Můj přítel chce potrat

Anonymní
27.11.20 18:20

Můj přítel chce potrat

Ahojte holky, jsem s přítelem už za 2 měsíce rok. Stalo se to ze jsem otěhotněla protože jsme se nijak nechranili a on teď na mě doléhá ze mám jít na potrat nebo semnou už nezůstane a mám si to vychovávat sama.
Jeho rodina taky chce aby šla na potrat mysli si ze si ho chci nechat vůli tomu ze chci zůstat doma na mateřské.
Teď si nevím rady jestli jít nebo si ho nechat a vychovávat sama samozřejmě ze bych to nějak zvládla ale chtěla jsem mít oporu druhého člověka :D

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
5562
27.11.20 18:23

Tak v obouch případech by pro mě už rádoby přítel skončil. Osobně by jsem šla asi na potrat, a přítele kopla do patřičných mist. Souložit ano, ale ochranu ne? :think:

• Nahlásit
12867
27.11.20 18:24
@mackA159 píše:
Tak v obouch případech by pro mě už rádoby přítel skončil. Osobně by jsem šla asi na potrat, a přítele kopla do patřičných mist. Souložit ano, ale ochranu ne? :think:

Tak nejak :think:

• Nahlásit
Anonymní
27.11.20 18:25

@mackA159 říkala jsem mu pokud chce ať jdu na potrat ze sním končím protože mi to nepřijde normalni protože celá jeho rodina jakoby jsem já za to mohla znělo to tak ze já jsem chtěla ať se do mě udělá aby jsem otehotnela.

• Nahlásit
3882
27.11.20 18:26

Kolik vám je proboha? Tak spíte spolu bez ochrany a pak se ‚pritel‘ diví, když otěhotní s a posílá tě na potrat.. nebo je mu to jedno? Řekl si asi, že než platit za ochranu, bude asi lepší tě občas poslat na potrat, když se TO ‚povede‘… Tak s takovým d*bilem bych nezůstala :cert:

• Nahlásit
1407
27.11.20 18:28

Tak s přítelem jste asi skončili, no a teď je už prostě na tobě, jestli svobodná matka, nebo singl a potrat.

• Nahlásit
5562
27.11.20 18:29
@Anonymní píše:
@mackA159 říkala jsem mu pokud chce ať jdu na potrat ze sním končím protože mi to nepřijde normalni protože celá jeho rodina jakoby jsem já za to mohla znělo to tak ze já jsem chtěla ať se do mě udělá aby jsem otehotnela.

Svým způsobem za to můžete oba. Ty jses mohla taky chránit… Ale aspoň máš trochu zodpovědnosti… Kolik Vám je?

• Nahlásit
1751
27.11.20 18:30
@Anonymní píše:
Ahojte holky, jsem s přítelem už za 2 měsíce rok. Stalo se to ze jsem otěhotněla protože jsme se nijak nechranili a on teď na mě doléhá ze mám jít na potrat nebo semnou už nezůstane a mám si to vychovávat sama.
Jeho rodina taky chce aby šla na potrat mysli si ze si ho chci nechat vůli tomu ze chci zůstat doma na mateřské.
Teď si nevím rady jestli jít nebo si ho nechat a vychovávat sama samozřejmě ze bych to nějak zvládla ale chtěla jsem mít oporu druhého člověka :D

A nechranili jste se proc? :think:

• Nahlásit
12867
27.11.20 18:32

Holka, na ochranu musite myslet oba dva.
Drive bych asi jednala trucovite, ale dnes bych volila ten potrat :,( a toho kluka poslala do pryc. Kdyz si dite na truc nechas, toho oplodnitele se uz nezbavis… porad budete resit veci kolem spolecneho ditete.
A pamatuj si. S prateli si deti nedelame :nevim:

• Nahlásit
Anonymní
27.11.20 18:33

@mackA159 je mi 24 let.
A prášky jsem nebrala protože jsem po nich zvracela a to jsem je vyměnila tak jsem přestala je brát úplně.
A je to chyba obou dvou to je pravda.

• Nahlásit
256
27.11.20 18:33

Na děti by fakt měl být test inteligence a psychotesty a až pak se rozmnožovat :roll:… ach jo…

• Nahlásit
5562
27.11.20 18:36
@Anonymní píše:
@mackA159 je mi 24 let.
A prášky jsem nebrala protože jsem po nich zvracela a to jsem je vyměnila tak jsem přestala je brát úplně.

V tom případě bych volila potrat. Uvědom si že toho člověka, popřípadě jeho rodinu budes mít už do smrti ve svým životě. Pokud ho tedy necháš zapsat jako otce.. No a pokud ne, tak žádné alimenty, dítě bude bez otce, popřípadě seženeš nejakyho náhradního tatínka…Na samotný zakládání rodiny máš hafo času, určitě potkáš chlapa co za to stojí.

• Nahlásit
3127
27.11.20 18:36

Jste oba tupý, primitivní póvl.

(Jo, klidně mi dejte ban.)

• Nahlásit
820
27.11.20 18:37
@Anonymní píše:
@mackA159 je mi 24 let.

a kodom ti asi nic nerika co?
Pritele kopni do zadku a ty jsdi radeji na potrat a porid si dite az budes vyspelejsi

• Nahlásit
Anonymní
27.11.20 18:38

@MrsNorris já ti určitě nám dávat nebudu je to tvůj názor

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat