Muž neví co chce

Anonymní
9.3.21 13:02

Muž neví co chce

Ahoj, prosím předem ty, kterénodsuzují nevěru, můžete tento dotaz přejít. Před půl rokem nastoupil nový ženatý kolega (čerstvě ženatý) a začali jsme si spolu… Po půl roce se od manželky odstěhoval/plánoval to ještě před tím, než mě poznal…byla jsem spíše spouštěč a když jsem mu i řekla, že jsem zamilovaná, tak to udělal. Našel si pronájem, vzal úvěr, a jezdil za mnou každý den. 14 dní to byla pohádka, věděla jsem, že emočně je to pro něj velmi náročné a snažila se ho co nejvíce zaměstnávat, aby neměl deprese. Plánoval jak v létě někam vyrazíme apod. Zároveň jsme všemu chtěli nechat volný průběh. Z ničeho nic se předemnou uzavřel, nezvedal telefony, neodepisoval a nakonec jeden večer nepřijel, neozval se a po 3 dnech mi řekl, když jsem se s ním sešla, že chce být sám… řekla jsem mj ať mi pomůže odejít a když jsem se ho zeptala, jestli ke mně něco cítí, tak řekl, že ne…že neví jestli ho přejde ten jeho stav za několik dní, půl roku. Teď chce být sám a nic neřešit. Jen dodám, že odchod od manželky(nemají děti) byl provázen scénami, odstřihla ho od jeho rodiny. Ale že se odstřihne i ode mne?
Nevím co teď dělat…za prvé, je to těžké, protože nemám jasnou odpověď co se ze dne na den stalo a za druhé, když ke mně jic necítí, tak proč mu na tom tak záleželo, aby věděl o citech, které k němu mám a proto ho to nakoplo k odchodu…jsem teď nešťastná..vždy jsem chtěla ať komunikujeme na rovinu.
Omlouvám se za anonymitu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
9.3.21 13:08

Jsi jen převozník. Využita a zahozena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
9.3.21 13:11

Dle meho jednal s odchodem od manzelky v afektu a teď lituje. Tebe nemiloval, jen si chtel uzit, to si ale uvědomil už pozdě. Klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7651
9.3.21 13:13

Nevim, nad cim se tak podivujes. Jen udelal tobe totez, co sve manzelce. Evidentne neumi komunikovat otevrene a jakekoliv problemy/nejistoty ve vztazich (a mozna i v zivote obecne) resi palenim mostu.
Byla jsi toho primym svedkem, tak proc jsi tak prekvapena, ze totez udelal prave ted i tobe? Lide a jejich vzorce chovani se obvykle nemeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
9.3.21 13:14

Dobře ti tak. :poblion: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15033
9.3.21 13:14

Nikdy tě nemiloval. Byla jsi jen chvilkové rozptýlení. Nech ho být najdi takového co to má v hlavě srovnané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 13:17

Zažila jsem něco podobného, ale opačně. Měla jsem 4 lety vztah. Začalo to být mezi námi nějaké divné, napjaté a v té době si našel někoho jiného a podváděl mě (v té době jsem to nevěděla) Rozešel se semnou a mě to úplně zničilo. Po necelém roce jsem zjistila, že to bylo kvůli jiné ženě. Nedávno měl bývalý období kdy chtěl být sám a teď se chce pomalu vracet zpátky ke mě.
Nevím jaké jste to měli vy, ale u mojeho bývalého je to tak, že byl hloupě oblbnutý do jiné. Myslel si jak dělá dobře když mě a dítě opustí a bude šťastný s ní. Bylo to z jeho strany unáhlené řešení a teď sám uznává, že byl jen zblblý, myslel si jaká to je láska, ale nebyla. Bohužel udělal chybu kterou už nespraví ani naše dítě. Chtěla bych být kompletní rodina a mít pro syna to nejlepší, ale kvůli dítěti se k němu vracet nechci. Zatím bych mu nevěřila a špekulovala furt o tom jestli je s ni ještě stále v kontaktu a tak.
Možná to má přítel podobně. Třeba si přišel na to, že udelal chybu (nemyšleno špatně proti tobě) a neví teď co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
7267
9.3.21 13:54

Ahoj zakladatelko,
omlouvat se nemusíš, co nám život přinese do cesty si někdy ovlivníme více, někdy méně…
Víš, pro mě je to jen potvrzení toho, že aby člověk mohl dobře fungovat ve vztahu, musí umět nejprve žít sám se sebou. Ten člověk si musí urovnat, co od života chce, co chce v práci, ve vztahu, kde umí dělat kompromisy, kde ne…
Ber to prostě tak, že v tuto chvíli to skončilo. A holt život půjde dál. Nemusíš se cítit nějak zle, snažila ses dát do vztahu maximum, ale nevyšlo to. To se stává. Nakonec - kdo to nezažil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
9.3.21 13:57

Bohužel nevím co jsi čekala, když sis začala s někým kdo nemá uzavřeny minulý vztah :nevim: Jako nesoudim tě, prožila jsem něco podobnyho oba jsme byli nešťastní ve vztahu a vzájemně si tak vypomohli udělat ten rozhodující krok. Ale prostě jsme věděli, že to na vztah do budoucna nebude. Prostě jen prevoznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 14:11

@Premek_Orac
Děkuji moc. Ano také mám za sebou rozchody. Ale problém je, že spolu pracujeme. Naštěstí ne pod jednou střechou. A až to přebolí, ráda zůstanou kamarádkou se kterou když se potká, bude normálně komunikovat. Ale vadí mi ta neupřímnost, neschopnost říct co se děje - nemiluji tě nebo vracím se k manželce - výraz chci být sám - necítím v tom jádro problému a je slyšet, když s ním mluvím, že není uvolněný. Přitom jsem mu neudělala nic, proč by měl tak zanevřít a z toho chování cítím lež a nemohu na tom stavět přátelství.

• Citovat
  • Nahlásit
7267
9.3.21 14:15

Hele on to sám třeba neví… Fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 14:15

@JancaS84
Děkuji za názor. Ale právě to je ono. Mělo to být otevřené o užívání si a něco bude…ale za 14 nebo 17 dní z hodiny na hodinu bez varování zlom..bez vyjádření se…to teď ve mě je.

• Citovat
  • Nahlásit
1338
9.3.21 14:17

No, prostě se přecijen s rozvodem nesmířil, at´byl jakýkoli, řekl to jasně, ted´chce být sám. Nic s tím nenaděláš, no. Chápu, že to zamrzí, zabolí, ale bohužel. Konec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
9.3.21 14:22
@Anonymní píše:
@JancaS84
Děkuji za názor. Ale právě to je ono. Mělo to být otevřené o užívání si a něco bude…ale za 14 nebo 17 dní z hodiny na hodinu bez varování zlom..bez vyjádření se…to teď ve mě je.

Jj stejně to bylo i u mě. Měli jsme zaplacenej prodlouzenej vikend. Ve čtvrtek jeste ujisteni, ze se tesi bla bla. V pátek jsme šli do klubu s pár jeho kámoši a když sem už chtěla jit ráno dom, tak mě řekl že ještě potřebuje čas a nikam nejede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
9.3.21 14:44

Zakladatelko, teď moje storka, zkusím stručně, ale jasně. Já mladá, leč rozvedená s dítětem, poznala svého ženatého nadřízeného s dvěmi dětmi. Ačkoliv jsem měla tehdy vše na salámu netušila jsem, že se potýkam s manipulatorem, ale to jsme zase někde jinde. Zamilovali jsme se šílené moc, já se cítila tou pravou, o práci jsem ale přišla, on dále setrvaval, brala jsem to ale tak, že jsem dala přednost lásce před kariérou. Začali jsme spolu žít, plánovat, dva roky byly super i s dětmi, já chtěla společně dítě a dům, rozvod ale v nedohlednu. Nemohla jsem najít práci, pak Covid, karanténa, žádné zážitky, pocit osamělosti. V jeho práci a mě tehdejší se vyskytla na beton stejná naslouchacka, jako já tehdy a začal s ní zažívat to samé, co tehdy se mnou v té stejné práci. O práci přišel nakonec taky, další problém, nicméně, chtěl se realizovat. No ale s onou slečnou dal udržoval kontakt a když se já doma na HO starala o všechny děti, o sebe, domácnost, tak vesele jezdil za ni a vracel se ahoj lásko jsem doma, no, leč to nechtěl, přišla jsem na to. Následoval rozchod, pak to zkusíme, pak ne, pak jo, no nakonec chtěl obě, já řekla ne a Jakmile mi dal klíče, udělala jsem konec i v komunikaci, protože jsem se tak rozhodla a vim proč. Hledala jsem vždy někoho, kdo mě bude bezpodmínečně milovat, přitom jsem sebe tolik rada neměla. Psal, že udělal chybu, že mě miluje a možná to i byla pravda, nakonec ale, my se po třech letech rozešli a on je stále ženatý. Ujasni si, co chceš, důsledky, důvody a podle toho jednej. Mě to taky bolí, chybí mi některé věci, ale nás rozchod byl nakonec to nejlepší, co se mohlo stát, jen na to jdu malymi kroky a nikam se nezenu. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat