Mužatka? - snad ne!

Radina
22.4.05 08:46

Mužatka? - snad ne!

Holky, mám takový problém. Vždycky po vysazení HA mi zesílí chloupky nad horním rtem a protože teď neberu žádné pilule, začínám chlupatět! Je to děsné. Manža nesnáší mužatky (čistě mezi námi, kdo jo?)a já si připadám bezradná. Kdysi před patnácti lety jsem chodila na vosk, ale stejně to nepomáhalo. Můžete mi, prosím, poradit co se s tím dá dělat? Nerada bych udělala stejnou chybu jako moje máma, která má kníra jenom proto, že se holila a trhala si chloupky pinzetou. Nemá některá z vás zkušenosti s tou orientální depilační hmotou? A co ostatní způsoby epi a depi? Samozřejmě, že každá kosmetička si vychválí nejvíc tu metodu, kterou dělá a já nevím co je dobré a co ne. Prosím, pomozte
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2304
22.4.05 09:22

Ahoj,
neroste jen ten chloupek, který nemá cibulku, tak asi zajít na lejzr. Poraď se někde v dobře vybaveném kosmetickém studiu.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
22.4.05 09:50

Ahoj Radino, jedna moje kolegyně měla taky takový problém (a to dost velký! :¨-)))) a vyřešily jí to asi 3-4 návštěvy (teď nevím přesně) v centru, které (prý) patří Romanu Šmuclerovi (Asklepion centrum). Vím, že jeden zákrok jí ale stál 1000,–Kč. Ale myslím si, že se to i tak vyplatilo, protože už pod nosem žádného „knírka“ nemá.
Pa Vichy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
22.4.05 10:05

Ahoj,
ja mam zase problemy s chlupkama v trislech, mam strasne citlivou kuzi a jakykoli zpusob holeni nebo vytrhavani mi to strasne podrazdi, vzdycky se mi to potom zaniti, dost to boli a vypada to jeste hur nez s chloupkama :oops: Pokud by tenhle problem pomohl vyresit laser, asi bych do toho sla, ale jak moc je to financne narocne????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
22.4.05 13:26

Finančně náročné je to hodně a musí se to několikrát opakovat. Jednou jsem se po tom pídila, protože je to u mě taky dost aktuální téma. Ale ta cena mě fakt odradila. Přesně už si to ale nepamatuju.
Ale na to podráždění pokožky mi teď někdo poradil obyčejný dětský pudr a mám pocit, že to fakt pomohlo. No a samozřejmě to chce ten první den chránit před sluníčkem - ale to je asi jasný. Tak ten pudr zkus, třeba to pomůže.

Ali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
22.4.05 13:46

Ahoj, u kožaře jsi se ptala? U nás se tím totiž zabývá kožní doktorka, knír si u ní nechávala před 3 lety odstranit kolegyně, platila asi stovku, říkala, že to bolelo, ale chloupky už nerostly. Já tam pak byla s patnáctiletou dcerou, která měla několik jemných tmavých chloupků nad horním rtem, dr. to ještě nedoporučila a předepsala nám krém (míchaný v lékárně). Po něm chloupky zesvětlaly a nebyly tak vidět.
Držím palce :)
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
22.4.05 16:04

Kdysi mi řekla jedna kosmetička, že na knír trhání pinzetou nebo jinak opravdu nepomůže, jedině se to dá odstranit jehlou - snad nějakým vypichováním a tím zničení té cibulky. Ale že ten, kdo to bude dělat, by to měl pokud možno dobře umět (no to je celkem jasný, že jo). Takže další metoda, po které se můžeš pídit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
22.4.05 17:03

Ahojky Radi,
tak jen pro orientaci:
http://www.laseresthetic.cz/cenik10.php
laser je podle mě nejúčinější. Kamarádka si nechala udělat celé nohy, sice tam musela 3× vždy po půl roce a vyšlo to docela draze,ale když si člověk spočte,gely na holení,žiletky,depil.krémy a tak tak to za celý život od puberty taky není nejlevnější záležitost.Tím že laserem upálí ty cibulky kořínků tak postupně jsou slabší a po té třetí akci už jí nerostou vůbec,je z toho nadšená,mě by se to hodilo asi na celém těle,k tomu laser. operace očí,trošku zvětšit prsa :-))))) ale sportkujsem ještě nevyhrála a chci další míma,takže na to všechno ještě zapomenu :-))
Měj se krásně
pa Mon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
22.4.05 19:07

ahojky

tak vám nevím,,, asi vás nepotěším - no ::::

takže já na tom laseru byla před 6ti lety… a můžu vám říct, že to nepomohlo. Vyhodila jsem 4 litry v podstatě za nic. Chloupky ohlolili a laserem ničily ty cibulky. Potup se musí opakovat protože se ničí jen ty chloupky v růstové fázi a to nejsou samozřejmě všechny a taky se ničí jen ty hodně tmavý až černý - tak mi to tehdy bylo řečeno. Na ty světlejší (ale v mých očích docela dost tmavý) to nepůsobí - no nevím proč.

Je možný že technologie pokročila - nevím…

Prosím kdo s tím máte pozitivní zkušenost z této doby tak dejte vědět. Já používám pinzetu a když jsem líná tak strojek - není jich moc, ale i tak mi vadí… navíc jich mám i pár na bradě, tak bych taky nerada aby ze mě za pár let byla ježibaba. Teď se to dá ještě lehce ukočírovat… ale pak kdo ví…

Markéta a Michal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
22.4.05 20:29

Ahoj Radi a holky,
ohledne te orientalni depilacni hmoty, jde o smes cukru a citronove stavy, nevim to presne, ale vsechny moje svagrove a tchyne asi jo, pokud by byl zajem, poptala bych se… Ale nerekla bych, ze je to takove terno, jak se z toho dela, nebot vsechny Turkyne, ktere znam (a neni jich malo), si radeji kupuji epilacni vosky. Turkyne jsou rozhodne chlupatejsi nez Cesky. Jinak, kniry (se kterymi maji problemy skoro vsechny) si depiluji niti, parkrat jsem to videla, ale princip je mi cizi, chtelo by to zaskoleni. Epilatory pouzivaji uplne na vsechno, moje tchyne i na trisla… brrrrr. Ja si trisla odchlupuji gumovou rukavici (chce to trochu delsi chloupky, gynekologickou rukavici, sednout na zachod a trhat, nejdriv jsem se toho bala, boli to, ale mate pak dva mesice pokoj).
Co se laseru tyce, mam jednu kamosku co na nem byla a nemuze si to vynachvalit, pry pujde i na podpazdi, ale chce to opravdu tmave chlupy, blondyny maji smulu.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.4.05 20:32

Ahoj , muzu doporucit krem specialne urceny na odbarvovani nezadouciho ochlupeni na obliceji. Maji ho v Tescu. Je to mala krabicka .Vyrobeno v USA. Lepsi vyzkouset treba na ruce. Ja osobne jsem alergii nemela a knirek neni vubec videt :-)))) Stoji to do 300 KC a vydrzi na hodne pouziti. Nora

• Nahlásit
  • Citovat
739
22.4.05 23:44

Ahoj holky,
Jana24 - s laserem sice zkusenost nemam. Ale mam stejne potize pri holeni trisel. Podrazdeni neni tak velke, kdyz holim chloupky pouze po smeru jejich rustu (nikdy proti smeru, to je pak hruza! :roll: ).
Sisina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.9.05 13:10

kdyz ti to nejaky cas bude odstranovat kosmetika chloupky se oslaby nebo prestanou rust uplne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.9.05 13:11

hlavne neholit

• Nahlásit
  • Citovat
131
19.9.05 10:38

Je pravda, ze je potreba holit trisla po smeru rustu chloupku - ALE- nevim, jak u vas, ale me se to pak neoholi poradne.

Pokud si zase holim proti smeru rustu , tak mam oblast trisel cervenou, zanicenou a nepomaha mi ani pudr - pomuze pouze cas - v lete tudiz dost trpim, protoze musim vzdy peclive zvazit, jestli muzu vylezt v plavkach :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama