Slabě pozitivní test (duch)

Anonymní
18.1.19 05:47

Slabě pozitivní test (duch)

Zdravim, s manželem se už 3.roky snažíme o miminko. Mám hodně nepravidelnou menstruaci, naposledy se dostavila 5.12-10.12 (předtím nebyla 3mesice) od té doby zase nic, dělala jsem si těhotenské testy, první byli celkem viditelné ale slabě pozitivní, od té doby (asi tyden) testují každý den, někdy i 2× :D a přijde mi že spíš slábnou ty druhé čárky, dnes jsem dělala a není už skoro vůbec vidět. Je možné že i přes to jsem těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1078
18.1.19 05:53

Ja myslim ze jo ale hlavni bude dr. Jsi objednana? V pripade nepracidelne ms a pozitivniho testu bych urco tam uz byla kdyz vlastne nevim na kdy mam cekat “zpozdeni” ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.19 06:00
@Khalesi píše:
Ja myslim ze jo ale hlavni bude dr. Jsi objednana? V pripade nepracidelne ms a pozitivniho testu bych urco tam uz byla kdyz vlastne nevim na kdy mam cekat “zpozdeni” ;)

Jojo, dneska jdu na krev , jsem z toho hodně nervózní. Tu nepravidelnou menstruaci jsme „léčili“ injekcemi , byla jsem na ní jednou, po té jsem to 3× měla normálně pravidelně .Po tom zase skoro 3mesice bez MS ,a v prosinci se dostavila .

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.19 07:59

Pokud je to stejná značka testu a čárka se ztrácí, tak to není dobré. Po týdnu uz by měla byt testovací čárka naopak zřetelná. Osobně bych se priklanela k biochemku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.19 08:17
@Tichošlápek píše:
Pokud je to stejná značka testu a čárka se ztrácí, tak to není dobré. Po týdnu uz by měla byt testovací čárka naopak zřetelná. Osobně bych se priklanela k biochemku.

No, celou dobu jsem používala testy z Rossmannu, na těch byl vždy „duch“ , ale kamarádka mi poradila že si mám koupit test z lékárny LADY MAX ,ten jsem dělala dnes a čárka nebyla skoro vůbec vidět .

• Nahlásit
  • Citovat
548
18.1.19 08:18
@Anonymní píše:
Zdravim, s manželem se už 3.roky snažíme o miminko. Mám hodně nepravidelnou menstruaci, naposledy se dostavila 5.12-10.12 (předtím nebyla 3mesice) od té doby zase nic, dělala jsem si těhotenské testy, první byli celkem viditelné ale slabě pozitivní, od té doby (asi tyden) testují každý den, někdy i 2× :D a přijde mi že spíš slábnou ty druhé čárky, dnes jsem dělala a není už skoro vůbec vidět. Je možné že i přes to jsem těhotná?

Ahoj, tohle se mi bohužel stalo několikrát, jedná se nejspíše o tzv. biochemicke těhotenství. K oplodnění sice dojde, ale z nějakého důvodu se zarodek dále nevyvíjí. :nevim: Většinou dojde opožděna silnější ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 08:20
@Anonymní píše:
No, celou dobu jsem používala testy z Rossmannu, na těch byl vždy „duch“ , ale kamarádka mi poradila že si mám koupit test z lékárny LADY MAX ,ten jsem dělala dnes a čárka nebyla skoro vůbec vidět .

Tak to bych skutečně viděla na biochemko. Na maxu uz by určitě měla byt čárka výrazná, je to dobrý test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.19 08:22
@ii-ivuska píše:
Ahoj, tohle se mi bohužel stalo několikrát, jedná se nejspíše o tzv. biochemicke těhotenství. K oplodnění sice dojde, ale z nějakého důvodu se zarodek dále nevyvíjí. :nevim: Většinou dojde opožděna silnější ms.

Aha :/ snad to nebude náš případ, dnes jsem byla na odběru krve, tak uvidíme no .

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.19 08:32
@Tichošlápek píše:
Tak to bych skutečně viděla na biochemko. Na maxu uz by určitě měla byt čárka výrazná, je to dobrý test.

Snad tu ještě nějaká naděje je, že jsem těhotná. :/ Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
548
18.1.19 08:37
@Anonymní píše:
Aha :/ snad to nebude náš případ, dnes jsem byla na odběru krve, tak uvidíme no .

Jeden odběr ti nic neřekne. HCG tam nejspíše nějaké bude, je potřeba zopakovat za 2 dny ať víš zda hcg stoupá nano klesá. U prosperujícího těhotenství se hodnota ob den zdvojnásobí. Mc držím pěsti, aby to u vás bylo jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 14:29

Držím palce ale měla by jsi testovat na jednom druhu testů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
22.1.19 08:03

Ahoj! Tak jsi dopadla na té krvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.19 17:10
@Pety2 píše:
Ahoj! Tak jsi dopadla na té krvi?

Ahoj, bohužel negativní . O

• Nahlásit
  • Citovat
2844
23.1.19 06:22

To mě moc mrzí :-( Zvlášť když jsi psala, že se snažíte už tři roky. Ale když jsi teď měla pozitivní test, tak snad se všechno nastartovalo a moc ti přeji, aby to už vyšlo! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.19 06:40
@Pety2 píše:
To mě moc mrzí :-( Zvlášť když jsi psala, že se snažíte už tři roky. Ale když jsi teď měla pozitivní test, tak snad se všechno nastartovalo a moc ti přeji, aby to už vyšlo! :kytka:

Moc děkuju, věříme ze se to brzo povede . ❤

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama