Můj přítel se nejspíš zakoukal do mé sestry

Anonymní
12.11.19 22:15

Můj přítel a moje sestra

Ahoj holky, nevím jestli je to úplně vhodné to tu rozebírat taky nevím jestli netrpím nějakým stihomamem a možná se potřebuju jen vykecat nebo ujistit. Nedávno jsme byli s přítelem a partou kamarádů na wellness pobytu na týden. Byla tam s námi i moje sestra o dost mladší, nezadaná a hlavně velice hezká. Je fakt krásná, má ideální míry, postavu jak modelka, ale větší prsa. Já jsem proti ní spíš krev a mlíko (ale zase myslím, že ne bachratá, mám 170 cm a 68 kilo). Hodně často jsme tam pochopitelně byli na všech možných procedůrách u bazénu atd pochopitelně adekvátně oblečení. Tomu celýmu vévodila moje sestřička kluci z ní byli trochu paf a nejvíc můj přítel. Bylo to poprvé, co ji viděl v plavkách a bylo vidět že mu to není úplně lhostejné. Dokonce se párkrát jakoby mezi řečí zmínil že „švagrová je fakt hezká a jak jí to takhle sluší“ a takové ty řeči relativně nevinné. Mě by to ani nevadilo se ségrou máme hezký vztah a ona je rozumná takže nic hroznýho nehrozí ale pořád se nemůžu zbavit takového nemilého dojmu. S přítelem jsme totiž spolu přes tři roky a taková ta prvotní zamilovanost je pochopitelně pryč. S tím souvisí i to že frekvence sexu se u nás ustálila na cca dvakrát do týdne ale zato pořádně. Ovšem teď na té dovolené hlavně po těch řečech o sestře a potom co na ni pokukoval se ta frekvence dost zvýšila (jednou až dvakrát denně) ale do minuty je hotovo. Už jsme čtrnáct dní doma a je to furt stejný, dokonce se o ségře zmiňuje častěji než předtím. Nevím, co si o tom mám myslet. Jestli za tím fakt něco je a nebo jenom blbnu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1772
12.11.19 22:33

To ti tady asi nikdo neřekne, jestli za tím něco je, nebo jestli jen blbneš. To asi ukáže čas. Jestli sestře věříš, že by s tvým přítelem něco mohla mít, tak to hoď za hlavu. Ona se mu možná fyzicky líbí, to se může stát, ale nemusí to znamenat, že by ji chtěl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 22:34

Sestře věřím, spíš mi to od něj příjde jako podraz.

• Nahlásit
  • Citovat
565
12.11.19 22:40

Co se ho zkusit zeptat narovinu? A jo, vadilo by mi to.. Beztak u toho myslí na ni… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5837
12.11.19 22:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nevím jestli je to úplně vhodné to tu rozebírat taky nevím jestli netrpím nějakým stihomamem a možná se potřebuju jen vykecat nebo ujistit. Nedávno jsme byli s přítelem a partou kamarádů na wellness pobytu na týden. Byla tam s námi i moje sestra o dost mladší, nezadaná a hlavně velice hezká. Je fakt krásná, má ideální míry, postavu jak modelka, ale větší prsa. Já jsem proti ní spíš krev a mlíko (ale zase myslím, že ne bachratá, mám 170 cm a 68 kilo). Hodně často jsme tam pochopitelně byli na všech možných procedůrách u bazénu atd pochopitelně adekvátně oblečení. Tomu celýmu vévodila moje sestřička kluci z ní byli trochu paf a nejvíc můj přítel. Bylo to poprvé, co ji viděl v plavkách a bylo vidět že mu to není úplně lhostejné. Dokonce se párkrát jakoby mezi řečí zmínil že „švagrová je fakt hezká a jak jí to takhle sluší“ a takové ty řeči relativně nevinné. Mě by to ani nevadilo se ségrou máme hezký vztah a ona je rozumná takže nic hroznýho nehrozí ale pořád se nemůžu zbavit takového nemilého dojmu. S přítelem jsme totiž spolu přes tři roky a taková ta prvotní zamilovanost je pochopitelně pryč. S tím souvisí i to že frekvence sexu se u nás ustálila na cca dvakrát do týdne ale zato pořádně. Ovšem teď na té dovolené hlavně po těch řečech o sestře a potom co na ni pokukoval se ta frekvence dost zvýšila (jednou až dvakrát denně) ale do minuty je hotovo. Už jsme čtrnáct dní doma a je to furt stejný, dokonce se o ségře zmiňuje častěji než předtím. Nevím, co si o tom mám myslet. Jestli za tím fakt něco je a nebo jenom blbnu.

Taky si myslim, ze na ni mysli. Mozna se zabouchl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 22:43
@mackA159 píše:
Co se ho zkusit zeptat narovinu? A jo, vadilo by mi to.. Beztak u toho myslí na ni… :?

Ptala jsem se zakecal to tak že prej teď má období kdy to potřebuje víc a jinak :nevim: Nejsem si jistá, jestli to takhle u chlapů funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.11.19 22:45

Uvažuju, jestli to napsat, ale když už jsem začala… U mě je to naopak. Mám skvělého a moc hezkého manžela, ale ten má skvělého a ještě drobet pohlednejšího bratra. Bratr s rodinou bydlí daleko, vídáme se tak 3× do roka, ale vždycky mě to hodně rozhodí. Ach jo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
565
12.11.19 22:46
@Anonymní píše:
Ptala jsem se zakecal to tak že prej teď má období kdy to potřebuje víc a jinak :nevim: Nejsem si jistá, jestli to takhle u chlapů funguje.

No to řekla bych ze fakt nefunguje… Fakt si myslím že se do ní zabouchl a myslí na ni… :think: i když nevim co bych ve tvé situaci dělala, bylo by mi to hodně nepříjemné, a samozřejmě bych se stranila kontaktu mezi sestrou a jim… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:47

Me by to vadilo moc. Priteli bych rekla, ze jsem si vsimla, ze se mu sestra libi a jestli chce zkusit sve stesti, tak mu branit nebudu, ale at pocita s tim, ze nam to rozbije rodinu a nikdy mu to neodpustim. V opacnem pripade prosim zanechat tech keců :nevim:

Jinak u nas v rodine taty i mamy se stalo, ze napadnici- moji dedove se uchazeli o sestry a pote odmitnuti se ozenili s mumi babickami, takze uplna rarita to neni a chlapi jsou vseho schopní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
12.11.19 22:47
@Anonymní píše:
Uvažuju, jestli to napsat, ale když už jsem začala… U mě je to naopak. Mám skvělého a moc hezkého manžela, ale ten má skvělého a ještě drobet pohlednejšího bratra. Bratr s rodinou bydlí daleko, vídáme se tak 3× do roka, ale vždycky mě to hodně rozhodí. Ach jo. :roll:

Ale asi před manželem o něm nemluvís, nesexujete daleko frekventovane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:51
@PaníKadrnožková píše:
Me by to vadilo moc. Priteli bych rekla, ze jsem si vsimla, ze se mu sestra libi a jestli chce zkusit sve stesti, tak mu branit nebudu, ale at pocita s tim, ze nam to rozbije rodinu a nikdy mu to neodpustim. V opacnem pripade prosim zanechat tech keců :nevim:Jinak u nas v rodine taty i mamy se stalo, ze napadnici- moji dedove se uchazeli o sestry a pote odmitnuti se ozenili s mumi babickami, takze uplna rarita to neni a chlapi jsou vseho schopní :?

takže on se párkrát zmíní o sestře (kdoví, jestli víckrát a není to jen paranoia zakladatelky) a zvýšila se mu frekvence sexování a už se mu zapaluje hranice…(už by se mu říkalo, ať zkusí štěstí jinde)… tvl. trochu přehnaný ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14571
12.11.19 22:58

Tady je to dnes xy drama témat a vždy anonym se stejnou kytkou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 23:00
@pohledzdruhestrany píše:
takže on se párkrát zmíní o sestře (kdoví, jestli víckrát a není to jen paranoia zakladatelky) a zvýšila se mu frekvence sexování a už se mu zapaluje hranice…(už by se mu říkalo, ať zkusí štěstí jinde)… tvl. trochu přehnaný ne :nevim:

Vubec to neni prehnany. Promin, ale zenska tak nejak pozna, kdyz se jejimu chlapovi, kteryho zna 3 roky jako sve boty, zacnou zapalovat lytka a z koho. Mas fakt jenom pocit, ze jste strasne nenapadni :lol:

Zena meho bratrance se takhle nakrucovala polonaha pred mym chlapem, ja si toho vsimla, az kdyz JEMU vypadly oci z dulku :mrgreen: resila jsem to strucne a byl hned klid. Opravdu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 23:02
@mackA159 píše:
Ale asi před manželem o něm nemluvís, nesexujete daleko frekventovane..

Nemluvím, i když jsem párkrát zmínila, že by o sebe taky mohl víc dbát, jako jeho bratr… A na sex mám bohužel vždy, když přijedou, mnohem větší chuť, takže sex je častější.

• Nahlásit
  • Citovat
12.11.19 23:02
@Malike píše:
Tady je to dnes xy drama témat a vždy anonym se stejnou kytkou :zed:

To si delas legraci? Prvni anonymni prispevek v kazde diskuzi je vzdycky tulipan, to se nelosuje :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama