Musím si ulevit - přítel je nepořádný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Boruvka1991
Povídálka 38 příspěvků 12.01.19 06:10
Musím si ulevit

Ahoj holky, pojdte me nekdo potesit a říct mi, ze nejsem jediná. Ja si uz musim postezovat, protože jinak se zblaznim :) :) muj přítel je tak líný a neporadny!! Mame spolu 15 měsíční holcicku, obcas je to teda terno donuti ho aby se male venoval, jeho nejoblíbenější činnosti je totiz prijit z prace zasednout k telefonu a pařit hry. Nejhorší na tom je, ze to jsou blbe online hry takze i kdyz mi zrovna neco " padá z ruky" a ptam se ho zda mi muze pomoci odpoved je ted nemuzu, nebo ani nevnima a rve jen coo??? Dneska uz to doslo tak daleko ze jsem male vymalovala pokojik, odtahla nábytek, vse sama. Chlapec sedela na gauči, pry ho bolí hlava, ale ze cuci do telefonu to je samozrejme v poradku! Do toho jsem musela prestat kdyz se mi mala vzbudila, venovat se ji, protože jecela a chlap ji ani nevytahne z postýlky, protože hraje.. Tak mu říkám starej se o malou, kdyz ji maluju ten pokoj. Jdu malovat a slysim rev. Mala se samozrejme po nem plazi a on ji nechava rvat a nezajem. Takze jsem se ji nakonec musela venovat ja. No pak jsem se nas.ala a sla mu rict at jde okamzite aspon domalovat ten pokoj, když neni schopnej se postarat o malou. Tak teda dohral a sel, samozrejme uz slo o uplny zbytek, takze jsem to odmakala všechno ja, samozrejme pak večeře, vykoupat malou, zuby a ulozit ji. Jsem uplne hotova a on si zas drepi na gauci a hraje hry a jeste na me tak divne cuci, ze jsem nastvana. Boze to jsou vsichni chlapi takový?? On je jinak zlatej, je hodnej, nepije, nekouří. Koupil by nam co by nam na ocich videl. Je akční do vyletu, ale je to proste liny, neporadny cunik :D :D omlouvam se za sloh, musela jsem se vypovidat. Mate to taky tak??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3802 příspěvků 12.01.19 06:21

Já umím být poradna fúrie, takže u nás se chlap i dcera zvedají při mírně zvýšeném hlasu. Ale taky jsou schopny nevidět, že tady lítám jak magor kolem vaření a úklidu. Ale fakt stačí, abych nasadila určitý tón hlasu (to jsem si vypilovala za tu dobu) a zvedají se. :mrgreen:

kalie
Kecalka 352 příspěvků 12.01.19 06:31

To, ze ma chlap kolikrat problem pomoct, me bohuzel neprekvapuje. Tez to znam, ake umim si na manzela doslapnout, takze on nakonec pomuze. Kdyz pracuje, tak ho nechavam byt, nekdo tu rodinu zivit musi…co me ale zarazi naprosto, je to hrani her…???? Slycham to kolem sebe docela casto a desi me to, ze dospelej chlap prijde z prace a jde hrat hry na pocitaci 8o, na PS, na mobilu…to me naprosto sokuje a uprimne si to nedovedu predstavit. Manzel si takto, kdyz nechce pomoct, obvykle cte knihu, coz mi prijde normalni, ale hry??? Nechapu…

Boruvka1991
Povídálka 38 příspěvků 12.01.19 07:00
@kalie píše:
To, ze ma chlap kolikrat problem pomoct, me bohuzel neprekvapuje. Tez to znam, ake umim si na manzela doslapnout, takze on nakonec pomuze. Kdyz pracuje, tak ho nechavam byt, nekdo tu rodinu zivit musi…co me ale zarazi naprosto, je to hrani her…???? Slycham to kolem sebe docela casto a desi me to, ze dospelej chlap prijde z prace a jde hrat hry na pocitaci 8o, na PS, na mobilu…to me naprosto sokuje a uprimne si to nedovedu predstavit. Manzel si takto, kdyz nechce pomoct, obvykle cte knihu, coz mi prijde normalni, ale hry??? Nechapu…

Tak to vam knihomola zavidim, ja dala chlapovi minulý rok k Vánocům knihu a do ted se nedostal ani na 10 stranu :roll: tak mi nemame ani žádny dobrý pocitac, ani Playstation z toho duvodu, aby muž jeste vic nehrál. Sam mi to rekl.. Jinak říká, ze to ma jako relax, prý jako kdyz ja si čtu (jsem strasny knihomol)
Několikrát se to vyhrotilo, ze hru vymazal. Vzdy ji, ale po par dnech nahreje zpet :( :( :D

Boruvka1991
Povídálka 38 příspěvků 12.01.19 07:01
@Halamka píše:
Já umím být poradna fúrie, takže u nás se chlap i dcera zvedají při mírně zvýšeném hlasu. Ale taky jsou schopny nevidět, že tady lítám jak magor kolem vaření a úklidu. Ale fakt stačí, abych nasadila určitý tón hlasu (to jsem si vypilovala za tu dobu) a zvedají se. :mrgreen:

Asi si budu muset jeste ten hlas napilovat :D ja se spis nastvu a udelam si to sama nez se furt doprosovat..

7.straka
Kecalka 365 příspěvků 12.01.19 07:20

Jako bys psala o mým manželovi. Včetně těch dobrých stránek. Už je teda za ty roky trochu vycepovanej, že občas pomůže. (Doma toto neviděl) Ale musí se chtít jemu. On je totiž !!! ten kdo nás živí a když přijde z práce tak přeci !!! potřebuje vypnout. Což chápu ve všední dny, ale o svátcích byl dva týdny doma a totéž. Že já jedu non-stop šestý rok, to je samozřejmost. Staršímu dítěti dá taky raději do ruky tablet, aby měl od ní klid.

Boruvka1991
Povídálka 38 příspěvků 12.01.19 07:35
@7.straka píše:
Jako bys psala o mým manželovi. Včetně těch dobrých stránek. Už je teda za ty roky trochu vycepovanej, že občas pomůže. (Doma toto neviděl) Ale musí se chtít jemu. On je totiž !!! ten kdo nás živí a když přijde z práce tak přeci !!! potřebuje vypnout. Což chápu ve všední dny, ale o svátcích byl dva týdny doma a totéž. Že já jedu non-stop šestý rok, to je samozřejmost. Staršímu dítěti dá taky raději do ruky tablet, aby měl od ní klid.

Haha tak to je presne, jeho argumenty jsou take, ze prece pracuje a moje prace je doma. Jenze ja jedu od 6 raní kdy vstavam k male do 7 do večera a to je trochu jina liga.. Tak my ani nemame televizi a ja bych asi byla proti dávání tabletu. Mala ma na to teda zatim hodne casu.
Ja nevim, asi je to vsude stejny. Na jednu stranu me to pekne vytaci, na druhou si rikam bud rada, ze je to jenom v tomhle. Ze te nepodvadi, nebije, nechlasta atd.

Uživatel je onlineastoret
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 12.01.19 07:41
@7.straka píše:
Jako bys psala o mým manželovi. Včetně těch dobrých stránek. Už je teda za ty roky trochu vycepovanej, že občas pomůže. (Doma toto neviděl) Ale musí se chtít jemu. On je totiž !!! ten kdo nás živí a když přijde z práce tak přeci !!! potřebuje vypnout. Což chápu ve všední dny, ale o svátcích byl dva týdny doma a totéž. Že já jedu non-stop šestý rok, to je samozřejmost. Staršímu dítěti dá taky raději do ruky tablet, aby měl od ní klid.

Prominte, ale stezujete si na co? Utvrzujete se tu, ze je to normalni? Neni.. Jaky si to udelate.. Ze nektere musite byt furie, aby vam chlap doma pomohl nebo pohlidal vase spol. Deti? To snad ne.. Detem se venuje, ze jim da tablet a dela z nich stejne zavislaky? Sam je nedospely, az nastoupite do prace budete tu psat jak mate doma druhou smenu a chlap sedi, decka okoukaji vzor, mama dela vse, vazit si vas nebudou.. A ctu to tu casto.. A ty pc hry u chlapa, proc ne, ale neumet se od toho odtrhnout, doma nic nedelat, jste jak jejich matky, co peskuji pubose at uz vypne pc a uklidi si pokoj a oni se fakt jak pubosi chovaji, ja bych to nesnesla, muj muz ma taky chyby, ale alespon je dospely a doma delame fifty fifty, zvlast u decka, je nase, ne moje..
Btw jedete 6.rok nonstop a s takovou pojedete asi zbytek zivita, ale vase volba..

Uživatel je onlineastoret
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 12.01.19 07:43
@Boruvka1991 píše:
Haha tak to je presne, jeho argumenty jsou take, ze prece pracuje a moje prace je doma. Jenze ja jedu od 6 raní kdy vstavam k male do 7 do večera a to je trochu jina liga.. Tak my ani nemame televizi a ja bych asi byla proti dávání tabletu. Mala ma na to teda zatim hodne casu.
Ja nevim, asi je to vsude stejny. Na jednu stranu me to pekne vytaci, na druhou si rikam bud rada, ze je to jenom v tomhle. Ze te nepodvadi, nebije, nechlasta atd.

Ne neni, chce to jen opustit tu bublinu, ve ktery zijete, mne to fakt zarazi, co nekterem prijde normalni..

Tunrida
Hvězda diskuse 48359 příspěvků 12.01.19 07:59

Tak můj muž kouří, i pivo si dá, večer si taky hraje nějakou jeho hru, ale v životě by mě nenechal samotnou tahat nábytek a malovat pokoj a ještě od toho lítat k děcku. To už je asi mimo moje chápání, aby ženská doma lítala s válečkem a chlap seděl na gauči a čuměl do mobilu 8o

Uživatel je onlineGorlami
Závislačka 3274 příspěvků 3 inzeráty 12.01.19 08:10
@Boruvka1991 píše:
Ahoj holky, pojdte me nekdo potesit a říct mi, ze nejsem jediná. Ja si uz musim postezovat, protože jinak se zblaznim :) :) muj přítel je tak líný a neporadny!! Mame spolu 15 měsíční holcicku, obcas je to teda terno donuti ho aby se male venoval, jeho nejoblíbenější činnosti je totiz prijit z prace zasednout k telefonu a pařit hry. Nejhorší na tom je, ze to jsou blbe online hry takze i kdyz mi zrovna neco " padá z ruky" a ptam se ho zda mi muze pomoci odpoved je ted nemuzu, nebo ani nevnima a rve jen coo??? Dneska uz to doslo tak daleko ze jsem male vymalovala pokojik, odtahla nábytek, vse sama. Chlapec sedela na gauči, pry ho bolí hlava, ale ze cuci do telefonu to je samozrejme v poradku! Do toho jsem musela prestat kdyz se mi mala vzbudila, venovat se ji, protože jecela a chlap ji ani nevytahne z postýlky, protože hraje.. Tak mu říkám starej se o malou, kdyz ji maluju ten pokoj. Jdu malovat a slysim rev. Mala se samozrejme po nem plazi a on ji nechava rvat a nezajem. Takze jsem se ji nakonec musela venovat ja. No pak jsem se nas.ala a sla mu rict at jde okamzite aspon domalovat ten pokoj, když neni schopnej se postarat o malou. Tak teda dohral a sel, samozrejme uz slo o uplny zbytek, takze jsem to odmakala všechno ja, samozrejme pak večeře, vykoupat malou, zuby a ulozit ji. Jsem uplne hotova a on si zas drepi na gauci a hraje hry a jeste na me tak divne cuci, ze jsem nastvana. Boze to jsou vsichni chlapi takový?? On je jinak zlatej, je hodnej, nepije, nekouří. Koupil by nam co by nam na ocich videl. Je akční do vyletu, ale je to proste liny, neporadny cunik :D :D omlouvam se za sloh, musela jsem se vypovidat. Mate to taky tak??

Ne , nejsou všichni takoví. Chci věřit, ze většina chlapu by nenechala svoji ženu malovat pokoj a při tom seděla na gauci a ani neutisila svoje decko 8o 8o :roll: . Můj teda určitě ne. Ale na emiminu je spousta ženských s takovými trotly, samozřejmě jinak úplně zlatými chlapmi :lol: :lol: ; se tu můžete vzájemně utesovat, jak je to vlastně úplně v poho.
Btw. Neni :zed:

divine woman
Echt Kelišová 9765 příspěvků 12.01.19 08:21

@Tunrida Viď, kam na ty lemply chodí. A ještě si tu odsouhlaste, že je to normální. :mavam: Ne, není.

růžový achát
Kelišová 5770 příspěvků 12.01.19 08:23

Ať si kouka najít ještě jednu praci, pokud ma ve svem věku čas na hraní. Ja si doma dělam taky všechno sama, ale ten muj je alespoň v praci a nosí domu randál prachů.

Příspěvek upraven 12.01.19 v 08:57

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 12.01.19 08:31

Pro mě je teda zlatej chlap, pojem něco úplně jiného. Můj sice kouří, občas si dá pivo, ale věnuje se dítěti (za chvíli dětem) snad intenzivněji a radši než já, doma pomůže nenechá mě padnout na hubu, kdybych měla sama malovat a on si hrát hry tak ho hamba ufackuje, jasně občas si něco taky zahraje, ale až když máme hotovo, a ne že si sedne doprostřed chlivku a nechá mě abych běhala kolem 8) tomu tvému bych odpojila internet a donutila ho minimálně se věnovat dceři :cert:

scentini
Závislačka 3541 příspěvků 12.01.19 08:31

Ne tohle nemame, proc malujes a on sedi a hraje? By me mohlo. Mam chlapa, co mi pomuze ani to nemusim rikat. Ale taky ma svoje zatmeni. Jako vcera, dala jsem mu nachvilku holky a sla si cist. Volala tchyne a ptala se, co a jak. Tak zacal byt vtipnej, jak se o vse stara a ja sedim a ctu si, jo prca. Za 10 minut prisli, ze maji hlad. Tak jsem rekla, ze ja si ctu a nic nedelam. Takze udelal veceri, vykoupal starsi, nakrmil mimino, vykoupal mimino, uklidil a sel je uspat. Ja si v klidu pustila ulici. Zlaty hreb vecera byl, kdyz oblikal overal miminu a oblikal ho opacne, ruce do nozicek a nozicky do rukavu, no i zapnout se to snazil :mrgreen: . Vsadim se, ze dnes pindat nebude a jeste pomaze vedle do restaurace pro obedy. :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Naše holky milionářky: Kolik si vydělaly české tenistky na Australian Open?

České tenistky na právě probíhajícím Australian Open řádí! Karolína Plíšková... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >