odejit. Nemuzu si to dovolit. Jsem na materske a mam miminko. Nevim jak by jsem to zvladla. Takze mu trpim milenku a tvarim se ze mu zeru ze je sni jen jako sef a snazim se fungovat jako mama ktera nechce zatim nicit domov a rodinu a doufa ze to prejde.. Nekdy je to velmi narocne.. zazil si to nekdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
814
26.4.20 10:23

Tak hlavně se neberte, to by byla jen další komplikace. Píšeš že nemáš kam odejít. To je vážný problém, ale zůstávat ve vztahu který nefunguje taky není dobré. Opravdu nemáš ani rodiče, u kterých bys mohla nějaký čas být, než bys třeba začala chodit do práce a mohla se pak osamostatnit? Matky samozivitelky to mají taky těžké, ale pokud bys dostávala alimenty od obou otců plus výplata, dalo by se to zvládnout. Když dojde na věc, člověk dokáže vyžít z mála. Další možnost je zůstat tak jak to je teď, ale pokud má vážně milenku, nebo bude mít do budoucna jinou, stejně to bude pořád na houby a nebudete šťastný nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
26.4.20 10:24

Proč bys na to neměla jít jinam? Ne všude jsou nájmy 20tisic, vis kolik je samozivitelek co maji XY děti? Proč budeš trpět? Už mi to přijde dost zvláštní že většina ženských ze sebe budou dělat otroky, a vyloženě naivky. Dávej si peníze bokem, ať máš na kauci, a alou pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317
26.4.20 10:26

Já ti nevím já bych se asi snažila jí zbavit. Nějak znechutit a odradit. Chodila s dítětem za ním do práce atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
26.4.20 10:29

No zacni si hodně odkládat bokem bez výčitek- tvůj manžel to ostatně dělá taky diky milence zaměstnankyně, určitě má milka benefity, o kterých by se normálním zaměstnancům bez suku ani nesnilo a nemusí to být zrovna ve výplatě, takové dárečky, večeře apod leze dost do peněz.

Takže odklanej ze společného, ať se můžeš postavit na vlastní nohy, ve dvou letech můžeš dát dcerku do školky, jít pracovat a trhnout se od kurevnika a zkusit si žít sama s dětma, nelepit to žádným dalším chlapem a potencionálními tatínkem dalšího mimiska do tretice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
26.4.20 10:31
@Leviatan píše:
Já ti nevím já bych se asi snažila jí zbavit. Nějak znechutit a odradit. Chodila s dítětem za ním do práce atd…

To na některé nezabírá vůbec, ženská co chrápe s chlapem, co se má zenit a doma má kojence, má dost silný žaludek a nějaká partnerka s miminem ji absolutně nerozhazi, zvlast kdyz se ji financne vyplati chrapat se sefikem :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:31
@mackA159 píše:
Proč bys na to neměla jít jinam? Ne všude jsou nájmy 20tisic, vis kolik je samozivitelek co maji XY děti? Proč budeš trpět? Už mi to přijde dost zvláštní že většina ženských ze sebe budou dělat otroky, a vyloženě naivky. Dávej si peníze bokem, ať máš na kauci, a alou pryc.

Byla jsem svobodna matka x let s prvnim synem a bylo to narocny. Vim do ceho jdu. A ted mam deti dve..penize bokem si davam, ale porad nemam dost. Jen cc 50tis. Beru rodicak 8000 ali na syna 3500.. bojim se.. ze to nezvladnu.

• Citovat
  • Nahlásit
21522
26.4.20 10:32
@Anonymní píše:
Byla jsem svobodna matka x let s prvnim synem a bylo to narocny. Vim do ceho jdu. A ted mam deti dve..penize bokem si davam, ale porad nemam dost. Jen cc 50tis. Beru rodicak 8000 ali na syna 3500.. bojim se.. ze to nezvladnu.

A co společný peníze, můžeš si odklanet že společného na domácnost apod.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:35

Slecna me prijela po porodu rict ze ji miluje a ze mam vypadnout z jeho zivota ze ona je jeho laska a ze jim akorad branim ve stesti. Mela jsem doma 14denni miminko.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:37
@Hanka1 píše:
A co společný peníze, můžeš si odklanet že společného na domácnost apod.?

Jo dostavam od nej penize 17000 -20tis. Mesicne. Takze z toho si setrim.

• Citovat
  • Nahlásit
7600
26.4.20 10:39
@Anonymní píše:

Tak si k tomu pripocti plus další alimenty, zřejmě nějaký přídavky na děti, příspěvek na bydlení. Jasně že to bude náročný..ale radši ze sebe budeš dělat husu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10811
26.4.20 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj, je tady toho hodne ale potrebuji se vypsat.. kdyby zde byla nejaka ktera si to taky zazila budu rada za rady.. mame spolu pul rocni dceru a ja mam syna z prvniho manzelstvi. Partnerovi (ne manzelovi-meli jsme se brat ted v cervnu) jsem na to prisla kdyz se mala narodila. Ma sni jiz rocni vztah.Od te doby to jde z kopce. Vim ze si ji stale udrzuje. I kdyz tvrdi ze ne, vim ze jo. Je to jeho zamestnankyne..
Ja bohuzel ted nemuzu nikam odejit. Nemuzu si to dovolit. Jsem na materske a mam miminko. Nevim jak by jsem to zvladla. Takze mu trpim milenku a tvarim se ze mu zeru ze je sni jen jako sef a snazim se fungovat jako mama ktera nechce zatim nicit domov a rodinu a doufa ze to prejde.. Nekdy je to velmi narocne.. zazil si to nekdo?

Ty jo, milenku netoleruj, to si nezasloužís..

Sama jsem taky byla par let samozivitelka, vim ze to neni nejlehčí, ale da se to zvládnout..Ale teda nebyla jsem samozivitelka kvuli milence.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10811
26.4.20 10:42
@Anonymní píše:
Slecna me prijela po porodu rict ze ji miluje a ze mam vypadnout z jeho zivota ze ona je jeho laska a ze jim akorad branim ve stesti. Mela jsem doma 14denni miminko.

To je mrcha, silene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
26.4.20 10:42
@Anonymní píše:

Kolik vám je let…? Tobě, jemu a milence. Drž se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
26.4.20 10:45

Ja bych si to teda nedokazala libit. Neumela bych zit ani s nim a co hur, ani sama se sebou…ja bych to na nej proste vytasila a konfrontovala ho se situaci, ze to vis, ze uz se pretvarovat nehodlas a ze chces odejit a ze chces po nem penize. Stejne se mate brat, tak to chce asi resit… Muzes chtit penize jak na spolecne dite, tak na neprovdanou matku. To dohromady cca 5000 Kc da a pokud ma trochu vycitky, tak i vic. Plus alimenty na starsi dite a rodicak, plus pozdeji si vybehas prispevek na bydleni, prip. i doplatek na bydleni, nejake pridavky na deti. Pokud mas fajn rodice, tak treba i ta tisicovka padne od nich. Treba budes mit i stesti a najdes si rozumnou brigadu na par hodin tydne, kdy ti deti pohlidaji tatinci ci rodina. Takze nevidim problem se finance dostat na 15-20 tisic mesicne, kdyz budes hledat zpusoby a ne vymluvy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat