Snaha o miminko a testování

17.1.19 14:31

Snaha o miminko a test

Ahoj:) snažíme se s přítelem o miminko, k pohlavnímu styku došlo běheme nejplodnějších dnů. Dělala jsem si test(mamatest) 3 den na to a nic, další den jsem to zase zkusila a měli jsme docela slušného ducha. Ale když jsem si dělala další testy tak nic????. Nevim jestli nebylo moc brzo na to si testy dělat? Nějaký příznaky mám náladovost, bolení podbřiška a chutě. Je to týden od pohlavního styku a vyšel jen jeden test, máme se bát že z toho nic nebude? Nebo si prostě jen počkat? :( :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.19 14:34

8o 8o Jakože 3 den po styku čekáš pozitivní test??????Test je pozitivní tak 12 den po,pokud došlo k zahnizdeni …v návodu u testu je psáno pouzit v den vynechane MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 14:35

Test 3 dny po styku? Poradím to, co zde radí většina. Test si udělej až při vynechání menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9061
17.1.19 14:38

Jestli jsi 4 den po sexu měla ducha na testu, tak jsi otěhotněla dřív. po 4 dnech opravdu nic vidět být nemůže. Na testu ducha možná najdeš 10den, ale ideálně testuj až při vynechané MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 14:39

Dobrej chtěla jsem se zeptat snažíme se z partnerem o miminko měli sme pohlavní styk v nejplodnějších dnech je to asi tak 3-4 tydny a zatáhl se mi pupík dovnitř a dokola čára dělala jsem jsi těhotencký test ale neni tam ani trochu duch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
17.1.19 14:42

Tak brzo ti to test neukáže, hlavně si kup jiný test, Mamatest dělá falešné duchy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5828
17.1.19 14:43

@Silviik pokud to ma znamenat 3. den po styku nic a 4. den duch…tak bud jsi otehotnela driv a nebo to byl vadnej test, protoze to neni mozny ;) test udelej az pokud ti neprijde MS…kdo specha, dela kolem 12. dne po ovulaci…pokud vis, kdy ji mas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5828
17.1.19 14:44
@Deninka87 píše:
Tak brzo ti to test neukáže, hlavně si kup jiný test, Mamatest dělá falešné duchy

Mne treba nedela - kdyz jsem nebyla tehotna, byl bily, kdyz jsem byla, byly // ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 14:45
@Kukacka123 píše:
@Silviik pokud to ma znamenat 3. den po styku nic a 4. den duch…tak bud jsi otehotnela driv a nebo to byl vadnej test, protoze to neni mozny ;) test udelej az pokud ti neprijde MS…kdo specha, dela kolem 12. dne po ovulaci…pokud vis, kdy ji mas ;)

Dobře dekuhu za radu. :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5828
17.1.19 14:45

@Sharlotta123 a MS jsi nedostala nebo jak? To nepises…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 14:48
@Kukacka123 píše:
@Sharlotta123 a MS jsi nedostala nebo jak? To nepises…

Teprve mám dostat MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10752
17.1.19 14:52

@Silviik prosím řekni že jsi troll. Jako 3dny po styku dělat test je fakt úlet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 14:55

@lachtanice86 …ja uz se nedivim nicemu,denne tady ctu porad dokola ty same dotazy a obavam se,že to troll neni 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
17.1.19 15:01

@Silviik Pokud chceš miminko, bylo by fajn si něco o tom zjistit…třeba jak miminko vzniká, co se kdy tvoří atd. Ušetří ti to spoustu dohadů a peněz za testy.
Oplodnene vajíčko se uhnizduje v deloze cca 5-8 den po pohlavním styku a až po zahnizdeni se začíná produkovat hormon hcg, který zjistíš testem z krve nebo z moči. Proto není možné tak brzy mít pozitivní test. Velice slabého ducha ukazuje většinou od 10 dne, ale většinou později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
17.1.19 15:03
@Kukacka123 píše:
Mne treba nedela - kdyz jsem nebyla tehotna, byl bily, kdyz jsem byla, byly // ;)

Mně už to udělal právě 3× a pak jsem tady našla diskuzi a nebyla jsem jediná komu ukazoval test špatně :nevim: asi si měla zrovna ty správné kousky :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama