Mutsy - sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 21.09.09 23:25
Mutsy - sporťák

AHOJ HOLKY CO MÁTE KOČÁREK MUTSY,
ráda bych se zeptala (už to řeším delší dobu) jak jste spokojené se sportovní sedačkou?

Příjde mi dost útlá a taková „děravá“, ale co mě mrzí nejvíc - uprostřed má takovou prohlubeň, která mi příjde pro miminko hodně nepříjemná …
Jaký máte fusak? Hodí se i fusak aesthetic?

Díky moc za zkušenosti …

Reakce:
Laya
Kelišová 6492 příspěvků 22.09.09 07:56

Ahoj Baboo, jukni sem, tady je diskuse o Mutsy a holky to tam rozebíraly, koukni tak na posledních 5 stránek. :wink:
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 22.09.09 09:44

Díky Layo juknu :wink:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 22.09.09 10:56

Ahojky :)
Mám fusak od Emitexu a sedí perfektně (stejně jako pláštěnka, nánožník nebo vložka do sporťáku). Ta prohlubeň nevadí - ve fusaku určitě cítit nebude a v létě byla naše malá taky spokojená - máme tam právě tu vložku od Emitexu, kterou jsem ještě podkládala hadrovou plínkou :) JO, a dá se upravovat hloubka sedu (neboli ta prohlubeň), tak to zkus.
Nevím, co myslíš tím, že je sporťák „děravý“ :) Připadá ti neútulný?
Naše baby je v něm moc spokojené. Spokojenější než v hluboké korbě.

http://www.emitex.cz/…a-bavlna.php
http://www.emitex.cz/…xklusive.php

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 22.09.09 11:13

Jééé super Lulji, to jsem potřebovala slyšet, že miminko je spokojené.
Koupím určitě tu vložku, prostě mi to nedá, mám z toho divný pocit a s tím pytlem (že pomůže) máš taky pravdu.
to děravý jak říkáš ty neútulný, to myslím jakoby vedle lehátka po stranách jsou kousky látky někde přichycené, ale dá se tím provléct ruka apod. proto mi příjde, že to lehce profoukne … nyní dám Sebajse do fusaku, ale na jaře …

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 22.09.09 12:31

Baboo, jak si tak vzpomínám, tak jsem asi měla podobné pocity jako ty s tou neútulností, ale fusakem a následně tou vložkou se to změnilo :) Určitě bych tam mimino nepoložila jen tak bez ničeho, to by pak asi neútulné bylo. Moje malá se narodila v červnu, do sporťáku šla někdy koncem října. Rovnou do fusaku a naležato ;) Na jaře jsem koupila tu vložku a super paráda!!! :) Uvidíš, jaké to je super poježděníčko!
Jo, a padající konec fusaku zachránil koš, který jsme k MUTSY přikoupili. Fakt výborná investice :) ;)

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 22.09.09 12:58

koš mám… uff tak alespoň něco :wink: díky moc já právě všude četla jak jsou všichni strašně s Mutsíkem spokojení a nadšení a tak jsem si říkala… proč sakriš já ne :oops: :roll:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 22.09.09 13:36

Moje počátky s MUTSY byly též velmi rozpačité a asi jsem mívala stejné pocity jako ty, ale pak jsem se do něj zamilovala.
Asi je to jako s uměním - kýč se zalíbí napoprvé a po chvíli tě omrzí, umělecké dílo se ti začne líbit až po prověření časem a bude tě uchvacovat čím dál víc. Čím víc s ním budeš a budeš do něj pronikat, tím víc se ti bude líbit ;) To se mi vybavilo něco z hodin estetiky :lol: :lol: :lol: :lol: Asi už mi fakt hrabe :oops:
Bude to dobré, vydrž a uvidíš. Teď si vzpomínám, jak pro mě byl nezvyklý přechod z korby na sporťák - jak jsem si nemohla zvyknout na změnu těžiště a zdálo se mi, že je kočárek hůř ovladatelný. Pak jsem zjistila, že je tomu právě úúúplně naopak. Chce to grif ;)

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 22.09.09 13:38

Díky moc za podporu :lol: … vydržím a budu doufat, že budu pak taky tak nadšená :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >