Můj syn.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
16.5.22 18:57

Můj syn.

Ahoj, mám syna dva roky. Trápí mě, že tolik nemluví, spíš slabiky. A neukazuje prstem. Je tu někdo komu dítě prostě neukazovalo? Četla jsem o autismu, ale žádný jiný znak na něj nesedí. Ve všem si rozumíme, žádné rituály krásně jí, spí. Jde mi pouze o to ukazování. Vždycky mě ke všemu dovede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12776
16.5.22 19:05

Co test v 18 měsících u pediatra? Dělali jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 19:06

Easter zo dělal taky. pak začal chodit do školky a bylo po ukazování. Musel učitelky neměli čas jen na něj. Sestra občas dělala že nevnímá :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1137
16.5.22 20:28

Syn nemluvil do 3 let vůbec, ve 3 letech uměl 10 slov. Neschopnost domluvit se řešil vztekem. Mezi 2-3 rokem jsem se obávala taky nějaké formy autismu. Nakonec má „jen“ vývojovou dysfázii. Zkus se podívat na projevy. Ve 2 letech ti to teda nikdo nepotvrdí, ale kdyby náhodou, tak čím dřív se začne pracovat, tím líp. On teda třeba v knížce ukazoval (kde je pejsek…). Má expresivní formu, takže rozumí dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
16.5.22 21:15

Syn také neukazoval, ale mluvil - k tomu, co mi chtěl ukázat mě dovedl za ruku a řekl nebo naznačil, co chce. Doposud (je mu šest let) bojuje s opožděnou motorikou, jinak vypadá, že je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat