Mutsy nebo Buzz

493
19.4.06 22:42

Mutsy nebo Buzz

Konečně jsem ukecala taťku k nákupu nového kočárku, jenže se absolutně nemůžu rozhodnout který koupit… Mutsy mi připadá praktičtější, Buzz zase skladnější. V okolí bohužel nemám možnost si oba vyzkoušet a ohmatat, tak by mě zajímalo jak se cestuje s otočnou přední nápravou Mutsy a jak s Buzzem na nerovném terénu, jak je to u Buzze s polohováním sporťáku atd. Prosím kdo má zkušenosti poraďte.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7708
20.4.06 06:41

Ahoj Kačátko,
záleží na tom, kde budeš nejvíc jezdit. Buzz není do velkýho terénu,ale myslím že ho zvládne, když to zvládne Zapp. I mutsy je super, takže rozhododvání je fakt těžký. Na veletrhu jsme zkoumali oba a oba se mi moc líbili. Do města bych vzala raději Buzze, prootže Mutsy mi přijde mohutnější. Polohování Buzze je naklápění celé sedačky, po stranách se zmáčknou čudlíky :D Pokud ale jezdíte třeba na celodenní výlety a mimi tam bude hodně spát,tak bych vzala Mutsy prootže se dá líp položit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
20.4.06 07:31

Ahoj,

já měsíc a půl jezdím s Buzzem, nutno podotknout, že ve městě, ale i terén u tchýně na vesnici zvládne hravě. Při koupi kočárku jsem se také rozhodovala mezi Mutsy a Buzzem a díky skladnosti vyhrál Buzz.
Jezdí se sním super lehce.
pa

Ivule + Tobi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
20.4.06 07:31

Ahoj,

Sice nemame ani jeden ze zminovanych kocarku, ale kamaratka ma Mutsinu a je nadmiru spokojena.......ano, vypada mohutne, ale projede snad vsim......nevyhoda je maly kosik......

Zase u Buzzu je problem s otocnym koleckem,, zadrhava se…podivej se po inzeratech........hodne lidi se Buzzu zbavuje, proc asi? Kdyz jsou kocarky na trhu rok?

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 07:34

Katko: Přední kolo se zadrhává jen tehdy, když ho nečistíš, což je v návodu zdůrazněno. A proč se ho hodně lidí zbavuje? Prootže chtějí nové bavy z letošní kolekce :! :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
20.4.06 07:48

Ashley,
promin, ale zbavovat se kocarku jenom kvuli jine barve???? To mi za prvni prijde hodne ujete, a za druhy podezrele

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 07:50

Katko, je to tak. Ne že bych to já dělala,ale znám hodně takových maminek. Stačí se kounout na mimibazar. Je tam třeba i maminka, která má už třetí Zappky a to jen kvůli tomu že chtěla pokaždé jinou barvu a není jediná. pro plno maminek je totiž kočárek módní záležitost. viz. diskuze na Rodině. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
20.4.06 08:49

Ještě mě zajímá velikost korbičky, Mutsy máme z roku 2002 a myslím, že velikost bude stejná, ale u Buzze je myslím omezená hmotnost do 9kg a přijde mi hodně malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
20.4.06 08:52

Taky jsem se rozhodovala mezi temato dvema kocarkama,nakonec to vyhral BUZZ,protoze bydlime v centru mesta a je lepe skladny.Zalezi kde budes nejcasteji jezdit.

Jinak,znam maminky co maji Buzze i Mutsy a ani jedna si nestezujou a ze je ho plny bazar,na tom nezalezi,spousta maminek prodava skoro novy kocar,protoze chce lehci,novejsi,jinou barvu atd…ja ziju ve FR a tu je treba plno Mutsy po bazarech,tak nevim a Quinny tu ma spoustu lidi a jsou spokojeny,jde o to,co se komu libi,smejda najdes vsude,i mezi drahyma kocarama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
20.4.06 08:53

ahoj ja osobni zkusentosti nemam,ale chtela jsem take mutsy ale po shlednuti na BVV jsem se ho vzdala-protoze oproti obrazku na netu byl hrozne mohutny.jinak buzz se mi zprvu nelibil, ale vzhledem k tomu ze jsem prvni kocar mela tak neskladny tak bych sla ted do buzzu.myslim ze na hodne caste cestovani autem je buzz idealni.mutsy se sklada take dobre(ale podle me je vetsi).pokus mam ja info tak na buzz se daji vsehcny tri kombunace kocaru a na mutsy jen autosedacka nebo sportak,ne?tkaze i do budoucna treba u mne bych brala buzz. :lol: pak nam napis jak ses rozhodla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 08:54

U buzze jsou dvě korbičky Dreami
http://img.mimibazar.cz/…ka228210.jpg /> a Carcot
http://img.mimibazar.cz/…ka228919.jpg

Dreami mi přijde prostornější a vyšší, v nejširším místě má myslím 34cm a dlouhá je asi 74cm (je to víc než uvádí katalogy)
Mutsy vypadá velká,ale je to tak nastejno, myslím že je do 10kg
http://img.mimibazar.cz/…ka228914.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
20.4.06 08:56

Já mám Buzze, je super. Lehounký, sama s ním nastupuju i do autobusu. Akorát mně mrzí, že už po 14 dnech provozu už nefunguje aretování předního kolečka. Prostě smůla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 08:56

Můžu ještě přihodit fotečky pokud chcete něco konkrétního :wink: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 08:58

Mysulo , to se mi stalo u zappa, sice jezdím pořád s odblokovaným,ale štvalo mě to. Pokud to funguje stejně…zkus to přední kolo sundat. Já tam mám takovej červenej cuplík co zůstal zastrčenej,snažila jsme se to vyčistit, párkrát jsme to odblokovala a zablokovala vlastně naprázdno, nějak hnula s tím cuplíkem nebo co a funguje to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
20.4.06 09:00

Moc díky za radu. Vyzkouším to. Reklamovat se mi nechce. Byli bychom měsíc bez kočáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama