Opožděná menstruace kvůli problémům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 19:21
Opožděná menstruace kvůli problémům?

Ahoj holky,

jdu si jen pro ujištění nebo radu některé z vás, které se stalo něco podobného. Mám naprosto pravidelnou menstruaci (28 dní), ale nyní už mám skoro týden zpoždění, což je u mě podezřelé - stalo se mi to jen jednou, když jsem měla velký stres ze státnic, teď žádný větší stres nemám. Od poslední menstruace jsem měla menší problémy - asi nějaké podráždění po sexu? Tři dny pálení, trochu výtok, nikam jsem s tím nešla, nepřišlo mi to jako nic hrozného. Může to nějak souviset? Dneska jsem si dělala test a negativní, ale stejně se „bojím“. Máme naplánovanou svatbu a svatební cestu a kdyby teď přišlo miminko, museli bychom vše rušit. Vím, že je miminko dar a moc si ho přeju, ale kdyby pár měsíců počkalo, nezlobila bych se :-) Myslíte, že můžu věřit testu už teď a uklidnit se? :-)

Děkuji za odpovědi :)

Přečtěte si článek: Opožděná menstruace

Reakce:
Astyna88
Kecalka 398 příspěvků 17.01.19 19:26

ahoj, já to sem tam mám taky. Prý to může být z anovulačního cyklu, prostě se vajíčko z nějakého důvodu neuvolnilo a tělu chybí dodatečný hormon, aby se spustilo krvácení. Mívám to tak v létě - vždy mám 2 týdny zpoždění a jak byla ta letošní extrémní vedra, tak jsem od června do záři nemenstruovala vů­bec.

Pokud máš test negativní a uběhlo už více než 10 dní od nechráněného sexu, tak bych věřila, že nebudeš těhotná.

Lenka_Hal
Kelišová 6930 příspěvků 17.01.19 19:34

Stalo se mi to jednou po velmi silne viroze, ale jen o par dni, nikdy cely tyden.

Alkub
Povídálka 38 příspěvků 17.01.19 19:45

Ano menstruace se opravdu může zpozdit, pod vlivem různých faktorů

• stres
  • prochladnuti
  • nějaké léky na které nejsi zvykla a dřív jsi je nebrala
  • také samozřejmě těhotenství
  • viroza

Je toho moc, vyckej a popripade se objednej k lékaři.

Passenger
Stálice 76 příspěvků 17.01.19 20:07

Mám čerstvou podobnou zkušenost - cyklus mám také pravidelný, vůbec nejsem zvyklá na to, že by se nějak výrazně opožďoval. Teď jsem opouštěla práci a měla zpoždění 24 dní, skoro jeden celý cyklus… Neříkám, bylo to trochu stresující, ale po několika dnech už jsem se cítila v pohodě a byla jsem dost překvapená, že to trvá tak dlouho. Testy jsem si dělala tři, po každém týdnu, a chápu ty myšlenky, jestli jim věřit. Shodou okolností jsem byla tou dobou u gynekoložky, která mi potvrdila, že se jen vajíčko neuvolnilo a že se dřív či později uvolní. Injekci spouštěčku jsem odmítla. A v pondělí menstruace přišla. Opravdu to souvisí s psychikou, tak ještě vydrž, ono se to ukáže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >