Můj muž o šestinedělí

Anonymní
8.1.20 20:47

Muj muz o sestinedeli

Ahojky. Jsem mesic po porodu. Vetsinu casu jsem s malym sama, takze se vse ucim stihat a jsem unavena, rada za cas na jidlo, koupel a kafe. Muj muz pokud je doma tak mi pomuze trochu s domacnosti i s malym, ale i tak vetsinou musim k malemu ja, protoze proste asi máma no a hlavne plne kojim. Muz je ridic, takze je doma o vikendy, obcas i v tydnu. Obcas se zdejchne na pul dne k prarodicum, kamaradum se taky podivat a jsem teda zase sama. Potom prijede, ze ma hlad, ma narazky (mysli si ze je vtipnej, ale ja obcas nestiham proste) No ale jsem z toho tydne uz taky unavena a nemam ani naladu na nejake mazleni, kdyz muzu uklidit, vyprat nebo aspon odpocivat. Proste me to nejak netankuje, ze kdyz maly usne aby jsem letela uspokojit chlapa, mozna kdyby jsem mela vic energie tak klidne a ne kdyz prijede od rodicu, kde popijel kaficko a kecal po me jeste neco chtit. A taky, chlap by chtel uz zkusit sex a porad porad to na me zkousi, ale ja jsem 4 tydny po porodu, po siti a proste jeste nechci, necitim se a prijde mi to brzo. On to nedokaze pochopit at mu to vysvetluju jakkoli, je jako nadrzenej pes po harave fene, vymleto. Nakonec se asi urazil a sel do loznice koukat na TV. Rikam mu to mile, vysvetluju sestinedeli, rikam at si vzpomene jak me šili apod.. nakonec musim i hnusne, protoze jinak uz to neslo. Ja uz nevim jak to vysvetlit jinak, fakt ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2509
8.1.20 20:54

Myslím, že to bude jeden z těch ‚nedáš ty, dá jiná‘. :nevim: Že nedokáže akceptovat šestinedělí, pochybuju, že bude akceptovat únavu atd. o dva týdny později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3516
8.1.20 20:55

Tak to je vul prostě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31526
8.1.20 20:57
@Anonymní píše:
Ahojky. Jsem mesic po porodu. Vetsinu casu jsem s malym sama, takze se vse ucim stihat a jsem unavena, rada za cas na jidlo, koupel a kafe. Muj muz pokud je doma tak mi pomuze trochu s domacnosti i s malym, ale i tak vetsinou musim k malemu ja, protoze proste asi máma no a hlavne plne kojim. Muz je ridic, takze je doma o vikendy, obcas i v tydnu. Obcas se zdejchne na pul dne k prarodicum, kamaradum se taky podivat a jsem teda zase sama. Potom prijede, ze ma hlad, ma narazky (mysli si ze je vtipnej, ale ja obcas nestiham proste) No ale jsem z toho tydne uz taky unavena a nemam ani naladu na nejake mazleni, kdyz muzu uklidit, vyprat nebo aspon odpocivat. Proste me to nejak netankuje, ze kdyz maly usne aby jsem letela uspokojit chlapa, mozna kdyby jsem mela vic energie tak klidne a ne kdyz prijede od rodicu, kde popijel kaficko a kecal po me jeste neco chtit. A taky, chlap by chtel uz zkusit sex a porad porad to na me zkousi, ale ja jsem 4 tydny po porodu, po siti a proste jeste nechci, necitim se a prijde mi to brzo. On to nedokaze pochopit at mu to vysvetluju jakkoli, je jako nadrzenej pes po harave fene, vymleto. Nakonec se asi urazil a sel do loznice koukat na TV. Rikam mu to mile, vysvetluju sestinedeli, rikam at si vzpomene jak me šili apod.. nakonec musim i hnusne, protoze jinak uz to neslo. Ja uz nevim jak to vysvetlit jinak, fakt ne. :nevim:
tyjo,6nedeli jako 6. Co to s tema chlapama je?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 20:58

Z některých chlapů mi je fakt špatně :nevim: Pochybuju, že mu to vysvětlíš, prostě takový je a budeš se s tím muset smířit, je to smutný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 21:03

Ne, on neni typ co by sel jinam. Akorat nechce pochopit, ze nemam naladu ani na nejaky dlouhy libani, mazleni, natoz zkouset sex jak on rika aspon postupne skadleni tam dole. Jenze kdyz to vysvetluju, ze proste jeste nechci a on to jeste parkrat zopakuje a pak to zkousi dalsi den, tyden zase stejne svadeni tak uz cloveku ujedou nervy. Nevim jestli to rikam jak tatar, ale nechapu. Bere to jako odmitani jeho celkove, jenze ja jsem za ten tyden unavena, ne ze ho nechci… Jako tata je to dobre, malemu se chce venovat, ale na nem miminko nevisi ze jo.

• Nahlásit
  • Citovat
118
8.1.20 21:09

Tak těch pár týdnů snad počká. On nemá ruce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 21:10

A jeste vic nechapu. Byl u porodu. Vsechno videl. Kdyz nam rekli, ze porod po x hodinach tlaceni nepostupuje a bude cisar tak se malem slozil strachy. Nakonec me nastrihli a porodila jsem prirozene, teda dite ze me vylozene tahal doktor a PA, ale i u toho byl, videl me s poporodni anemii jak se motám, videl moje obri hemeroidy a vytlaceni konecnik, taky chtel videt jak vypada to šití dole. No prvni tydny po porodu byl opravdu pozorny, ale asi jak vidi, ze je mi uz dobre mysli si, jak jsem v pohode nebo ja to opravdu nechapu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 21:11

@Liguére to jsem mu taky říkala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
794
8.1.20 21:12

A bude to na delší dobu tohle, pokud plně kojis. Proste je to tak od přírody zařízené, že při kojení se ti do těla vyplavuje prolaktin, což je hormon, který zařizuje to, že nemáš na sex chuť, abys znovu neotěhotněla. Samozřejmě každá jsme jiná, ale i bez prolaktinu je péče o miminko náročné a naprosto chápu, že přivítáš raději pár hodin spánku než sex :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 21:12

Což o to ze počká. Ale spis ze když je doma, místo aby pomohl tak odejde. Tohle bys měla začít řešit hned nebi budeš na všechno sama už porad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 21:13

Tak když by pomohl doma, ty si trochu odpočineš a třeba aspoň na mazlení by byla chuť.. ať se řádně zapojí i do povinností, nejen okolo mimi.. ale v tom, že na tebe naléhá se sexem, to je fakt trouba..
Takovým chlapům třeba natrhnout rozkrok a pak na ně zkoušet kdoví co :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 21:19

Ja ti řeknu, jak to bylo u nás. Já šla na plánovaného císaře, takže tam dole jsem byla v pořádku. Jizva se mi hojila skvěle. Z nemocnice jsem šla bez bolesti. V pátém týdnu po porodu už jsem měla opravdu velkou chuť na sex a manžel to odmítl s tím, ze dokud nebudu mít po kontrole, tak sex jako takový nebude, aby mi neublížil :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 21:21
@Anonymní píše:
Ja ti řeknu, jak to bylo u nás. Já šla na plánovaného císaře, takže tam dole jsem byla v pořádku. Jizva se mi hojila skvěle. Z nemocnice jsem šla bez bolesti. V pátém týdnu po porodu už jsem měla opravdu velkou chuť na sex a manžel to odmítl s tím, ze dokud nebudu mít po kontrole, tak sex jako takový nebude, aby mi neublížil :srdce:

Tak to je charakter! :potlesk: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 21:22

My po porodu nevydrželi ani 6 týdnů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu