Můj přítel a jeho expřítelkyně

73
21.4.17 15:28

Můj přítel a expřítelkyně

Ahoj potřebuji radu, žijeme s pritelem spolu ve společné domácnosti chodime spoli dva a pul roku…a posledni dobou mam trochu problem s jeho ex, byl s ni rok, on měla deti s byvalim partnerem takze byl chvilku i jako nahradni tatinek, rozesli se docela ve špatným (nevim proč ani mě to nějak nezajimalo), vubec se spolu nakou dobu nabavili, ale teď zase začali..občas si píšou jednou šli na obed a na kafe a ted pritel prisel s tim že spolu budou od září pracovat..mam z toho strach..občas na ni zarlim, byl do ni kdysi podle me hodne zamilovany…ne že bych mu teď nevěřila to vubec, ale mam strach z toho dlouhodobého kontaktu, budou spolu kAždý den, plus ty její děti aby se ho třeba nesnažila ziskat zpatky, nezačali se treba projevovat nake stare city :/ nevím jak se mam k tenhle situaci postavit :(-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21.4.17 15:40

Postav se k tomu kladně. Pokud se k ní bude chtít vrátit, tak se vrátí, ty to neovlivníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
21.4.17 15:46

Musím mu prostě věřit :) kdyby se chtěl s ní dát zase dohromady, tak se dají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 15:50

Postavil te před hotovou věc, takže nijak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
21.4.17 16:11

A jak se k tomu jako chceš stavět..bud´mu věříš nebo mu nevěříš…neřeš to 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 16:45

Pardón za názor, ale tohle půjde dřív nebo později do pr… Takže i když budeš dělat, že v pořádku, stejně to nedopadne dobře. pro tebe. Jasně, že tu začnou padat vzkazy, proč by to tak mělo být a že každej není stejnej…Ale co si budeme povídat. Proč by s ní obědval a podobně a proč by najednou spolu mluvili a určitě to bude taky náhoda, že nastupuje do stejný práce že? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
482
21.4.17 16:53

Chapu te, byla bych z toho take nervozni. Prilezitost dela zlodeje…Na druhou stranu, jak tu ostatni pisi, neveru neovlivnis, at uz spolu pracuji, nebo ne.

Ja jsem se ze svych nevydarenych vztahu poucila - a to tim, ze kdyz jsem pro muze nebyla dost dobra, nebo me opustil - vzdy, a to opakuji vzdy na me nekde cekalo neco lepsiho. A jeste jsem jim pote v hlave zpetne dekovala.

Takze - verdikt - snaz se nestresovat s tim, co neovlivnis. A treba to bude uplne v pohode a jen „v tvoji hlave“. A samozrejme sceny a ultimata ne, kontraproduktivni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
21.4.17 17:00

Tak já úplně nesouhlasím s názory typu- neřeš to, když bude chtít za ní odejít, tak stejně odejde. On zatím určitě odejít neplánuje, ale přeci jen, v práci člověk tráví víc času, než doma. Mně by se rozhodně nelíbilo, kdyby měl být partner v takhle úzkém každodenním kontaktu s bývalkou. A tak bych mu to taky řekla. Že mi to není příjemné a podebatovali bychom o tom, jestli je ta spolupráce opravdu nutná. Jsou situace, kdy to jinak nejde a pak holt člověk musí svoje nejistoty překonat…a jindy se dá té spolupráci docela dobře vyhnout a pak je zbytečné se trápit. Partner by měl každopádně o tvých pocitech vědět.

P. S. vím o čem mluvím, můj manžel pracuje se 2 svýma bývalkama. Jedna mi nevadí, protože je rozumná a vyklidněná. Druhá mu dělá neustále nějaké návrhy a skočila by po něm hned, jakmile by jí kývnul. To mi moc příjemné není, ale zatím není možné se jí zbavit. Tak o tom aspoň hodně mluvíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49453
21.4.17 17:01

@Arinatu

asi bych si začala vytvářet trochu odstup, aby tě to případně nezlomilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57070
21.4.17 17:27
@Anonymní píše:
Pardón za názor, ale tohle půjde dřív nebo později do pr… Takže i když budeš dělat, že v pořádku, stejně to nedopadne dobře. pro tebe. Jasně, že tu začnou padat vzkazy, proč by to tak mělo být a že každej není stejnej…Ale co si budeme povídat. Proč by s ní obědval a podobně a proč by najednou spolu mluvili a určitě to bude taky náhoda, že nastupuje do stejný práce že? :roll:

co je nA tom pro tebe citlivyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
21.4.17 17:29

Ja bych to nejak spatne nevidela, alespon ti nemlzi a o cele situaci ti rekl. Tedy, trochu bych si ohlidala aby spolu netravili cim dal vic casu - to by bylo podezrele :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
21.4.17 20:57
@Arinatu píše:
Ahoj potřebuji radu, žijeme s pritelem spolu ve společné domácnosti chodime spoli dva a pul roku…a posledni dobou mam trochu problem s jeho ex, byl s ni rok, on měla deti s byvalim partnerem takze byl chvilku i jako nahradni tatinek, rozesli se docela ve špatným (nevim proč ani mě to nějak nezajimalo), vubec se spolu nakou dobu nabavili, ale teď zase začali..občas si píšou jednou šli na obed a na kafe a ted pritel prisel s tim že spolu budou od září pracovat..mam z toho strach..občas na ni zarlim, byl do ni kdysi podle me hodne zamilovany…ne že bych mu teď nevěřila to vubec, ale mam strach z toho dlouhodobého kontaktu, budou spolu kAždý den, plus ty její děti aby se ho třeba nesnažila ziskat zpatky, nezačali se treba projevovat nake stare city :/ nevím jak se mam k tenhle situaci postavit :(-

Upřímně? Byl s ní rok, to není zase nijak dlouho, a děti taky nemá s ním. Rozešli se ve zlém, a ni nevíš kvůli čemu. Teď si najednou spolu píšou, chodí na obědy a kafíčka. K tomu jako bonus ti jenom tak oznámí, že budou spolu pracovat. Řekla bych mu na tvém místě, že se mi to vůbec nelíbí. Nechápu, proč najednou takový obrat.
A jak píšou ostatní, když tě bude chtít podvést, nebo se k ní vrátit, tak to udělá. Z povzdálí bych to monitorovala, a pokud by to přerostlo únosnou mezi, pak bych ho
poslala do háje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
21.4.17 21:05
@Venetia píše:
@Arinatu
asi bych si začala vytvářet trochu odstup, aby tě to případně nezlomilo

Být zakladatelkou, asi bych v první řadě vypla emimino, než tady z toho zešílí 8o
Protože sice spolu budou pracovat za půl roku, ale on už tu nevěru v podstatě spáchal a tak raději dál od něj… ty kráso. 8o A pak mají Čechům vztahy něco vydržet. :zed:

Zakladatelko, jestli se mu chceš co nejvíc zprotivit, tak to hodně řeš a hodně žárli, a čím víc scén, tím líp. Jestli chceš, aby s tebou byl rád, tak prostě přesně opačně.
Je s tebou dvakrát dýl než s ní, a jeden oběd je prostě nic. Rozešli se ve zlém. Stojí ti to za to otravovat si TÍMHLE život a vztah??? Jestli jsi soudná a o chlapa stojíš, tak si řekneš, že nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama