Musím dát dítě otci, když neplatí alimenty?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 20:36
Musím dát dítě otci?

Ahoj mám dotaz. Když mi chlap už dva měsíce nezaplatil alimenty (nemáme soudní rozhodnutí jen domluvu) musím mu půjčit dítě na víkend? :nevim: Vůbec se mi do toho nechce, když kvuli němu nemáme skoro na jídlo :roll: :nevim: díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 43 inzerátů 10.11.18 20:39

Budeš mít víkend pro sebe…

jahuhudka
Extra třída :D 11300 příspěvků 10.11.18 20:40

Dite mu nepujcujes.a ano musis i kdyby neplatil vubec :roll:

andelka83
Generální žvanilka 20197 příspěvků 10.11.18 20:41

A styk máte taky na dohodu?
Obecně..chyba. kdybys to měla soudně,mohla bys už neplacení alimentů řešit. Ovšem styk a alimenty spolu nesouvisí. Takže bys musela dítě předat i kdyby neplatil. Jo a dítě se nepůjčuje. Zvlášť když nemáte nic soudně,je on rodič úplně stejně jako ty.

Anix
Závislačka 3743 příspěvků 10.11.18 20:41

Kvůli němu nemáte na jídlo ?????
Tak to jasný, použij dítě jako zbraň proti němu.......

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 20:43

Já vím že se nepujčuje ale jak jinak to mám napsat :roll: Už jsem rozhodnutá pořešit to soudně jen mě to zajímalo ;)
@Anix ano nemáme, protože rodičák je hodně málo a po zaplacení nájmu mi zůstanou slabý 2000 ;)

Anix
Závislačka 3743 příspěvků 10.11.18 20:47
@Anonymní píše:
Já vím že se nepujčuje ale jak jinak to mám napsat :roll: Už jsem rozhodnutá pořešit to soudně jen mě to zajímalo ;)
@Anix ano nemáme, protože rodičák je hodně málo a po zaplacení nájmu mi zůstanou slabý 2000 ;)

Ty si taky rodič...... Ty se taky postarej !!!!
Najdi si levnější podnájem, spolubydlící, brigádu, nečekej to jen dostaneš od otce dítěte nebo státu ve formě řidičáku......

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 10.11.18 20:48

tak když dítě bude na víkend u otce, tak snad mu otec dá najíst, ne
tak ten víkend budeš řešit jídlo jen pro sebe

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 10.11.18 20:48

Je mi lito, ale alimenty a styk s ditetem jsou dve rozdilne veci. Bohuzel. Na druhou stranu, je otec schopny se o nej ten vikend postarat? Mela bys cas pro sebe nebo brigadu.

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 10.11.18 20:49
@Anix píše:
Najdi si levnější podnájem, spolubydlící, brigádu, nečekej to jen dostaneš od otce dítěte nebo státu ve formě řidičáku......

Platit adekvatni alimenty je povinnost ze zakona o te moralni vubec ani psat nebudu.

Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 10.11.18 20:49

V první řadě si nechat soudně určit alimenty ať je můžeš vymáhat. V druhé já osobně bych použila dítě jako páku, neplatíš neuvidíš, když nemá nic určeno soudem, nikde nedokáže že ho zrovna neměl a když už tu všichni píšou že je to rodič stejně jako matka, tak má i stejnou vyživovací povinnost a ne jenom tu část co se mu chce :nevim:

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 10.11.18 20:50
@Anix píše:

od otce nedostala dva měsíce nic! tak co na ni vykřikuješ, že je také rodič a také se má starat - otec se nestará nijak, jestli sis toho nevšimla :zed:

migmina
Kecalka 135 příspěvků 10.11.18 20:50

Zazadej si soudne styk i aliky,nech to exekucne strhavat a nemusis kazdy mesic trnout zda neco posle nebo ne

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 10.11.18 20:50

Jsem stejného názoru. Že ti tvůj bývalý neplatí je jedna věc. Ty tady řešíš, jestli mu máš umožnit víkend s dítětem, tak sis na tu dobu mohla najít brigádu, hned bys měla o něco navíc. Sedět doma a čekat, jestli nezačne platit je docela legrace. Kdyby mi chlap neplatil na dítě, přemýšlela bych, kde vydělat na jídlo. To by byla priorita.

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 10.11.18 20:51
@Kriss Tina píše:
V první řadě si nechat soudně určit alimenty ať je můžeš vymáhat. V druhé já osobně bych použila dítě jako páku, neplatíš neuvidíš, když nemá nic určeno soudem, nikde nedokáže že ho zrovna neměl a když už tu všichni píšou že je to rodič stejně jako matka, tak má i stejnou vyživovací povinnost a ne jenom tu část co se mu chce :nevim:
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >