Může to být těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 14:44
Muz to být těhotenství

Zdravím mám dotaz už 3mesice jsem nedostala menstruaci před svátky jsem byla u gynekologa zda jsem těhotná to se nepotvrdilo těhotná jsem nebyla antikoncepci jsem brala, ale zhruba v polovině prosince jsem jí vysadila chceme s manželem druhé dítě, doteď menstruaci nemám testy jsou negativní ale dnes mám bolesti v podbřišku jako bych to měla dostat. Občas mám pocit jako kdybych tam pocítila nějaký slabounky pohyb asi tak bych to popsala. Chci se zeptat co může být příčinou že nemám menstruaci každopádně v pondělí Zajdu k lékaři

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 18.01.19 14:45

Brala si antikoncepci, spíš máš rozházené hormony a proti nemáš MS. Těhotenství bych asi vyloučila, když máš testy negativní.

Popokatepetla
Závislačka 3239 příspěvků 18.01.19 14:46

Příčinou, že není menstruace nejspíš bude vysazení antikoncepce. Málokteré tělo po vysazení začne hned fungovat jako hodinky. Ty pohyby můžou být „zaražený prdy“ :)

MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 14:48

@Aduš8 poslední dobou jsem tak trošku toho měla moc starost o tchyni babička mi umřela takže já od léta to brala spíš tak jak jsem si vzpomněla že si mám vzít takže se stalo třeba i to že týden jsem zapomněla potom jsem si vzala cca4× zase zapomněla :zed: takže asi tak :zed:

MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 14:48

@Popokatepetla peřím furt a normál někdy až nezvykle moc na mě :think:

migmina
Kecalka 172 příspěvků 18.01.19 14:50

Rozhozene dikyy vysazeni prasku.citis nejaky pohyb :D tyjo napadaji me prdy :D

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 18.01.19 14:55
@MonikaVr píše:
@Popokatepetla peřím furt a normál někdy až nezvykle moc na mě :think:

No vidíš, když víc… Tak se ti i víc hýbou střeva. Vypadá to, že přemýšlíš nad tím, jestli nemohl doktor těhotenství prehlidnout, že bys byla těhotná celou dobu a tím pádem už byl i čas na pohyby. Ale to nebude ono. Asi to máš vážně rozhozeny z nepravidelnýho brání a velkým stresem.

MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 14:58

@migmina úplně ne jako že pohyby ale tak nějak podobně jak když má někdo sracku a total mu Bubla ve střevech atd. tak nějak něco na ten způsob a občas jak kdyby tam něco puklo a ten mírný tlak já cítím přesně uprostřed podbřiška. :think: :roll:

MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 14:59

@Kamkam určitě neuvažují nad tím že bych byla těhotná a proto ty pohyby to ne až tak blbá nejsem a jedno dítě už mám za sebou takže přece jen něco vím

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 18.01.19 15:06

@MonikaVr :mrgreen: jeee, to jsem nemyslela, že bys byla blbá…ale při představě, že 3 měsíce nekrvacim, prášky beru všelijak, by me taková myšlenka asi občas napadla.. Trochu to tak vyznělo a hlavně bys nevěřila, kolikrát se tu takový dotaz objevuje. A to jde o situace, kdy holky mají už x-tou menstruaci, ale „zamotala se jim hlava a před x měsícema si vzala prášek o 5 hodin později“… To jsem trochu přehnala, ale někdy k tomu ty dotazy nemají daleko. :D

MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 15:16

@Kamkam jasný no ale ty bolesti jsou celkem jiné než při menstruaci mám problém si i dosednout na židli jak mě tam jak kdyby bodne :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 12225 příspěvků 18.01.19 16:19

Klidopido to muze byt ovulace. Ovulacni testy jsi zkousela? Jinak mne po vysazeni Ha dorazila menstruace az nějak po 60 dnech, tož tak

MonikaVr
Nováček 7 příspěvků 18.01.19 18:42

@Tichošlápek zkoušela jsem pouze těhotenské testy ovulační ne

Katy1910
Stálice 90 příspěvků 18.01.19 21:04
Pozivni ovu test

Pozivni ovu test
Preji hezky patecni vecer mohu Vas poprosit o radu…Jedno ditko uz mam prislo necekane a dnes 8 leta jednickarka s vyznamenanim…to uz je doba proto se ptam…co znamena pozitivni ovulacni test a uzavreny cipek…
Jsem jiz po uvulaci 3-4 dny

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 18.01.19 21:06

@MonikaVr no je možný… když do teď nemáš menstruaci, že máš vysokou sliznici, hodně prokrvenou delohu a to je to dole pak hodně citlivý… Bolavy… :think: (Třeba jsem jednou blbě kejchla asi ve třetím měsíci a děloha mě zabolela, až jsem fakt zakňourala. Řekla jsem, že mě zabolela, kamarádka se ptala, jestli to mám zrovna. Říkala jsem, že ne, a ona prej: tak to brzo dostaneš. Takový dvě zkušenosti v jednom, ode mě i od kamarádky. Btw. Nevěděla, že jsem těhotná :D jen aby si někdo nemyslel, že byla nějaká škodolibá.)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >